Rozmaitości
Rozmaitości
0

W sobotę 25 lutego (sobota) w Sali Rycerskiej suskiego zamku odbędzie się projekcja filmów, które aktualnie są wyświetlane w kinach w całym kraju. Bilety można kupić między innymi na „Sztukę kochania”, „Ciemniejsza strona Greya”, „Lego Batman”, „Sing” oraz nagrodzony Oscarami „Nowy początek”.

Rozmaitości
0
Ostrzegamy przed nieuczciwymi firmami, które powołując się na konieczność wymiany nieekologicznych pieców i możliwość zdobycia na ten cel dofinansowania z RPO WM 2014-2020 odwiedzają mieszkańców naszego regionu oferując odpłatne wykonanie audytów energetycznych.
Rozmaitości
0
Sopot jest jednym z najpopularniejszych kurortów na Polskim morzem. Czemu zawdzięcza swą popularność i sławę, która sięgnęła nawet poza granice naszego kraju?
Rozmaitości
0

Wojewoda małopolski Józef Pilch zachęca do składania projektów w „Programie ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016-2017”.


Rozmaitości
3

Dziś w nocy będzie można zaobserwować dwie atrakcje dla miłośników astronomii. Po pierwsze nastąpi zaćmienie Księżyca, a po drugie blisko Ziemi przeleci kometa.

Rozmaitości
0

Pracownia Cacane Patchworki znana jest doskonale wszystkim tym w naszym powiecie, którzy biorą udział w warsztatach artystycznych. Współpracują zarówno z ośrodkami kultury - Miejskim Ośrodkiem Kultury Zamek w Suchej Beskidzkiej, Babiogórskim Centrum Kultury, Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie oraz z Muzeum w Pszczynie i Współpracujemy zarówno z ośrodkami kultury : Miejskim Ośrodek Kultury Zamek w Suchej Beskidzkiej. Babiogórskim Centrum Kultury, Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie.

Rozmaitości
0

Jeszcze prawie przez dwa miesiące uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych mogą nadsyłać swoje próby dziennikarskie w konkursie „Moja mała Ojczyzna – przeprowadź wywiad z dziadkiem”.

Rozmaitości
8

Szpital Rejonowy w Suchej Beskidzkiej do wszystkich porodów gwarantuje swoim pacjentkom bezpłatne znieczulenie w ramach ubezpieczenia NFZ lub w kraju UE.

Rozmaitości
0

Zespół Ziemia Suska został zaproszony do Wrocławia na XXI Wrocławską Kutię. Jest to Wigilijne spotkanie wielonarodowościowe związane z tradycjami bożonarodzeniowymi. Wydarzenie odbyło się w Centrum Ukraińskim Kultury i Rozwoju.

Rozmaitości
0

IMGW-PIB ostrzega mieszkańców naszego regionu przed wystąpieniem oblodzeń na drogach i chodnikach (z 5 na 6 lutego) i rano (6 luty). Temperatura spadnie do – 3 stopni Celsjusza nad ranem. Będzie bardzo ślisko.