Z OSTATNIEJ CHWILI:
WYBORY PREZYDENCKIE: w naszym powiecie Andrzej Duda uzyskał 68,80 procent głosów! Bronisław Komorowski tylko 31,20 % /// Niedzielne wyniki: Grom - Znicz 1:2 Tarnawianka - Żuraw 0:2 Jastrzębianka - Świt 2:5 /// Chcesz się skontaktować z redakcją? Pisz na kontakt@powiatsuski24.pl
NAJWAŻNIEJSZE WIADOMOŚCI Z REGIONU
Piłka nożna
0

Tempo lepsze od lidera z Oświęcimia. Efekt nowej miotły w Juszczynie. Drużyna Naroża szalała na boisku w Budzowie. Hat-trickiem błysnął Jan Pietrusa. Grom przegrał w starciu ze Zniczem Sułkowice. Goście mogli liczyć na przychylność sędziów. Derby w „ósmej lidze mistrzów” dla Żurawia Krzeszów. Podopieczni Jacka Kudzi pewnie pokonali Tarnawiankę mimo, że grali bez nominalnego bramkarza. Watra „skręcona” w Sidzinie. Pewna awansu „Bienia” zremisowała w Lanckoronie. Żadna tragedia, bo na tym etapie rozgrywek zawodnicy Jarosława Gąstały już nic nie muszą.

Sucha Beskidzka
6
W minionym tygodniu przez powiat suski przetoczyły się intensywne burze. Jeden z piorunów uderzył w wieżę suskiego kościoła i poczynił duże uszkodzenia.
Sucha Beskidzka
0

Mimo kiepskiej pogody przed godziną 21 w sobotę na Targowicy w Suchej Beskidzkiej zrobiło się tłumnie. Wszystko dlatego, że na scenie do koncertu szykował się legendarny zespół PLORETARYAT. Fani się nie zawiedli – koncert był niezłą dawką energii.

Maków Podhalański
0
I miejsce Zespół Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim w rankingu szkół w konkursie młodych talentów „Od zera do fryzjera”!
Piłka nożna
0
Halniak wreszcie zwycięski. Passa czterech kolejnych porażek poszła w niepamięć. Nowy-stary trener, Piotr Stach zanotował bardzo udany debiut. Halniak zaimponował wolą walki. Cechy wolicjonalne były na najwyższym poziomie i to one przeważyły szalę. 
Sucha Beskidzka
0

Wszyscy, którzy chcą oddać krew lub zarejestrować się w bazie dawców DKMS zapraszamy dzisiaj do Suchej Beskidzkiej na plac targowy. Ustawiono specjalnie w tym celu namioty. Wszystko czeka na chętnych do godziny 17.

Sucha Beskidzka
2

Jesteście już po pracy? Skończyły się lekcje? Czas rozpocząć weekend w najlepszym stylu! W Suchej Beskidzkiej trwa właśnie Piknik Motocyklowy Stowarzyszenia Moto-Łaje.

Jordanów
0

Kasztanową alejką, prowadzącą do Zespołu Szkół im. bł. ks. Piotra Dańkowskiego w Jordanowie, ze szkoły wychodzili dziś absolwenci, zdający ostatnie egzaminy maturalne, natomiast przychodzili gimnazjaliści z okolicznych miejscowości, którzy przyjęli zaproszenie na kolejny dzień otwarty szkoły.

Piłka nożna
0

W IV lidze poważny sprawdzian dla Halniaka. Zespół Piotra Stacha musi szukać punktów, bo dół tabeli coraz bliżej. Kalwarianka jest w „komfortowej” sytuacji. Ani awans, ani spadek im już nie grozi. Trudne zadania czekają również pozostałą dwójkę – Garbarz jedzie do Kleczy, Jałowiec do Giebułtowa. Tempo zagra z liderem. Babia Góra w ważnym dla siebie meczu z rezerwami Soły. W A klasie derby Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn!

Maków Podhalański
0

W nadchodzącą sobotę w Makowie Podhalańskim odbędzie się impreza biegowa o międzynarodowym charakterze. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników tego sportu – nie tylko zawodowców.

PARTNERZY SERWISU