Rozmaitości
Rozmaitości
0
Zapraszamy na Andrzejki 2017 w Marcówce. Szczegóły na plakacie.
Rozmaitości
0
Od dzisiaj pasażerowie mogą kupić bilety na pociągi POLREGIO w blisko 800 salonikach prasowych Kolportera. Nowy kanał sprzedaży to kolejne udogodnienie wprowadzone dla pasażerów POLREGIO.
Rozmaitości
0
W sobotę 14 października zapraszamy do Zawoi do Dzikiej Chaty. Gwarancją dobrej zabawy jest Zespół Granit.
Rozmaitości
0

Miłośnicy przyrody będą zachwyceni najnowszym kalendarzem na rok 2018, który powstał we współpracy z Babiogórskim Parkiem Narodowym. Jest to wyjątkowa publikacja, której motywem przewodnim są babiogórskie ssaki.

Rozmaitości
0
Grażyna Wolszczak przyjechała odpocząć w Kocierz Hotel & SPA prosto z Festiwalu Filmowego w Gdyni. Paulina Holtz przywiozła do hotelu psa, aby chodzić z nim na długie, górskie spacery po leśnych ścieżkach, z których można podziwiać piękne krajobrazy, rozpościerające się z beskidzkiej przełęczy. Karolinę Pilarczyk ściągnęło do Kocierza marzenie o masażu relaksacyjnym w SPA po serii wyczerpujących zawodów driftingowych, które odbywały się w całej Europie. Rafał Maserak szukał chwil wyciszenia i oderwania od codziennego pośpiechu w przytulnych i wygodnych wnętrzach hotelu a Ania Powierza cieszyła się wyjazdem w gronie znajomych. Gwiazdy przyjęły zaproszenie na 10 urodziny Centrum SPA w Hotelu Kocierz, które odbyły się 24 września 2017.
Rozmaitości
1

Jeszcze w październiku będzie można pójść do kina nie wyjeżdżając poza powiat suski. Wszystko za sprawą Objazdowego kina Visa, które po wakacyjnej przerwie wraca na suski zamek. Zapraszamy 22 października do Suchej Beskidzkiej!

Rozmaitości
18
Czy można zdradzać żonę? Biblia mówi jasno - tak. Czy można się rozwodzić według Biblii? Tak. Dlaczego?
Rozmaitości
0
Na zewnątrz pogoda nie rozpieszcza, ale wieczór może być gorący. Wystarczy przybyć do Dzikiej Chaty 23 września (sobota) na imprezę muzyczno-taneczną. Konkursy, zabawy, niespodzianki i liczne atrakcje. WSTĘP WOLNY !!!!!
Rozmaitości
0
Zakończyło się Muzyczne Lato w Dzikiej Chacie. To jednak nie koniec wspaniałej zabawy w sobotnie wieczory w tym miejscu. Zapraszamy na Muzyczną Jesień pełną atrakcji i niespodzianek.
Rozmaitości
0
W sobotni wieczór 9 września zapraszamy do Dzikiej Chaty w Zawoi. Spotykamy się w Jesiennym Wydaniu- WSTĘP WOLNY!!! Zagra zespół Paradni. ZAPRASZAMY NA MOC ATRAKCJI!! Nagroda Główna: wstęp na Sylwestra 2017/2018 dla 2 osób.