Rozmaitości
Rozmaitości
3

Choć zawody juhasa i bacy powszechnie uważa się za wymierające, nie potwierdza tego rozstrzygnięty właśnie nabór do udziału w bezpłatnych kursach. Liczba osób, które chcą się zajmować owcami zawodowo czterokrotnie przekroczyła założenia organizatorów. Łącznie na szkolenia dla baców i juhasów finansowane przez samorząd województwa małopolskiego zgłosiło się aż 121 osób.

Rozmaitości
0

Masz pomysł na wydarzenie, które może w ciekawy sposób podkreślić rolę, jaką w regionie pełni rzeka Wisła – nie tylko aktualnie, ale też w minionych dziejach? A może chcesz zachęcić mieszkańców do aktywnego wypoczynku w Małopolsce? Lub wiesz, które atrakcje turystyczne trzeba bardziej wypromować, bo w ostatnich latach zostały zapomniane? Właśnie ruszył nabór ofert w ramach Małopolski Gościnnej II. Na przesłanie wniosku jest czas tylko do 11 kwietnia.

Rozmaitości
0

Z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa, które przypada na 21 marca, razem z Lifetime Polska ruszamy z kampanią #LiniaProsta! Wystarczy, że zrobisz zdjęcie swojej dłoni z prostą linią narysowaną flamastrem, wrzucisz na swój profil (pamiętaj, żeby zdjęcie było publiczne!) i dodasz #LiniaProsta.

Rozmaitości
11

Życie pisze czasem najstraszniejsze scenariusze i stawia nas przed ogromnymi wyzwaniami, na które w pierwszej chwili nie jesteśmy przygotowani. Tak właśnie wydarzyło się w życiu Pani Kasi i jej córki, gdy jej mąż zginął we Francji. Był jedynym żywicielem rodziny. Rodzina i przyjaciele zwracają się o pomoc.

Rozmaitości
3

W minionym roku analitycy zapowiadali, że kolejność na liście 100 Najbogatszych Polaków została już utrwalona na kilka kolejnych lat. Jednak jak zaznacza magazyn FORBES w zeszłym roku mieliśmy w Polsce 25 miliarderów, w tym jest ich 32, a wśród nich mieszkaniec powiatu suskiego.

Rozmaitości
0
Pizzeria Palermo w Makowie Podhalańskim przyjmę do pracy na stanowisko Kucharz.
Rozmaitości
0

Już po raz czwarty słuchacze Medycznego Studium Zawodowego w Suchej Beskidzkiej wyjechali na staż zagraniczny do Hiszpanii.

Rozmaitości
0
Dyrektor Miejskiej Przychodni Zdrowia w Makowie Podhalańskim zatrudni lekarzy.
Rozmaitości
0

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem, który może wystąpić w naszym regionie w nocy z 23 na 24 lutego i utrzymywać się będzie przez cały następny dzień. Jego prędkość w porywach osiągnie do 90 km/h.

Rozmaitości
0
Urząd Skarbowy w Suchej Beskidzkiej przypomina o obowiązku złożenia zeznania podatkowego za 2016 rok. Zeznanie należy złożyć do 02.05.2017 roku.