Z OSTATNIEJ CHWILI:
Zapraszamy na nasz profil na facebook'u https://www.facebook.com/powiatsuski24 /// Chcesz się skontaktować z redakcją? Pisz na kontakt@powiatsuski24.pl
NAJWAŻNIEJSZE WIADOMOŚCI Z REGIONU
Maków Podhalański
9

Mieszkańcy Makowa Podhalańskiego w ramach tzw. budżetu obywatelskiego sami zdecydują na co wydać 75 tys złotych. Do wyboru są cztery propozycje.

Piłka nożna
2

Jałowiec Stryszawa wygrał - w zaległym meczu - z Tempem Białka 2:0. Wynik został ustalony do przerwy. Bramki dla przyjezdnych zdobyli Tomasz Szklaczyk i Robert Głuszek. Dzięki tej wygranej, Jałowiec awansował na drugą pozycję w ligowej tabeli. W Białce rozczarowanie. W razie wygranej, Tempo byłoby liderem…  

Piłka nożna
0
Przed sobotnim meczem ligowym w Marcówce podziękowano działaczom i piłkarzom.
Powiat
7

Nowością w tym roku jest obowiązkowa podstawówka dla sześciolatków oraz zmiany w sklepikach szkolnych. W tym drugim przypadku ma być smacznie, ale przede wszystkim zdrowo. Zmiany wzbudzają ogromne emocje. Co jeszcze powinni wiedzieć rodzice i uczniowie?

Rozmaitości
0

Zespół Babiogórzanie – Polana Makowska mogliśmy oglądać podczas tegorocznego TYGODNIA KULTURY BESKIDZKIEJ. Teraz każdy ma możliwość dołączyć do nich! Niezależnie od wieku zapraszamy małych i dorosłych na spotkanie organizacyjne.

Powiat
0
Oczekujesz na przyjście Twojego Maleństwa, jesteś pełna radości ale też i niepokoju który oddział wybrać  gdzie Twoje maleństwo „cało i zdrowo” przyjdzie na świat. Czekamy na WAS w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym i Neonatologicznym w szpitalu w Suchej Beskidzkiej.
Piłka nożna
4

Przedstawiamy państwu nowy cykl. Od tego sezonu – poza tradycyjnymi relacjami czy skarbami kibica - postaramy się prowadzić dwie klasyfikacje: na najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza powiatu suskiego. Na koniec rundy - najlepsi otrzymają statuetki. Poniżej kolejna zbitka.

Polecamy
0
Ze zdrowiem bywa różnie, czasem jest, czasem go nie ma. Często choroba wymusza na nas długotrwałą hospitalizację i pobyt w łóżku. Współczesne leki potrafią zdziałać cuda, jednak trzeba dać im czas by zrobiły swoje. Ten czas warto spędzić leżąc na materacu, który pomaga, a nie szkodzi naszemu zdrowiu.
Magazyn 112
7

Do groźnego zdarzenia doszło dzisiaj w godzinach popołudniowych w Makowie Podhalańskim. Bus przewożący pasażerów z nieznanych przyczyn wjechał w tył samochodu dostawczego, ten zaś z impetem wjechał w Opla Vectrę.

Magazyn 112
7

W godzinach popołudniowych w Makowie podhalańskim doszło do kolizji z udziałem dwóch pojazdów. Jednym z nich była karetka pogotowia ratunkowego, która na sygnale jechała do wypadku.

Powiat
0

Tak i nadszedł ten dzień, na który mało kto czekał – właśnie definitywnie zakończyły się wakacje! Czas na nowy rok szkolny i nowe wyzwania. Jednak aby nie było tak całkiem smutno, sprawdźmy wspólnie ile dni wolnych czeka uczniów w tym roku szkolnym.

Magazyn 112
0

W miniony weekend doszło do trzech niegroźnych kolizji i jednego wypadku. W wyniku kolizji do szpitala przewieziono 10-latkę do szpitala. W Juszczynie 22-letni kierowca quada z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Suchej Beskidzkiej na obserwację.

Zawoja
3

Wybuchł pożar w rejonie Babiej Góry od strony słowackiej. Strażakom gaszenie utrudnia silny wiatr oraz skrajnie suchy teren z powodu długotrwałych upałów.

Sucha Beskidzka
4

W miniony weekend na terenie suskiego zamku odbyła się wyjątkowa Muzyczna Biesiada. Dla wszystkich miłośników pięknych dźwięków i niezapomnianego wokalu, czekał chór JASIEŃ oraz zespół BIG BANG GAND.

Piłka nożna
1

W niedzielę najciekawiej było w Juszczynie. Faworyzowane Naroże wygrało z Babią Górą, choć nie było łatwo, młodzi zawodnicy ze stolicy powiatu postawili twarde warunki. Grom Grzechynia rozstrzelał Huragan. Radość w Stryszawie. Jałowiec wreszcie zwycięski!

Sport
0

W Osielcu na torze motocrossowym Przykiec odbyły się Mistrzostwa Polski Strefy Południowej w Motocrossie. Ogromny upał nie odstraszył fanów tego sportu, którzy tłumnie pojawili się na zawodach. Startowali zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych.

PARTNERZY SERWISU