Rozmaitości
Rozmaitości
1

NordFit kończy już 7 lat, dlatego zapraszamy wszystkich na wspólne świętowanie w najbliższy czwartek i piątek w Makowie Podhalańskim przy ul. 3 maja 40.

Rozmaitości
0
Sieć Handlowa Sużyw zaprasza na pokaz sztucznych ognii w piątek 15 grudnia o godzinie 17:00 przed Dyskontem Sużyw w Zembrzycach. Wstęp wolny.
Rozmaitości
0

Poszukiwany parkingowy. Miejsce pracy - szpital Sucha Beskidzka.

Rozmaitości
1

Zapowiadaliśmy występ stryszawianki Anny Pituły podczas Rybnickiej Jesieni Kabaretowej wraz z gwiazdami tv. Już 10 grudnia o godz. 20:05 w telewizji Polsat mogli będziemy zobaczyć jej występ przed rybnicką publicznością.

Rozmaitości
0

Nasi muzycy próbują swoich sił nie tylko w krajowych konkursach, ale również zagranicznych, odnosząc sukcesy. Maciek Kubasiak z Kapeli Mała Ziemia Suska, wraz ze Słowakami z Orawskiej Polhory wziął udział w castingu do tamtejszego programu tv typu talent show - Zem Spieva.

Rozmaitości
2

Program Senior + daje możliwość zwiększenia aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym seniorów poprzez rozbudowę infrastruktury ośrodków wsparcia w lokalnym środowisku.

Rozmaitości
0

Nie ma chyba na świecie ani jednej osoby, która nie znałaby postaci Świętego Mikołaja. Czerwony strój, siwa broda czy worek prezentów to atrybuty, z którymi od dłuższego czasu utożsamiany jest obraz kochanego przez miliony dzieci dziadka. Za opisywany w ten sposób wizerunek Świętego odpowiadają w dużej mierze media i napędzająca je kultura konsumpcyjna. A co mówi o nim historia?

Poznajcie prawdziwe życie Świętego Mikołaja i przekonajcie się, że… istniał on naprawdę!

Rozmaitości
15
Sejm uchwalił ustawę o ograniczeniu handlu w niedzielę. Od 1 marca 2018 roku będą dwie niedziele handlowe w miesiącu: pierwsza i ostatnia. Od 2019 i 2020 roku będą kolejne zmiany.
Rozmaitości
1

Startuje XXII Rybnicka Jesień Kabaretowa, a podczas niej wystąpi Anna Pituła. Będzie to jej powrót na dużą scenę i ekrany naszych telewizorów.

Rozmaitości
1

Po Waszym fantastycznym odbiorze poprzedniego kawałka zawojskiego rapera Gloxa, czas na kolejny numer. Tym razem przedstawiamy premierę kawałka „Moi ludzie”.