Z OSTATNIEJ CHWILI:
Zapraszamy na nasz profil na facebook'u https://www.facebook.com/powiatsuski24 /// Chcesz się skontaktować z redakcją? Pisz na kontakt@powiatsuski24.pl
NAJWAŻNIEJSZE WIADOMOŚCI Z REGIONU
Polecamy
0

18 lipca w Sali Rycerskiej suskiego zamku odbędzie się niezwykły koncert. Jest to wydarzenie muzyczne niezwykłe pod względem bogactwa oferty koncertowej, wyjątkowości artystów i zasięgu geograficznego. To niezwykłe wyróżnienie dla Suchej, że bierze w tym wydarzeniu udział. Start o godz. 19.

Polecamy
0

12 lipca będziemy zbierać pieniądze dla Andrzejka Janoszka. Impreza odbędzie się na stadionie Halniaka Maków. O godzinie 12:00 mecz otwarcia. Radni z Makowa zmierzą się z Policją. Później na boisku zameldują się piłkarze, a na scenie NordFit. Wiele atrakcji. Szczególnie dla najmłodszych!

Maków Podhalański
5
Z inicjatywy mieszkańców Makowa Podhalańskiego w sobotę 4 lipca odbył się piknik rodzinny. Prezentujemy zdjęcia z tego wydarzenia.
Jordanów
0

Pamiętajmy, że nie wolno wypalać samemu traw, jak również śmieci. Zdecydowanie nie wolno takiego paleniska zostawić samego sobie. Ktoś w Jordanowie najwyraźniej o tym zapomniał.

Rozmaitości
0

Wszyscy na taką pogodę czekaliśmy, jednak nie jest ona zdrowa dla naszego organizmu jeśli nie będziemy pamiętać o kilku istotnych rzeczach. Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Krakowie ostrzega przed upałami na obszarze województwa małopolskiego od godz. 13.00 dnia 4 lipca do godz. 20.00 dnia 8 lipca.

Powiat
26

Już trzy lata trwa spór pomiędzy Makowem Podhalańskim , a Suchą Beskidzką o cenę za oczyszczanie ścieków. O sprawie pisaliśmy już niejednokrotnie, a strony w dalszym ciągu nie doszły do porozumienia , za to co rusz pojawiają się informacje o zamiarach budowy oczyszczalni ścieków za unijne pieniądze w Dolnym Makowie. Mieszkańcy tego rejonu stanowczo protestują przeciwko takim zamiarom, bo nie chcą uciążliwego i śmierdzącego sąsiedztwa.

Sucha Beskidzka
10

Jest bardzo ciepło, a termometry pokazują iście tropikalną temperaturę. Czy jednak wszyscy pamiętają, że nie wolno w taką pogodę zostawiać nikogo w zamkniętym samochodzie? A czy każdy wie jak reagować kiedy jesteśmy świadkami takiej sytuacji? Przykładem dla wszystkich może być ochroniarz jednego z marketów w Suchej. Mimo, iż jak się okazało, nic złego się nie stało, jednak lepiej zareagować niepotrzebnie niż dopuścić do tragedii.

Polecamy
0

Beskidzkie Centrum Zabawki Drewnianej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszawie zaprasza na Jarmark Twórczości Regionalnej. W Programie między innymi warsztaty, animacje i konkursy oraz występy artystyczne. Szczegóły na plakacie.

Sucha Beskidzka
20

Mieszkańcy Suchej Beskidzkiej w ramach tzw. budżetu obywatelskiego już zdecydowali na co wydać 100 tys złotych. Do wyboru mieli dwie propozycje - budowa skateparku lub siłowni plenerowej. Która propozycja uzyskała większe poparcie?

Powiat
0

W Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich zmarła 67-latka, która oparzyła się barszczem Sosnowskiego. Ostrzegamy przed tą bardzo niebezpieczną rośliną, która także występuje w powiecie suskim.


PARTNERZY SERWISU