Rozmaitości
Rozmaitości
0
Sprzedam dom do remontu z działką 12 arów. Dom w surowym stanie w miejscowości Marcówka
Rozmaitości
0
Małopolscy Patrioci zapraszają 20 sierpnia /niedziela/ do Bystrej Podhalańskiej na uroczystości patriotyczne, które stanowić będą jednocześnie obchody 7-lecia zawiązania Stowarzyszenia.
Rozmaitości
0

Jak co roku w okresie wakacji aktywny jest jeden z najbardziej znanych rojów meteorów, czyli Perseidy. Ciepłe, pogodne, letnie noce zachęcają do podziwiania tego niezwykłego zjawiska. Meteory z roju Perseidów, niepoprawnie zwane spadającymi gwiazdami, możemy obserwować od połowy lipca do końca drugiej dekady sierpnia. Maksimum ich aktywności przypada na 12 lub 13 sierpnia, czyli dzisiaj!

Rozmaitości
0
Zaprazamy na sobotnią muzyczną imprezę w Dzikiej Chacie w Zawoi. Szczegóły na plakacie.
Rozmaitości
5

1 sierpnia 2017 roku rozpoczął się nowy okres świadczeniowy w Programie „Rodzina 500 plus”. Informacje na temat nowego okresu zasiłkowego przedstawili wojewoda małopolski Piotr Ćwik oraz dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Jacek Kowalczyk.

Rozmaitości
1

Likwidacja barier architektonicznych oraz zakup specjalnych środków transportu – to główne zadania, które zostaną zrealizowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2017 roku w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami”. Na dzisiejszym briefingu prasowym wojewoda małopolski Piotr Ćwik oraz dyrektor Oddziału Małopolskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Marta Mordarska przedstawili, w jaki sposób Małopolska wspiera osoby niepełnosprawne.

Rozmaitości
0
W sobotę 29 lipca bawimy się w Dzikiej Chacie w Zawoi. Zabawa w dwóch niezależnych salach. Każdy znajdzie coś dla siebie wyjątkowego i gwarantujacego dobrze spedzony czas i super mega zabawę.
Rozmaitości
1

W Ślemieniu na Jasnej Górce przy Sanktuarium NMP odbył się VI Festiwal Pieśni i Piosenki Maryjnej. Spośród 14 zespołów, które zgłosiły się do konkursu, pierwsze miejsce zajęła Ziemia Suska z Suchej Beskidzkiej, działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury - Zamek.

Rozmaitości
0
AGA MEBLE SZWALNIA BUDZÓW PRZYJMIE DO PRACY KRAWCOWE-POMOC NA SZWALNI
Rozmaitości
0
Masz ochotę stać się częścią wyjątkowego wydarzenia? Już dziś zarezerwuj każdą wakacyjną sobotę!