Sport
Piłka nożna
3
Grają drużyny z powiatu suskiego.
Piłka nożna
0
Wystartowała piłkarska wiosna. Grają drużyny z powiatu suskiego.
Sport
0

Łuczniczki reprezentujące klub z Żywca wróciły z Francji ze złotymi medalami. Wśród nich jest mieszkanka naszego powiatu Natalia Leśniak.

Piłka nożna
0

Dwa dni zaciętej walki najmłodszych zawodników drużyn piłkarskich były bardzo emocjonujące. Po raz czwarty w Zespole Szkół w Zawoi Centrum zorganizowano Watra Cup. Oprócz miejscowych drużyn zagrały również ekipy z powiatu wadowickiego, Zabrza i Zakopanego. Finał rozegrany został między góralami – Zawoją i Zakopanem.

Sport
0

W miniony czwartek w hali sportowej przy Gimnazjum w Lachowicach odbyły się gminne zawody w siatkówce dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły z Lachowic i Stryszawy.

Inne
0
Nawet 200 uczestników może wziąć udział w sobotnich zawodach Polar Sport Skitour, odbywających się na zróżnicowanej, 12-kilometrowej trasie na Mosornym Groniu w Zawoi. Imprezę wyróżnia wspaniała, sportowa atmosfera oraz szczytny cel – opłaty wpisowe są przeznaczane na organizację wyjazdów zimowych dla dzieci z domów dziecka.
Sport
0

Po raz czwarty w Suchej Beskidzkiej odbył się Turniej Seido Karate skierowany do dzieci i młodzieży. W wydarzeniu zorganizowanym przez Beskidzki Klub Karate Seido Dojo Sucha Beskidzka, kierowany przez Sensei Piotra Michulec i Senpai Pawła Michulec, udział wzięło aż 190 młodych zawodników.

Sport
1

Na krytej pływalni w Suchej Beskidzkiej odbyły się Mistrzostwa Szkoły w pływaniu. Frekwencja dopisała. Zawodnicy mieli możliwość zapisania się do maksymalnie dwóch konkurencji indywidualnych i do sztafety klasowej. Każdy miał do przepłynięcia dystans 25 m wybranym stylem pływackim.

Sport
0

W niedzielę już po raz czwarty organizacje działające na terenie Lachowic zagrały o Puchar Dyrektora Gimnazjum. W siatkarskich zmaganiach zobaczyliśmy strażaków z OSP, tenisistów stołowych z ULKS, piłkarzy LKS Lachy oraz gimnazjalistów.

Inne
0
W sobotę 28 stycznia 2017 r. odbędzie się IV Skiturowy Memoriał im. Edwarda Hudziaka. Impreza inspirowana jest osobą Edward Hudziaka, zasłużonego człowieka gór, ratownika Grupy Beskidzkiej GOPR, przewodnika górskiego i wieloletniego kierownika Schroniska na Markowych Szczawinach.