Sport
Piłka nożna
0
Grają drużyny z powiatu suskiego.
Sport
1

Wielu sportowych emocji dostarczył tegoroczny Memoriał Henryka Łasaka. Mimo, iż w sobotni poranek nic nie zapowiadało, że pogoda ulegnie poprawie, zawodnicy tłumnie stawili się na mecie, aby wziąć udział w jednym z najstarszych jednodniowych wyścigów kolarskich w Polsce.

Piłka nożna
2
Grają drużyny z naszego powiatu w A Klasie.
Sport
1

Już tradycyjnie w przeddzień wyścigu kolarskiego Memoriał Henryka Łasaka, organizowany jest w Suchej Beskidzkiej Mały Wyścig, w którym udział biorą chłopcy i dziewczęta w róznych kategoriach wiekowych. Pogoda dopisała najmłodszym kolarzom a na mecie czekały na nich dyplomy i medale.

Piłka nożna
0
Drużyny z powiatu suskiego rozpoczynają sezon 2017/18. Na początek liga okręgowa oraz klasa A.
Inne
2
W piątek 11 sierpnia zapraszamy na Mały Wyścig Kolarski Memoriał Henryka Łasaka do Suchej Beskidzkiej.
Sport
0

Organizatorzy zeszło weekendowego Podbabiogórskiego Rajdu Rowerowego i Biegu Ulicznego w Lachowicach mają powody do zadowolenia. Do zawodów zgłosiła się rekordowa liczba uczestników, a licznie zgromadzeni kibice głośno wspierali swoich faworytów. Do tego liczne atrakcje i rewelacyjna pogoda sprawiły, że wspólna zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Inne
0
Dwukrotny (i aktualny) Rajdowy Mistrz Europy, czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski – Kajetan Kajetanowicz – będzie gościem specjalnym Rajdy24.pl Cup w Powiecie Suskim, drugiej rundy cyklu SJS MaxiOes8. Zawody organizowane przez krakowskie koło terenowe Automobilklubu Śląskiego oraz firmę GB Promotion rozegrane zostaną już w najbliższą sobotę, 22. lipca, na trasie z Makowa Podhalańskiego do Jachówki (przez Górę Makowską).
Sport
0

Tegoroczny etap Gwiazdy Południa w Zawoi wymagał sporych umiejętności i dobrego przygotowania od zawodników, którzy w sobotę pojawili się na linii startu. Sama trasa przygotowana na ten dzień była trudna i pełna niespodzianek.

Sport
1

Jak można było się spodziewać trasa przygotowana przez Cezarego Zamanę i jego ekipę po terenie Stryszawy nie należała do łatwych. Pełne niespodzianek odcinki gwarantowały kolarzom spore emocje i wymagały nie lada umiejętności.