Sport
Inne
0
W sobotę 27 czerwca w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Suchej Beskidzkiej odbyła się już trzecia edycja zawodów organizowanych przez suskie Stowarzyszenie Zintegrowani – Niepokonani. W drużynowych zmaganiach uczestniczyło 49 zawodników z 7 ośrodków szkolno – wychowawczych, świetlic oraz stowarzyszeń.
Piłka nożna
0
W środę 24 czerwca 2015 wybrano nowe władze Babiej Góry.
Piłka nożna
0

Ostatnia odsłona typera nie przyniósł wielkich zmian. Michał Malina utrzymał jednopunktową przewagę nad Mateuszem Stopką. Rekord kolejki wyniósł trzynaście oczek – właśnie tyle uzbierali Mateusz, Michał, Bogdan Wala i Krzysiek Hubicki. Dwa dokładne wyniki trafił Jarosław Gąstała.

Piłka nożna
3

Wiosna w wykonaniu piłkarzy Stanisława Klimali była całkiem udana. Lachy wysoko ograły Watrę, natomiast lider z Barwałdu pewnie pokonał Żurawia Krzeszów. Reszta relacji jutro – dzisiejszy wieczór upłynął pod znakiem „zakończeń”!

Piłka nożna
0
W sobotę odbyło się pięć spotkań z udziałem drużyn z naszego powiatu. Wszyscy, solidarnie, zagrali na wyjazdach. Halniak odczarował Kleczę, zapewniając sobie utrzymanie. Mecz został rozstrzygnięty już w pierwszej połowie. Jałowiec prowadził, ale przegrał. Tempo i Babia z trzema punktami.
Inne
0
W czwartek na krytej pływalni w Suchej Beskidzkiej odbyła się kolejna edycja zawodów o Puchar Starosty Suskiego. Prezentujemy szczegółowe wyniki oraz fotorelację.
Piłka nożna
1

Ligowcom z powiatu pozostał ostatki wysiłek, po nim udadzą się na - mniej lub bardziej - zasłużone urlopy. Halniak Maków jedzie do Kleczy, by „przyklepać” utrzymanie. Będzie ciężko. Z awansu do A klasy cieszą się Żarek i Lachy. Awansem Garbarz przegrał w środę w Jaśkowicach aż 0:6.

Sport
0

Przedostatnia odsłona typera. W miniony weekend największym wyczuciem błysnął Krzysztof Hubicki, który „ustrzelił” szesnaście punktów. Trafił trzy prawidłowe wyniki – szacunek. Zmiana na pozycji lidera. Od dzisiaj tabelę otwiera Michał Malina.

Piłka nożna
0

Tempo pewnie „odprawiło” rezerwy Soły. Naroże wywalczyło cenny punkt w Spytkowicach. Długo przegrywali, ale w doliczonym czasie gry skutecznym strzałem popisał się Marcin Kryjak. Żuraw wysoko ograł Filkówkę. LKS Bieńkówka i Świt Osielec świętują awans do „ósmej ligi mistrzów”.

Piłka nożna
2
Halniak rzutem na taśmę wyrwał punkt w spotkaniu z Niwą. Gola na wagę zwycięskiego remisu zdobył Michał Gruca. Garbarz pewnie pokonał Świt. Lachy po zaciętym meczu przegrały w Bystrej. A Grom z powodu problemów kadrowych nie dojechał do Ryczowa.