Ładowanie ...
Sport
Piłka nożna
0
Ze względu na opady deszczu odwołano większość spotkań. Tylko 9 zespołów z naszego powiatu prawdopodobnie rozegra swoje mecze. Prawdopodobnie, gdyż przed spotkaniem sędziowie mogą zadecydować o odwołaniu także tych zawodów, jeśli stan murawy nie pozwoli na rozegranie pojedynków.
Inne
0
Czy osoby niepełnosprawne mogą aktywnie spędzać czas i integrować się z osobami w pełni sprawnymi? Czy mogą uprawiać sport olimpijski mimo ograniczeń ruchowych? Czy mogą rehabilitować się i jednocześnie dobrze bawić? Czy mogą rywalizować i współpracować w zespołach? Oczywiście, że tak! Praktyczną odpowiedzią na każde z tych pytań może być BOCCIA – dyscyplina sportu niepełnosprawnych i jednocześnie ciekawa gra integracyjna o prostych i precyzyjnych zasadach.
Piłka nożna
0
Na ligowych boiskach grają drużyny z powiatu suskiego.
Piłka nożna
0
Miało być piłkarskie święto w Suchej Beskidzkiej. W finale Pucharu Polski Okręgu Wadowice Babia Góra zmierzyła się z Iskrą Klecza Dolna (IV liga). Byłoby, gdyby nie aura oraz sędziowie. Padający od kilku dni deszcz sprawił, że murawa przy Mickiewicza była daleka od ideału. Arbitrzy sprawili natomiast, że suszanie grali nie tylko przeciwko wyżej notowanemu rywalowi, ale również i przeciwko rozjemcom tego spotkania.
Sport
0

29-30 października w Stryszawie odbędzie się turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Stryszawa.

Inne
2
Filip Soska pokonał Juraja Raticiaka w walce wieczoru i zdobył pas MMA Maximus. Marcin Cepak z Marcówki, po najbardziej zaciętej walce tego wieczoru, wychodzi zwycięsko z pojedynku z Markiem Karasem. Paweł Żmudka po raz pierwszy przegrywa w oktagonie.
Piłka nożna
2
Grają drużyny z powiatu suskiego.
Inne
2
Zapraszamy do obejrzenia materiału video z Mistrzostw Polski Strefy Południowej, które odbyły się w Osielcu. Film przygotowany przez Piotra Bałosa.
Inne
1
W sobotę 8 października zapraszamy na Galę MMA Maximus Warriors do Myślenic. W oktragonie zobaczymy dwóch zawodników z powiatu suskiego, Pawła Żmudkę oraz Marcina Cepaka.
Inne
0
1 października na skate parku odbyły się zawody BMX/MTB. Organizatorem już po raz trzeci był Dom Kultury.