Rozmaitości
Rozmaitości
0

Meteorolodzy ostrzegają, że intensywne opady deszczu, które obserwujemy od rana, utrzymają się do soboty. Opady wyniosą od 30 do nawet 65 mm. Na terenie zlewni Soły, Skawy, Raby i Ropy w wyniku opadów, mogą wystąpić przekroczenia stanów wód

Rozmaitości
0

Na co dzień ratują nasze mienie i życie, są do dyspozycji przez całą dobę, często również ryzykują własne zdrowie i życie. Gazeta Krakowska postanowiła wybrać Strażaka Roku oraz Jednostkę OSP Roku. Możemy pomóc reprezentantom naszego powiatu w zwycięstwie.

Rozmaitości
0
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Suchej Beskidzkiej zaprasza na szkolenia / spotkania informacyjne w zakresie „ULGI – ODLICZENIA

W ZEZNANIACH PODATKOWYCH PIT” oraz „PIT PRZEZ INTERNET (e-deklaracje, zeznania z portalu podatkowego)”.

Rozmaitości
6

Czy ma znaczenie to, że przed wprowadzeniem programu w sytuacji skrajnego ubóstwa znajdowało się 11,9% polskich dzieci, a po jego wprowadzeniu ta grupa stanowi 0,7%? Czy zmniejszenie się o 10% liczby osób korzystających ze świadczeń pomocy społecznej i z pomocy w postaci dożywiania to dobra wiadomość? Czy to, że w 2016 roku urodziło się o ok. 16 tysięcy dzieci więcej niż w 2015 roku, zwiastuje poprawę sytuacji demograficznej?

Rozmaitości
0

Zniesienie detalicznych opłat roamingowych w Unii Europejskiej, zaplanowane na 15 czerwca 2017 r., pozwoli telefonować i przesyłać dane zza granicy, płacąc tyle, ile u siebie w kraju.

Rozmaitości
9

TAURON zainaugurował małopolską edycję nowego programu edukacyjno-ekologicznego pn. Oddychaj powietrzem. Ruszyła kampania informacyjna na temat sposobów walki ze smogiem oraz zbieranie danych do badań na temat wiedzy mieszkańców o zanieczyszczeniu powietrza i bezpieczeństwa w sezonie grzewczym.

Rozmaitości
0
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Suchej Beskidzkiej zaprasza na szkolenie / spotkanie informacyjne w zakresie „PIT PRZEZ INTERNET (e-deklaracje, zeznania z portalu podatkowego)”.
Rozmaitości
0
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Suchej Beskidzkiej zaprasza na szkolenie / spotkanie informacyjne w zakresie „ULGI – ODLICZENIA

W ZEZNANIACH PODATKOWYCH PIT”.

Rozmaitości
1

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Podbabiogórze” zachęca do udziału w konkursie na wolne stanowisko Specjalista ds. wdrażania Strategii Kierowanej przez Społeczność na lata 2014 – 2020. Termin zgłaszania kandydatur – 05 kwietnia do 18 kwietnia 2017 r.

Rozmaitości
4

Choć zawody juhasa i bacy powszechnie uważa się za wymierające, nie potwierdza tego rozstrzygnięty właśnie nabór do udziału w bezpłatnych kursach. Liczba osób, które chcą się zajmować owcami zawodowo czterokrotnie przekroczyła założenia organizatorów. Łącznie na szkolenia dla baców i juhasów finansowane przez samorząd województwa małopolskiego zgłosiło się aż 121 osób.