Z OSTATNIEJ CHWILI:
REKLAMA - 509 352 454 - jesteś zainteresowany reklamą na naszym portalu? Zadzwoń! - 509 352 454 lub napisz reklama@powiatsuski24.pl * Masz ciekawe informacje lub zdjęcia? Wyślij je na kontakt@powiatsuski24.pl
NAJWAŻNIEJSZE WIADOMOŚCI Z REGIONU
Powiat
1

Z każdym kolejnym tygodniem zbliżamy się do Światowych Dni Młodzieży. W związku z tym wiemy już coraz więcej, każdego dnia ustalane są nowe szczegóły dotyczące wydarzeń w naszym dekanacie.

 

Sucha Beskidzka
2

Dzięki dużemu zaangażowaniu rady rodziców oraz wsparciu władz miasta, przy Miejskim Przedszkolu Samorządowym w Suchej Beskidzkiej, zostały zamontowane nowe elementy placu zabaw.

Magazyn 112
8

W piątek po południu na drodze krajowej w Makowie Podhalańskim samochód osobowy wjechał w dostawczego busa. Sprawca kolizji została ukarany mandatem.

Polecamy
0
Większość osób decydujących się na zakup własnego mieszkania z rynku pierwotnego nie korzysta jednak z dodatkowej opcji „pod klucz”. Gdy również czeka cię taki spory wydatek, pomyśl jednak o tej opcji wykończeniowej. Kiedy warto ją wybrać?
Sucha Beskidzka
3

Pojawiło się światełko w tunelu. Sąd wydał korzystny wyrok dla Gminy Sucha Beskidzka w sprawie nieruchomości przylegających do zamku.

Magazyn 112
2

Przed nami kolejny długi weekend i związany z nim czas wyjazdów. Policjanci Referatu Ruchu Drogowego suskiej komendy przypominają i apelują. Wzrost liczby uczestników ruchu na drogach niesie ze sobą wzrost zagrożenia bezpieczeństwa osób z nich korzystających.

Zawoja
0

Długo oczekiwana zmiana pogody właśnie nadeszła. Widoki w Zawoi zapierają dech w piersiach. Widoczność na szlakach Babiej Góry są bardzo dobre, to sprawia, że nie można się powstrzymać przed robieniem zdjęć.

Stryszawa
0

Rozpoczęły się już prace przy budowie kolejnego odcinka sieci kanalizacyjnej w Stryszawie. Do kanalizacji zostanie podłączonych 165 gospodarstw domowych, w których zamieszkuje około 660 mieszkańców oraz Szkoła Podstawowa Nr 3 w Stryszawie wraz ze Schroniskiem Młodzieżowym.

 

Magazyn 112
0

Czerwony kur znów dał o sobie znać. To kolejna niespokojna noc w powiecie suskim.

Zawoja
4

Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy w Zawoi znowu zawrzało przy temacie likwidowanych szkół. Wniosek z rozmów jest jeden – wszystkie przyszłoroczne pierwszaki z rejonu likwidowanych szkół pójdą do nowych szkół. Nie będzie wyjątku, mimo że o to prosili rodzice i nauczyciele z Zawoi Przysłop.

Powiat
2

Już w sobotę w Suchej Beskidzkiej za 5 kg makulatury, będzie można otrzymać sadzonki drzew.

Sucha Beskidzka
1

Zaczęło się od rozmów z personelem i dyrekcją suskiego szpitala o potrzebach placówki. Po wielu tygodniach dyskusji i konfrontowania oczekiwań z rzeczywistością, zadecydowano o zacienieniu pomieszczeń i pokoi szpitalnych. Potem przyszedł czas na szukanie najlepszego rozwiązania. Jednak to, co zrobiła placówka w Suchej Beskidzkiej dla wielu podobnych jednostek jest innowacyjne.

Powiat
0

Ponad 10 tysięcy zachorowań. Z jakimi chorobami w 2015 roku najczęściej zgłaszali się pacjenci do lekarza?

Jordanów
6
24 kwietnia w Osielcu stowarzyszenie Małopolscy Patrioci zorganizowało obchody patriotyczne, aby w dniu państwowego pogrzebu Pułkownika Zygmunta godnie oddać tej wielkiej osobistości należyty szacunek oraz cześć.
Sucha Beskidzka
2

30 kwietna na placu obok suskiego zamku, odbędzie się wystawa ogrodnicza. Będzie możliwość zakupu wystawionych produktów.

Stryszawa
0

Babiogórski Park Narodowy zorganizował konkurs Czas Na Las, we współpracy z Nadleśnictwem Sucha i Zespołem Szkół w Zawoi Wilcznej. Zwycięzcami zostali uczniowie z Gimnazjum nr 1 w Stryszawie, drugie miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół nr 2 w Zawoi Wilcznej, a trzecie Zespołu Szkół w Toporzysku.

PARTNERZY SERWISU