Polecamy
Polecamy
0
Zakup mieszkania od dewelopera wiąże się zwykle z koniecznością czekania na nie od kilku do kilkunastu miesięcy. Wiele zależy od tego, kiedy rozpoczęła się budowa, czy w trakcie prac wystąpiły opóźnienia i czy przed odebraniem kluczy do mieszkania wyszły na jaw usterki bądź niedociągnięcia. Sprawdź, ile trwa budowa bloku mieszkalnego i jakie formalności trzeba dopełnić przed odebraniem kluczy.
Polecamy
0
Wszyscy doskonale kojarzą współczesny wizerunek Świętego Mikołaja. Nikt inny, ani nic bardziej nie przypomina w końcu o świętach Bożego Narodzenia oraz prezentach jak postać uwielbianego przez wszystkich dzieci pulchnego dziadka, przyodzianego w okulary na nosie oraz wielki, czerwony kubraczek.
Polecamy
0
Wykonanie własnej strony internetowej to w praktyce obowiązek. Kto tego nie zrobi, rezygnuje świadomie ze znakomitego kanału informacyjnego, reklamowego i sprzedażowego.
Polecamy
0
Kiedy Boże Narodzenie zbliża się szybkimi krokami, świat wokół pogrąża się w szaleństwie. W ruch idą przepisy na tradycyjne wypieki, ze strychów zdejmowane są ozdoby świąteczne, a strój świętego Mikołaja poddawany jest wnikliwemu przeglądowi, czy przypadkiem przez rok nie naruszyły go łakome mole. Jednak to prezenty pod choinkę wzbudzają najwięcej emocji zarówno u dzieci, jak i dorosłych.
Polecamy
0
Ze stresem walczymy każdego dnia. Niejednokrotnie przeżywamy go częściej i głębiej, niż byśmy tego chcieli. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że stres to jednak przede wszystkim bardzo niebezpieczny stan, który przynosi niebezpieczne konsekwencje dla Twojej psychiki oraz zdrowia. Dlatego musisz wiedzieć, jak sobie z nim radzić, aby nie stracić kontroli nad własnym życiem.
Polecamy
0
Długi weekend to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych świeckich tradycji w Polsce. Liczne święte państwowe czy religijne, zdarzające się często w środku tygodnia lub w bliskim sąsiedztwie piątku czy poniedziałku, skłaniają do wydłużenia sobie czasu wolnego, który większość osób spędza na niedalekich podróżach lub słodkim nieróbstwie. Długi weekend to także okazja do biesiadowania – nie bez powodu sklepy w dniu poprzedzającym tego typu święta pękają w szwach od przewijających się przez nie tłumów klientów. Przed długim weekendem mamy również skłonność do tego, by kupować znacznie więcej niż zazwyczaj. Jak w takiej sytuacji nie spowodować spustoszenia na swoim koncie?
Polecamy
0
Jeszcze kilka lat temu wielu kibiców o Arturze Borucu, Kamilu Grosickiemu czy Arturze Jędrzejczyku nie wypowiadałoby się zbyt pochlebnie. Zawodnicy raczej stronią od wywiadów, a gdy zgodzą się jakiegoś udzielić, to zazwyczaj dziennikarze muszą nieźle się nagimnastykować, żeby dowiedzieć się od nich czegoś ciekawego.
Polecamy
0
Na sukces firmy składają się nie tylko wartościowe produkty i usługi, ale w dużej mierze również ludzie, którzy ją tworzą. Budowanie marki przy współpracy świetnie wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z naszej perspektywy jawi się jako prawdziwa przyjemność i skuteczny przepis na udany biznes.
Polecamy
0
Szpilki to nadal bardzo popularne obuwie - idealne zarówno na formalne, jak i mniej formalne wyjścia z domu. Wiele kobiet nie może obyć się bez szpilek - nic dziwnego! W końcu podkreślają one kobiecą atrakcyjność. Wbrew obiegowej opinii nie muszą być to buty niewygodne - dziś o komfortowych i pudrowych szpilkach.
Polecamy
0
Masz dzieci? Jeśli tak, to wiesz jak dużo wymagają one opieki i troski. Bardzo często jednak, mamy aż za bardzo chcą chronić dziecko. Najczęściej objawia się to przegrzewaniem malucha, kiedy nie jest wcale zimno. Jednak ma to także psychiczny wymiar, kiedy maluch nie może dotykać nic, co mogłoby go ukłuć, uszczypnąć, ugryźć itp. wynika to oczywiście z troski i miłości mamy do dziecka, jednak czasami warto dam malcowi trochę swobody.