Z OSTATNIEJ CHWILI:
REKLAMA - 509 352 454 - jesteś zainteresowany reklamą na naszym portalu? Zadzwoń! - 509 352 454 lub napisz reklama@powiatsuski24.pl * Masz ciekawe informacje lub zdjęcia? Wyślij je na kontakt@powiatsuski24.pl
NAJWAŻNIEJSZE WIADOMOŚCI Z REGIONU
Piłka nożna
0

Wtorkowa kolejka nie była zbyt udana dla drużyn z naszego powiatu. Tempo, mimo wielu okazji, zremisowało w Paszkówce, Jałowiec przegrał z Nadwiślaninem Gromiec, Naroże podzieliło się punktami z Relaksem Wysoka, Babia Góra przywiozła punkt ze Spytkowic, a Lachy przegrały u siebie z Leskowcem Rzyki.  

Powiat
1

28 kwietnia w Budzowie odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Szkół Gimnazjalnych. W konkursie wystartowało 24 uczniów gimnazjów z terenu powiatu suskiego.

Magazyn 112
0

Wieczorem w rejonie Dworca Autobusowego w Suchej Beskidzkiej palił się samochód. Na miejsce wezwano straż pożarną.

Piłka nożna
1
We wtorek 3 maja na ligowych boiskach pojawili się zawodnicy w V lidze oraz w klasie A. 
Jordanów
0

Na jordanowskim Rynku spotkali się właściciele i miłośnicy samochodów oraz motocykli zabytkowych. Wśród podziwianych pojazdów nie brakowało prawdziwych unikatów – polskie, amerykańskie i te pamiętające czasy Związku Radzieckiego.

Maków Podhalański
0

Poczty sztandarowe, delegacje z kwiatami, harcerze, msza święta, uroczysty przemarsz do miejsc Pamięci Narodowej. Tak kolejną rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 maja świętowano w Makowie Podhalańskim.

Polecamy
0
Odzyskiwanie długów może być problemem – wie o tym wielu przedsiębiorców, którzy nie mogą doczekać się zapłaty za faktury, ale również osoby prywatne, które pożyczyły innym swoje środki i nie odzyskały ich na czas. Samodzielne działania nierzadko nie dają żadnych rezultatów – warto w takim przypadku znaleźć profesjonalne wsparcie w firmach, których celem jest windykacja. Ich specjaliści wiedzą, w jaki sposób odzyskać pieniądze szybko i skutecznie!
Inne
0
89 zawodniczek i zawodników z 12 drużyn klubowych wzięło udział 2 maja 2016 roku w zawodach łuczniczych organizowanych przez ŁTS Zamek Suski.
Sucha Beskidzka
8

W poniedziałek  przed południem na strzelnicy przy ul. Makowskiej, odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Suchej Beskidzkiej.

Magazyn 112
8

Za nami połowa majowego weekendu. Jak co roku o tej porze obserwujemy wzmożony ruch na drogach. W Makowie Podhalańskim doszło do dwóch kolizji.

Rozmaitości
3
Początek maja w sposób szczególny kojarzy nam się ze sprawami narodowo-patriotycznymi. Przyjrzyjmy się bliżej rysom historycznym pierwszych trzech dni tego miesiąca.
Stryszawa
37
W niedzielę 1 maja na obiekcie sportowym w Stryszawie odbył się VIII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych OSP.
Polecamy
0
Chcesz kupić nowy samochód, ale nie masz wystarczających oszczędności? Wcale nie musisz rezygnować ze swoich marzeń, ponieważ w ich spełnieniu może pomóc ci kredyt samochodowy. Kto może go zaciągnąć i z jakimi kosztami jest on związany?
Piłka nożna
1

Nasi przedstawiciele w czwartej lidze tym razem bez punktów. Halniak Maków przegrał na własnym stadionie z Wiślanami Jaśkowice, natomiast Garbarz Zembrzyce uległ Kalwariance. Co w pozostałych meczach? Jałowiec przegrał z Orłem Ryczów, Babia Góra wygrała z Orłem Wieprz, w B klasie mecz na szczycie. Wygrał Grom, a hat-trickiem popisał się Piotr Surmiak. 

Rozmaitości
4
W sobotni wieczór 30 kwietnia w Sali Rycerskiej suskiego Zamku odbyła się Muzczyna Biesiada z Chórem Jasień.
Maków Podhalański
4
Komuś ewidentnie nie przypadły do gustu znaki drogowe, znajdujące się przy drodze wiodącej na Makowską Górę.
PARTNERZY SERWISU