Z OSTATNIEJ CHWILI:
Zapraszamy na nasz profil na facebook'u https://www.facebook.com/powiatsuski24 /// Chcesz się skontaktować z redakcją? Pisz na kontakt@powiatsuski24.pl
NAJWAŻNIEJSZE WIADOMOŚCI Z REGIONU
Rozmaitości
0

Dziecko potrzebuje pieniędzy na rehabilitację, aby móc poruszać ręką. Co się stało, że nie może? Podczas porodu doszło do Okołoporodowego Podrażnienia Splotu Barkowego prawej kończyny górnej. Aby wrócić do zdrowia potrzebuje pieniędzy. Można pomóc przekazując na rzecz Lenki 1% podatku.

Magazyn 112
6
Kilkanaście zastępów strażackich walczy z pożarem jaki dziś rano wybuchł w Białce.
Magazyn 112
3
W piątek wieczorem policja zatrzymała pięciu mężczyzn, którzy w Suchej Beskidzkiej z użyciem niebezpiecznego narzędzia, zaczepili dwóch obywateli Ukrainy. Teraz jednemu z napastników grozi do 12 lat więzienia.
Polecamy
0
Jak dotychczas żaden rząd nie wprowadził w Polsce obowiązku wymiany opon letnich na zimowe. Choć eksperci podkreślają, że taka wymiana wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego, brakuje zgody co do tego, w jakim okresie należałoby korzystać z tzw. zimówek. W innych europejskich krajach nakaz istnieje.
Magazyn 112
11
Po południu w Makowie Podhalańskim doszło do groźnego zdarzenia. Rowerzysta został potrącony przez samochód. W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala.
Polecamy
0

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Suchej Beskidzkiej zaprasza na szkolenie w zakresie „Rozpoczęcie działalności gospodarczej, formy opodatkowania ”

Piłka nożna
0

W gminie Maków, poza Halniakiem, są jeszcze trzy zespoły. Tempo Białka (klasa okręgowa), Naroże Juszczyn (A klasa) i Grom Grzechynia (B klasa). Jak im poszło? Po rundzie jesiennej, Tempo zajmuje jedenaste miejsce, Naroże trzecie, natomiast Grom znowu przewodzi w B klasie. Poniżej wypowiedzi podsumowujące.

Zawoja
2

Poszukiwania zakończone. Turyści odnaleźli się cali i zdrowi. Jak podało dzisiaj Radio Kraków - poszukiwano turystów, którzy na noc nie wrócili do schroniska. Warunki turystyczne od wczoraj na Babiej Górze są bardzo trudne.

Piłka nożna
0
Kolegium Sędziów w Wadowicach organizuje kurs sędziowski.
Maków Podhalański
6
W piątkowy wieczór w Hotelu Klaudia w Juszczynie podziękowano sponsorom Gminy Maków Podhalański, bez których niemożliwe byłoby przeprowadzenie wielu imprez kulturalnych i sportowych. Nasza rekacja również otrzymała to bardzo ważne wyróżnienie. Dziękujemy!
Sucha Beskidzka
2

W Zespole Szkół  im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Czyste powietrze wokół mnie”. Prezentujemy wyniki.

Rozmaitości
3

Niesamowicie dobre wiadomości słychać od Andrzejka Janoszka. Wczoraj został poddany przeszczepowi szpiku od dawcy, który zgodził się pomóc dziecku. Teraz trzymamy kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.

Powiat
1

Niestety osobom korzystającym z połączenia kolejowego na trasie Sucha Beskidzka – Żywiec, od 6 grudnia pozostanie podróżowanie busami. Dlaczego? Ponieważ Małopolski Urząd Marszałkowski jednostronnie wycofał się z finansowania tego połączenia.

Jordanów
0

Łowimy talenty. W Zespole Szkół w Jordanowie uczniowie wzięli udział w konkursie języka niemieckiego.

Jordanów
0

Grupa turystyczno – krajoznawcza Miejskiego Ośrodka Kultury w jordanowie zaprasza na wspólny wycieczkę na Pilsko. Zapisy potrwają do 20 listopada w biurze MOKu. Termin wycieczki i szczegóły na plakacie.

Sport
2

Polski producent mebli drewnianych Woodica, został sponsorem reprezentanta kadry narodowej w biathlonie i uczestnika Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sochi – Grzegorza Guzika. Od tej pory marka będzie towarzyszyć sportowcowi podczas przygotowań i występów w ramach reprezentacji.

PARTNERZY SERWISU