Sport
Sport
1

We wtorek, 21 czerwca w stryszawskim gimnazjum odbył się Dzień Sportu, któremu przewodziły rozgrywki w sportach drużynowych. Międzyklasowa rywalizacja wzbudzała wiele emocji. Zacięta walka o punkty dodała wydarzeniu dobrej atmosfery.

Piłka nożna
0
To już ostatni piłkarski weekend drużyn z naszego powiatu w sezonie 2015/16.
Sport
0

Już 3 lipca do Zawoi zjadą się pełni przygód, pozytywnych wrażeń i sportowych emocji rowerzyści. To wtedy odbędzie się u nas etap wyścigu Gwiazda Południa, organizowanego przez kolarskiego mistrza Cezarego Zamanę. Do uczestnictwa zapraszamy także wszystkich mieszkańców Zawoi!

Inne
0
W dniach 1-6 czerwca 2016r. w Nowym Jorku odbyły się uroczyste obchody 40-lecia Światowej Organizacji Seido Karate, które miały oficjalną nazwę „GoEn”. W obchodach 40 lecia wzięło udział blisko 1000 karateka z całego świata w tym ekipa z Polski, w składzie której znalazł się Piotr Michulec.
Sport
0

Po raz pierwszy rozegrano Turniej Młodzików im. Jerzego Steczka. Zmarły przed rokiem prezes Jałowca Stryszawa został w ten sposób upamiętniony przez najmłodszych piłkarzy z klubów sportowych z całego powiatu.

Piłka nożna
0
W sobotę najlepszą skuteczność pokazali piłkarze Naroża Juszczyn, który zaaplikowali Stanisławiance aż siedem goli. Babia Góra wygrała skromnie, ale liczą się punkty. Wygraną zapewnił Rafał Magiera. Drużyny Halniaka i Garbarza pożegnały się z rozgrywkami czwartej ligi. Ci pierwsi w środę przegrali z Proszowianką, zaś drudzy w sobotę zremisowali z Jutrzenką.
Piłka nożna
2
Po nieudanym sezonie dla Halniaka nastąpiła zmiana na stanowisku trenera.
Piłka nożna
0
Piłkarski weekend drużyn z powiatu suskiego.
Sport
0

Szkoła walki Dairokkan Ju Jitsu jest "produktem" polskim opartym na bardzo ciekawej japońskiej myśli technicznej. Szkoła została założona 1995 roku przez mistrza Ju Jitsu / 6 Dan PZJJ / Zbigniewa Wieczorka, który od najmłodszych lat pasjonował się sztukami walki, filozofią oraz kulturą Dalekiego Wschodu, w szczególności Japonii.

Sport
2

Jego znajomi wspominają go jako charyzmatycznego i pracowitego. Osoby, które z nim współpracowały, jako niezastąpionego organizatora. Wszyscy wspominają Jerzego Steczka – prezesa Jałowca Stryszawa, który zmarł nagle w maju 2015 roku. W Stryszawie, aby upamiętnić Jerzego, odbędzie się turniej piłki nożnej jego imienia.