Z OSTATNIEJ CHWILI:
W Makowie Podhalańskim trwa TYDZIEŃ KULTURY BESKIDZKIEJ // Zapraszamy na nasz profil na facebook'u https://www.facebook.com/powiatsuski24 /// Chcesz się skontaktować z redakcją? Pisz na kontakt@powiatsuski24.pl
NAJWAŻNIEJSZE WIADOMOŚCI Z REGIONU
Powiat
2
Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Suskiego na uroczystość Święta Policji połączoną z nadaniem sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej oraz oddaniem po generalnym remoncie siedziby.
Sport
0

Czas na podsumowanie biegu, który odbył się w sobotę. Prezentowaliśmy już fotorelację teraz przedstawiamy wyniki, zdobywców pierwszych miejsc oraz sumę, którą udało się uzbierać na rzecz Andrzejka Janoszka z Kojszówki.

Stryszawa
0

W najbliższą sobotę w Lachowicach odbędzie się Podbabiogórski Wakacyjny Rajd Rowerowy i Bieg Uliczny. Trasa Rajdu Rowerowego i Biegu Ulicznego usytuowana jest w miejscowości Lachowice nieopodal Suchej Beskidzkiej. Trasa jest bardzo widowiskowa, a publiczność tworzy niepowtarzalną atmosferę.

Sport
2


25-26 lipca na Malcie w Poznaniu zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów w Triathlonie. Złoty medal wywalczyła uczennica suskiego liceum Aleksandra Sikora.

Piłka nożna
1

Wystartował Puchar Polski podokręgu Wadowice. Już w pierwszej rundzie doszło do kilku bezpośrednich starć pomiędzy drużynami z naszego powiatu. W Grzechyni, po radosnym futbolu, Lachy Lachowice przegrały z Gromem. Błyskawica Marcówka pewnie ograła beniaminka „Bundesligi” – LKS Bieńkówkę. Tarnawianka nie dała rady Wiśle Łączany, natomiast Żuraw Krzeszów ograł Bystrą.

Sucha Beskidzka
2

Od 29 lipca zostanie zamknięta ulica Rynek w Suchej Beskidzkiej. Na czas remontu drogi wyznaczone zostaną objazdy. Od środy w związku z przebudową układu drogowego w obrębie przejazdu kolejowego na ulicy Zamkowej w Suchej Beskidzkiej, zostanie zamknięty fragment ulicy Rynek.

Maków Podhalański
0

W minioną sobotę na stracie pojawili się miłośnicy biegania i nordic walking. Pogoda nie była łaskawa dla zawodników ponieważ chwilę po 15 zaczął padać intensywnie deszcz. Jednak wszyscy okazali się dzielnymi wojownikami! Ci, którzy nie brali udziału w biegu, mogli rozgrzać się wraz z NordFit przy energetycznej zumbie. Zapraszamy na fotorelację.

Zembrzyce
2

W godzinach porannych w Dąbiu w gminie Zembrzyce doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Samochód wypadł z drogi i koziołkował po czym wylądował w przydrożnym rowie.

Polecamy
0
Nowoczesna metoda diagnostyczna, stosowana przez ponad 30.000 lekarzy z najlepszych znanych Klinik i Instytutów na całym świecie. Innowacyjna metoda dr Volla to szybka diagnoza przyczyn chorób, schorzeń przewlekłych oraz ostrych ,patogenów i złego samopoczucia niewiadomego pochodzenia.
Sucha Beskidzka
0
Przeprowadzane roboty to kolejny etap projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Sucha Beskidzka”, którego realizacja jest dofinansowana z Programu Operacyjnego (PL04) „Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii” w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014.
PARTNERZY SERWISU