Z OSTATNIEJ CHWILI:
Zapraszamy na nasz profil na facebook'u https://www.facebook.com/powiatsuski24 /// Chcesz się skontaktować z redakcją? Pisz na kontakt@powiatsuski24.pl
NAJWAŻNIEJSZE WIADOMOŚCI Z REGIONU
Polecamy
0
Ze zdrowiem bywa różnie, czasem jest, czasem go nie ma. Często choroba wymusza na nas długotrwałą hospitalizację i pobyt w łóżku. Współczesne leki potrafią zdziałać cuda, jednak trzeba dać im czas by zrobiły swoje. Ten czas warto spędzić leżąc na materacu, który pomaga, a nie szkodzi naszemu zdrowiu.
Magazyn 112
7

W godzinach popołudniowych w Makowie podhalańskim doszło do kolizji z udziałem dwóch pojazdów. Jednym z nich była karetka pogotowia ratunkowego, która na sygnale jechała do wypadku.

Powiat
0

Tak i nadszedł ten dzień, na który mało kto czekał – właśnie definitywnie zakończyły się wakacje! Czas na nowy rok szkolny i nowe wyzwania. Jednak aby nie było tak całkiem smutno, sprawdźmy wspólnie ile dni wolnych czeka uczniów w tym roku szkolnym.

Magazyn 112
0

W miniony weekend doszło do trzech niegroźnych kolizji i jednego wypadku. W wyniku kolizji do szpitala przewieziono 10-latkę do szpitala. W Juszczynie 22-letni kierowca quada z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Suchej Beskidzkiej na obserwację.

Zawoja
3

Wybuchł pożar w rejonie Babiej Góry od strony słowackiej. Strażakom gaszenie utrudnia silny wiatr oraz skrajnie suchy teren z powodu długotrwałych upałów.

Sucha Beskidzka
1

W miniony weekend na terenie suskiego zamku odbyła się wyjątkowa Muzyczna Biesiada. Dla wszystkich miłośników pięknych dźwięków i niezapomnianego wokalu, czekał chór JASIEŃ oraz zespół BIG BANG GAND.

Piłka nożna
1

W niedzielę najciekawiej było w Juszczynie. Faworyzowane Naroże wygrało z Babią Górą, choć nie było łatwo, młodzi zawodnicy ze stolicy powiatu postawili twarde warunki. Grom Grzechynia rozstrzelał Huragan. Radość w Stryszawie. Jałowiec wreszcie zwycięski!

Sport
0

W Osielcu na torze motocrossowym Przykiec odbyły się Mistrzostwa Polski Strefy Południowej w Motocrossie. Ogromny upał nie odstraszył fanów tego sportu, którzy tłumnie pojawili się na zawodach. Startowali zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych.

Zawoja
12

W Zawoi odbył się Jubileuszowy bo 20 już Złaz Samorządowców. Wspólnie wędrowaliśmy pięknymi szlakami przez Babiogórski Park Narodowy, na sam szczyt Babiej Góry.

Piłka nożna
1
Sobota raczej udana. Halniak wygrał na trudnym terenie. Zwycięską bramkę strzelili… rywale. Gorsze nastroje ma głównie Garbarz, który poległ przed własną publicznością z Wiślanami Jaśkowice. Goleada Tempa w Łękach, pierwsza wygrana Błyskawicy, remis w Lachowicach.
Polecamy
2
Jaskinia Malinowska jest bardzo popularną jaskinią mieszczącą się tuż pod szczytem góry Malinów, w Beskidzie Śląskim. Jaskinia jest udostępniona do zwiedzania, a jej otwór wejściowy zlokalizowany jest na w wysokości 1080 m n.p.m. Do jaskini można dotrzeć z miejscowości Szczyrk (Soliska) szlakiem turystycznym znakowanym na zielono (szlak na Malinów) bądź też z Przełęczy Salmopolskiej szlakiem znakowanym na czerwono.
Polecamy
0
Szczególnie ważnym w codziennej pracy masażysty, rehabilanta, a także przedstawicieli innych, podobnych zawodów pozostaje zapewnienie swojemu pacjentowi lub klientowi komfortowych i higienicznych warunków, dzięki czemu będzie mógł on poddać się przeprowadzanym zabiegom i masażom w pełni zrelaksowany, nie musząc martwić się o panujące w salonie lub gabinecie warunki sanitarne. Stąd też podstawowym elementem ich wyposażenia powinny być niezbędne środki czystości, środki dezynfekujące, a także przeznaczone do jednorazowego użytku ręczniki, prześcieradła jednorazowe, a także inne materiały używane przez poszczególnych specjalistów podczas przeprowadzania masaży lub zabiegów.
PARTNERZY SERWISU