Sport
Piłka nożna
0

Słaby weekend dla naszych w czwartej lidze. Halniak Maków przegrał u siebie z Orłem Piaski Wielkie, a Garbarz tylko zremisował ze Spójnią Osiek. W „okręgówce” pół na pół:  Tempo przywiozło komplet z Oświęcimia, Jałowiec przegrał w Chełmku. Bardzo skuteczni byli piłkarze Naroża, którzy strzelili dziesięć bramek!  

Sport
1

W przyszły weekend w Zembrzycach zostanie rozegrany niezwykły mecz. Jeśli jesteś fanem polskiej ekstraklasy lub po prostu lubisz świetną zabawę – nie może cię zabraknąć! Weź ze sobą dobry humor i mnóstwo energii. Wszyscy spotkajmy się w Zembrzycach i wspólnie pomóżmy Grześkowi wrócić do zdrowia!

Piłka nożna
0
Piłkarski weekend drużyn z powiatu suskiego.
Piłka nożna
0

W środę dobre wyniki osiągnęli zawodnicy Halniaka Maków i Garbarza Zembrzyce. Ci pierwsi wygrali z Kalwarianką, natomiast drudzy – w dużych rozmiarach - ze Skawinką. Skutecznością błysnęli Sławomir Puda i Ismaila. W klasie okręgowej, Tempo z trzema punktami, Jałowiec z zerem. W czwartek odbyły się dwa spotkania. Babia Góra wygrała z Leskowcem Rzyki, a Lachy przegrały z Orłem Wieprz.

Piłka nożna
0
W środę drużyny z powiatu suskiego grają w IV i V lidze. W czwartek Jordan, Babia Góra i Lachy zagrają swoje mecze w klasie A.
Piłka nożna
1

Odmienne nastroje w obozach naszych czwartoligowców. Halniak wysoko przegrał z MKS-em Trzebinia/Siersza, a Garbarz pewnie wygrał z Proszowianką Proszowice. Drużynie z Zembrzyc wreszcie dopisała skuteczność. Jałowiec przegrał w Nowej Wsi.

Piłka nożna
0
Piłkarski weekend drużyn z powiatu suskiego.
Sport
0

Kolejna edycja Międzynarodowego Biegu Ulicznego po Ziemi Makowskiej odbyła się w deszczu, co nie ułatwiało biegania. Jednak nie odstraszyło to fanów tej dyscypliny sportu. Na mecie startowali zarówno najmłodsi jak i doświadczeni biegacze.

Piłka nożna
0

Słabsza kolejka w IV lidze. Halniak przegrał u siebie z Sosnowianką, natomiast Garbarz tylko zremisował w Libiążu. Tempo zgarnęło trzy punkty, które zapewnił Szymon Marek. Babia Góra wysoko wygrała ze Zniczem, a Naroże Juszczyn z Lachami Lachowice. Sześć bramek robi wrażenie.

Piłka nożna
17
Piłkarski weekend drużyn z powiatu suskiego.