Sport
Piłka nożna
5

Halniak powrócił do zajęć dwunastego stycznia. Od tamtej pory zawodnicy trenera Krzysztofa Wądrzyka trenują cztery razy w tygodniu. Na orliku, w hali i w terenie. Mają za sobą pierwszy, przegrany z rezerwami Piasta, sparing. Nowym nabytkiem został Tomasz Moskała. 

Inne
6

W dniach 23-24 stycznia w Zawoi, w budynku Gminnego Ośrodka Kultury, odbyły się pierwsze zawody e-sportowe - Zawoja E-Sport Challenge. Turniej okazał się dużym sukcesem. Pierwsze miejsce - grając w League of Legends - wywalczyła drużyna PS24GAMING!

Sport
0

Gwiazda Południa odbędzie się 30.06 - 3.07 w blasku Babiej Góry, która wznosi się dumnie w paśmie Beskidu Wysokiego na terenie gmin: Stryszawa, Maków Podhalański oraz Zawoja. Te piękne, dziewicze i nieodkryte tereny czekają na zawodników, którzy zdecydują się na start w tych wyjątkowych zawodach.

Inne
0
W pierwszym tygodniu ferii odbyła się druga edycja nauki jazdy na nartach dla dzieci, organizowana przez LKS Naroże Juszczyn i Moto-Łaje.
Piłka nożna
0

Lachy Lachowice wygrały „Turniej Piłkarski Juniorów starszych o Puchar Burmistrza Makowa – Ferie 2016”. Podopieczni Krzysztofa Chorążego odnieśli komplet zwycięstw, zgarniając przy okazji wszystkie nagrody indywidualne. Królem strzelców został Szymon Stachnik, najlepszym bramkarzem Łukasz Nowak, a zawodnikiem Daniel Kachel.

Piłka nożna
0
W niedzielę 17 stycznia, z okazji ferii, w makowskiej hali odbędzie się Turniej juniorów starszych o Puchar Burmistrza Makowa. W rywalizacji weźmie udział sześć klubów – Halniak Maków, Tempo Białka, Lachy Lachowice, MKS Babia Góra, Watra Zawoja i Grom Grzechynia. Gramy każdy z każdym. Start o godzinie 12:00.
Sport
1

Jazda na rowerze podczas zimy to niemalże sport wyczynowy, a najważniejszym elementem zachowania bezpieczeństwa są tutaj dobre opony. Nie ukrywajmy jednak faktu, że jazda po mieście, gdzie większość dróg jest już odgarnięta ze śniegu i posypana solą jest jazdą zbliżoną do jazdy w lecie. Lekkie błoto, trochę wody. Poza miastem może być różnie. Sypki śnieg, a może twardy lód?Na różne warunki warto zastosować również różne rodzaje opon, bądź też sposoby na zachowanie bezpieczeństwa, gdyż przecież to jest najważniejsze.

Piłka nożna
2

W Zawoi rozegrano Noworoczny Turniej Młodzików w piłce nożnej, w którym wzięło udział 10 drużyn. Walka była zacięta, a każdy rozegrany mecz dostarczał niesamowitych emocji. Organizatorzy w zamian zapewnili rewelacyjne nagrody dla najlepszych. Portal powiatsuski24 objął wydarzenie patronatem medialnym.

Piłka nożna
1
W najbliższą sobotę 9 stycznia 2016 zapraszamy do Zawoi na XIV Noworoczny Turniej Młodzików w piłce nożnej halowej. Organizatorzy przygotowali także niespodzianki dla publiczności.
Piłka nożna
0

III Charytatywny Turniej Piłkarski – Mikołajki 2015 przeszedł do historii. W makowskiej hali rozegrano dwa turnieje: najpierw okolicznościowy, a później danie dnia, czyli ten główny. W pierwszym prym wiodła grupa HappyFit, a w drugim triumf odnieśli zawodnicy MKS-u Babia Góra Sucha Beskidzka. Dziękujemy za udział i pomoc!