Sport
Sport
0

Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy Stryszawa, Wójt Gminy - Rafał Lasek wraz z Przewodniczącą Rady - Agatą Gołuszką, nagrodzili sportowców Uczniowskiego Klubu Sportowego „Bieganie.pl” za szczególne osiągnięcia sportowe. Nagrodzeni zostali: Filip Sacha, Małgorzata Pochopień oraz Damian Grygiel.

Piłka nożna
1

6 grudnia będzie miało miejsce duże wydarzenie. W makowskiej hali odbędzie się „III Charytatywny Turniej Piłkarski – Mikołajki 2015”. Rozgrywki – od godziny 12:00 - zainaugurują mecze turnieju okolicznościowego. W pierwszej parze: Radni z Makowa podejmą Starostwo, a w drugiej: Policja zmierzy się z Księżmi. Zwycięzcy zagrają w finale, przegrani o trzecie miejsce. Później o godzinie 14:00 rozpocznie się turniej główny.

Piłka nożna
0

W gminie Maków, poza Halniakiem, są jeszcze trzy zespoły. Tempo Białka (klasa okręgowa), Naroże Juszczyn (A klasa) i Grom Grzechynia (B klasa). Jak im poszło? Po rundzie jesiennej, Tempo zajmuje jedenaste miejsce, Naroże trzecie, natomiast Grom znowu przewodzi w B klasie. Poniżej wypowiedzi podsumowujące.

Piłka nożna
0
Kolegium Sędziów w Wadowicach organizuje kurs sędziowski.
Sport
2

Polski producent mebli drewnianych Woodica, został sponsorem reprezentanta kadry narodowej w biathlonie i uczestnika Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sochi – Grzegorza Guzika. Od tej pory marka będzie towarzyszyć sportowcowi podczas przygotowań i występów w ramach reprezentacji.

Piłka nożna
0

Prezentujemy ostatni jesienny odcinek cyklu. Znamy już laureatów dwóch prowadzonych przez nas klasyfikacji: na najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza powiatu suskiego. Statuetki trafią do rąk Piotra Surmiaka (22 bramki) i Piotra Kłapyty (sześć czystych kont).

Sport
0

Dwa dni rozgrywek, których poziom zbliżony był do tego jaki możemy podziwiać w telewizji. O wynikach rozgrywanych wczoraj meczy pisaliśmy w poprzednim artykule. Dzisiaj przyszedł czas na wyłonienie najlepszych. Dodatkowo wręczono kilka statuetek, aby docenić indywidualnych zawodników. Patronat na imprezą objął wójt gminy Stryszawa – Rafał Lasek.

Piłka nożna
0

Halniak na fali. Podopieczni Krzysztofa Wądrzyka wygrali drugi kolejny mecz, tym razem w Proszowicach. Trwa słabsza seria Garbarza Zembrzyce. Jałowiec pokonał Sołę Łęki. Przebudził się Tomasz Świerkosz. Osłabione Tempo nic nie ugrało w Osieku. Jordan zremisował ze Skałką Rogoźnik po golu w doliczonym czasie gry.

Sport
0

W pierwszy dzień nie zabrakło wielu emocji. Ci, którzy wczoraj okazali się najlepsi zagrają dzisiaj, czyli w niedzielę w półfinałach i finale. Mecze rozgrywane były na dwóch salach – w Stryszawie i Krzeszowie. Jak wczoraj wyglądały mecze? Sprawdźcie koniecznie

Sport
0

W ten weekend w gminie Stryszawa nie zabraknie ciekawych imprez. Jedna z nich jest trwający dwa dni Turniej o Puchar Wójta Gminy Stryszawa. Zapraszamy do Stryszawy i Krzeszowa gdzie dzisiaj toczą się równoległe mecze.