Rozmaitości
Rozmaitości
11
Często można go zobaczyć w Suchej chodzącego w koszulce i biegającego w krótkich spodenkach po mieście, kiedy inni opatuleni ciepłym ubraniem trzęsą się z zimna. Daniel Barłóg, jak sam mówi, jest wojownikiem mrozu i uważa, że wszystko jest w głowie. Zdjęcia, które wykonaliśmy w odwiedzinach u Daniela mogą spowodować, że zrobi wam się zimno.
Rozmaitości
7

Szymon Kosowski i Wojtek Gloger to młodzi raperzy z powiatu suskiego. Publiczności zaprezentowali się na żywo podczas ubiegłorocznych Kickonaliów w Suchej Beskidzkiej. W piątek zamieścili w serwisie youtube swój nowy kawałek „W górę garda (remake)”.

Rozmaitości
0
28 grudnia w Suchej Beskidzkiej w godzinach popułudniowych zaginął pies. Właściciele proszą o pomoc w odnalezieniu zwierzaka.
Rozmaitości
2
Choć Święta Bożego Narodzenia celebrować będziemy aż do 2 lutego, to za nami już trzy najważniejsze dni tego okresu. I choć, jak co roku, dokładamy wszelkich starań, by ilość jedzenia przygotowanego na świąteczny stół była wprost proporcjonalna do liczby osób przy nim zasiadających, to jednak po raz kolejny mamy problemy z domknięciem poświątecznej lodówki. Co zrobić, by tak duża ilość jedzenia się nie zepsuła? Czy można ją jeszcze jakoś wykorzystać?
Pozwólcie, że zdradzimy wam nasze przepisy na przepyszne dania wykonane z bożonarodzeniowych „resztek”.
Rozmaitości
0
Na 28 grudnia zapowiedziano premierę książki Tomasza Siwca, zatytułowanej: ′Tam, gdzie rozkwitają serca′. Autor do tej pory dał się poznać jako piewca literatury grozy i horroru, jednak tym razem będzie to książka skupiająca się na zupełnie innej tematyce.
Rozmaitości
0
Ja Bronisław Chrapusta, przepraszam Księdza Proboszcza Rzymsko – Katolickiej Parafii Najświętszej Marii Panny w Suchej Beskidzkiej Andrzeja Klimarę
Rozmaitości
0
18 grudnia (najbliższa niedziela) przy Kościele Parafialnym w Żarnówce i po mszach świętych odbędzie się KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY.
Rozmaitości
1

Ja Alicja Kosman, przepraszam Księdza Proboszcza Rzymsko – Katolickiej Parafii Najświętszej Marii Panny w Suchej Beskidzkiej Andrzeja Klimarę

Rozmaitości
2

Powróć raz jeszcze do lipcowych wydarzeń i wygraj wyjazd na ŚDM do Panamy w 2019r.!

Rozmaitości
0
W sobotę 10 grudnia w sali OSP w Makowie Podhalańskim odbyły się powiatowe zawody taneczne. Prezentujemy wyniki oraz fotorelację. Patronem medialnym wydarzenia był portal PowiatSuski24.pl .