Ładowanie ...
Sport
Sport
1

W minioną sobotę w Lachowicach odbył się Podbabiogórski Rajd Rowerowy i Bieg Uliczny. Na mecie pojawiło się wielu zawodników – zarówno amatorów, jak również osoby, które już w niejednym maratonie i rajdzie brały udział. Mimo, iż pogoda nie dopisała, nie zabrakło również kibiców, którzy głośno dopingowali i wspierali zarówno kolarzy jak i biegaczy.

Sport
3

Andrzej Bargiel - stanął na szczycie Piku Lenina (7134 m n.p.m.). To pierwszy z pięciu 7-tysięczników, które zakopiańczyk chce zdobyć w tym sezonie w ramach projektu „Śnieżna Pantera”, bijąc jednocześnie aż trzy rekordy.

Piłka nożna
0
W sobotę 2 lipca rozegrano mecz z okazji 60 lat klubu sportowego w Marcówce. Naprzeciw siebie stanęli obecni i byli gracze Błyskawicy.
Sport
4

Kolejny etap zawodów MTB odbył się po ziemi makowskiej. Mimo, iż zawodnicy spodziewali się łatwiejszej trasy niż w Stryszawie, na mecie przyznawali, że również było ciężko. Nie obyło się bez kilku kontuzji. Jeden z zawodników musiał mieć szytą ranę.

Sport
0

W czwartek rozpoczął się wyścig kolarski etapem w Stryszawie. Nie należał on do łatwych ze względu na ukształtowanie terenu, który wybrano na trasę pierwszego odcinka. Wyścigu nie ułatwiała pogoda, ponieważ po ekstremalnie wysokiej temperaturze, na trasie kolarzy złapała ulewa.

Sport
2

Już w najbliższy czwartek w Stryszawie startuje Gwiazda Południa. Jest to jedna z odsłon cyklicznych wydarzeń kolarskich w ramach Mazovia MTB. Organizatorem zawodów jest sam Cezary Zamana – wybitna osobistość świata kolarskiego.

Sport
0

Już w czwartek rozpocznie się Gwiazda Południa - największa impreza kolarska w regionie. Suma przewyższeń ponad 6000 metrów, wspaniałe widoki i strome zjazdy to tylko część z tego co zaplanował dla zawodników organizator.

Sport
1

We wtorek, 21 czerwca w stryszawskim gimnazjum odbył się Dzień Sportu, któremu przewodziły rozgrywki w sportach drużynowych. Międzyklasowa rywalizacja wzbudzała wiele emocji. Zacięta walka o punkty dodała wydarzeniu dobrej atmosfery.

Piłka nożna
0
To już ostatni piłkarski weekend drużyn z naszego powiatu w sezonie 2015/16.
Sport
0

Już 3 lipca do Zawoi zjadą się pełni przygód, pozytywnych wrażeń i sportowych emocji rowerzyści. To wtedy odbędzie się u nas etap wyścigu Gwiazda Południa, organizowanego przez kolarskiego mistrza Cezarego Zamanę. Do uczestnictwa zapraszamy także wszystkich mieszkańców Zawoi!