Sport
Inne
0
Łucznicze Towarzystwo Sportowe ′Zamek Suski′ zaprasza dziewczynki i chłopców urodzonych w roku 2006 i starszych, na treningi łucznictwa tarczowego.
Sport
0

Zawodnicy Beskidzkiego Klubu Karate z Suchej Beskidzkiej wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Seido Karate w Anglii – Londyn 2017, który odbył się 17-18 czerwca. Łącznie zdobyli 11 medali, w tym 6 złotych!

Inne
0
18 czerwca na stadionie MCSiR w Suchej Beskidzkiej odbył się mityng lekkoatletyczne. Były to zarazem pierwsze na takim poziomie zawody lekkoatletyczne na nowym obiekcie.
Piłka nożna
0
Ostatnie mecze w tym sezonie drużyn z powiatu suskiego.
Inne
0
Zapraszamy na mityng lekkoatletyczny, który w niedzielę 18 czerwca odbędzie się na stadionie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji "Babia Góra" w Suchej Beskidzkiej.

Inne
0

Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gmin Sucha Beskidzka i Stryszawa rywalizowali w zawodach sportowo – pożarniczych na jednym terenie, a konkretnie na terenie boiska Klubu Sportowego Jałowiec Stryszawa. W zmaganiach uczestniczyło 12 drużyn strażackich, w tym również żeńskich. Podczas zmagań panie udowodniły, że posiadają umiejętności nie mniejsze niż ich koledzy z jednostek.

Piłka nożna
4
Grają drużyny z powiatu suskiego.
Piłka nożna
1
Grają drużyny z powiatu suskiego.
Inne
0
W najbliższy weekend 3-4 czerwca w Bochni odbędą się Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego w Pływaniu Młodzików
Memoriał Jana Kota. W zawodach uczestniczyć będą również pływacy z UKS Jasień.
Inne
0
W sobotę 27 maja pływacy UKS Jasień z Suchej Beskidzkiej startowali w silnie obsadzonych zawodach w Wieliczce. Po raz kolejny młodzi zawodnicy wrócili z medalami!