N26102014

Back Jesteś tutaj: Strona główna Sport

Sport Sport

Wygrane Garbarza i Halniaka. Niesamowity mecz w Grzechyni.

Całkiem niezły weekend w wykonaniu naszych czwartoligowców. Halniak wygrał ciężki mecz z Orłem Piaski Wielkie. Garbarz nieoczekiwanie ograł Niwę, co pozwoli im trochę odetchnąć. Pecha miał Jałowiec, który przegrał - wydawałoby się - wygrany mecz. Niesamowite widowisko obejrzeli kibice w Grzechyni, gdzie padło dwanaście bramek! Huragan pokonał Lachy w meczu na szczycie Serii B. Na potknięciu lidera skorzystała Błyskawica.

Zapisy do klubu łuczniczego

Łucznicze Towarzystwo Sportowe „Zamek Suski” ogłasza nabór do klubu łuczniczego.

Powiatowy Finał Sztafetowych Biegów Przełajowych

15 kwietna na stadionie MKS „Babia Góra” w Suchej Beskidzkiej w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej, odbyły się  sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.

Rajd rowerowy przeniesiony na niedzielę!!!

Z powodu obfitych opadów deszczu w nocy i w trosce o bezpieczeństwo startujących, XX Rajd Rowerowy został przeniesiony na niedzielę na godz. 10:00!!! Miejsce przeprowadzenia Rajdu oczywiście się nie zmienia - stadion MKS Babia Góra Sucha Beskidzka! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW - MAŁYCH I DUŻYCH - W NIEDZIELĘ 5. MAJA OD GODZ. 10 NA XX ROWEROWY RAJD ZIEMI SUSKIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SUCHA BESKIDZKA!

Trzynastka nie musi być pechowa

Udowodnili to nauczyciele z Zespołu Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej, którzy zwyciężyli właśnie w XIII Turnieju Nauczycieli o Puchar Starosty Suskiego. W poprzednich latach w turnieju brały udział także m.in. szkoły ze Słowacji, ale w miniony piątek niestety nie dojechali na turniej do Suchej Beskidzkiej. Mimo to emocji nie brakowało.

Podwójny triumf gimnazjum w Budzowie w siatkówkę!

Puchary za pierwsze miejsca w finałach powiatowych w siatkówkę w ramach gimnazjady pojechały do Gimnazjum w Budzowie. Zarówno triumf w kategorii dziewcząt, jak i chłopców, nie przyszedł jednak im łatwo. Zwłaszcza rywalizacja w finale dziewcząt pozostanie w pamięci na bardzo długo.