Ładowanie ...
Sport
Piłka nożna
0
Kolejny piłkarski weekend drużyn z naszego powiatu.
Piłka nożna
2
Piłkarski weekend drużyn z powiatu suskiego.
Inne
4
W sobotę odbył się 18 Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka”. Całe podium zajęli polscy kolarze.
Piłka nożna
0
Piłkarski weekend drużyn z naszego powiatu.
Sport
0

3 września odbędzie się w Kurowie II Półmaraton FANTOM-a. Trwają zapisy. Niższe wpisowe do 15 sierpnia!

Sport
1

W minioną sobotę w Makowie Podhalańskim odbył się IV Bieg Górski & Nordic Walking im. Wojtka Pazdura. Pogoda nie była sprzyjająca (delikatnie mówiąc), a jak zaznaczali zawodnicy – trasa też nie należała do łatwych.

Piłka nożna
3
Rozpoczynamy sezon 2016/17 na lokalnych boiskach. Na początek do boju ruszają drużyny w A klasie wadowickiej i podhalańskiej.
Sport
0

Andrzej Bargiel znów mógł wrócić do swojego wyznaczonego celu czyli zdobycia Śnieżnej Pantery. Aby to marzenie stało się faktem teraz wyruszył na Pik Komunizma (7495 m).

Sport
1

W minioną sobotę w Lachowicach odbył się Podbabiogórski Rajd Rowerowy i Bieg Uliczny. Na mecie pojawiło się wielu zawodników – zarówno amatorów, jak również osoby, które już w niejednym maratonie i rajdzie brały udział. Mimo, iż pogoda nie dopisała, nie zabrakło również kibiców, którzy głośno dopingowali i wspierali zarówno kolarzy jak i biegaczy.

Sport
3

Andrzej Bargiel - stanął na szczycie Piku Lenina (7134 m n.p.m.). To pierwszy z pięciu 7-tysięczników, które zakopiańczyk chce zdobyć w tym sezonie w ramach projektu „Śnieżna Pantera”, bijąc jednocześnie aż trzy rekordy.