Rozmaitości
Rozmaitości
0
Po co pisać do szuflady, skoro można przysłać prace na konkurs literacki organizowany przez LO nr I im. M. Skłodowskiej – Curie i Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej? Finał tegorocznej edycji konkursu odbył się 12 czerwca w Liceum Ogólnokształcącym nr I im. M. Skłodowskiej - Curie w Suchej Beskidzkiej.
Rozmaitości
1

Na początku sierpnia br. odbędzie się 23. Przystanek Woodstock. Z tej okazji Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, uruchomią około 80 dodatkowych składów musicREGIO – specjalnych pociągów, które będą dowozić pasażerów na koncerty i umożliwią wygodny powrót do domów po zakończeniu festiwalu. Dla tych, którzy zdecydują się kupić bilety wcześniej, przewoźnik przygotował specjalne promocje.


Rozmaitości
0
Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka LOBUS oraz Vitalmmun zapraszją na bezpłatne warsztaty ′Zaburzenia neurorozwojowe′.
Rozmaitości
0
14 czerwca 2017 r. otwarta została wystawa "Zatrzymać chwilę" przygotowana przez uczniów klas drugich Gimnazjum im. Jana Pawła II w Juszczynie. Wystawa jest efektem realizacji projektu, w którym gimnazjaliści starali się uwiecznić ciekawe momenty, zjawiska, emocje.
Rozmaitości
1

W Polsce przybywa legalnie pracujących cudzoziemców. Składki odprowadzane od ich wynagrodzeń coraz szerszym strumieniem płyną do ZUS. Obecnie w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych zarejestrowanych jest ponad 330 tysięcy obcokrajowców. Najwięcej zgłoszonych w ZUS jest obywateli Ukrainy, których pracuje w Polsce 227 503, na dalszych miejscach są Białorusini (16 040) i Wietnamczycy (6682).

Rozmaitości
0

W niedzielne popołudnie Amfiteatr pod Grojcem dosłownie zapłonie, a wszystko za sprawą Open Fire Festival, czyli imprezy nawiązującej swoim klimatem i nazwą do najdłuższej nocy w roku, czyli Nocy Świętojańskiej będącej także świętem ognia. Gościem specjalnym imprezy będzie człowiek ,którego nikomu nie trzeba przedstawiać, wielki skandalista POPEK MIONSTER,usłyszycie jego największe hity i kawałki z nowego repertuaru.

Rozmaitości
0

Mamy ogromną przyjemność poinformować o kolejnym debiucie literackim osoby mieszkającej w powiecie suskim. Tym razem to Grażyna Budek po raz pierwszy opublikowała swoja twórczość w zbiorze trzeciej edycji antologii współczesnych poetów „Modlitwa o miłość”.

Rozmaitości
3

Podczas 12. Gali "Osobowość Ziem Górskich" Stowarzyszenia Koalicji Marek Ziem Górskich, w kategorii „Średni Przedsiębiorca Ziem Górskich" laureatem została Restauracja i Hotel „Kasper Suski”.

Rozmaitości
0
W sobotę 3 czerwca zapraszamy na Piknik Rodzinny do Osielca. Mnóstwo atrakcji dla maluchów i większych. Oczywiście nie zabraknie wyśmienitego jedzenia i niespodzianek.
Rozmaitości
0
W Zespole Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim trwa nabór Gimnazjalistów do klas pierwszych w Technikum Usług Fryzjerskich, Technikum Geodezyjnym, Technikum Technologii Drewna, Technikum Przemysłu Mody oraz w Liceum Ogólnokształcącym.