Z OSTATNIEJ CHWILI:
Twa finał konursu "Talenty Małopolski 2015", w którym udział bierze KINGA WÓJCIK z Osielca - trzymamy kciuki /// To już dzisiaj! Zapraszamy od godz. 13 na plac targowy w Suchej Beskidzkiej na Piknik Motocyklowy Stowarzyszenia MOTO-ŁAJE!!!! /// Chcesz się skontaktować z redakcją? Pisz na kontakt@powiatsuski24.pl
NAJWAŻNIEJSZE WIADOMOŚCI Z REGIONU
Rozmaitości
1

JS3031 podpisała umowę z Jednostką strzelecką ze Świdnika. Dzięki tej współpracy Suscy Strzelcy będą mogli brać udział w szkoleniach specjalistycznych z zakresu taktyki zielonej, inżynieryjno-saperskich a także kursie metodycznym dla dowódców drużyn i plutonów.

Sucha Beskidzka
0

Mnóstwo atrakcji dla najmłodszych – gry, zabawy i wiele więcej, a do tego niesamowici artyści na scenie – wśród nich w sobotę PROLETARYAT. To wszystko będzie podczas kolejnej edycji Pikniku Motocyklowego organizowanego przez Stowarzyszenie Moto-Łaje z Suchej Beskidzkiej.

Magazyn 112
0

Nad ranem znaleziono ciało mężczyzny w rejonie potoku przy pętli autobusowej w Żarnówce, a obok niego przewrócony kład. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni stwierdzili zgon mężczyzny.

Piłka nożna
0

Nikt przy zdrowych zmysłach nie mógł wymyślić dokładnego wyniku meczów: Orzeł Piaski – Halniak czy Astra Spytkowice – Grom Grzechynia. Po prostu nie! Punkty typerom zabrały również imponujące rozmiary zwycięstw Żurawia Krzeszów czy Watry Zawoja.

Powiat
0
Rejony w Suchej Beskidzkiej i Zawoi czekają na swojego bohatera!
Sucha Beskidzka
1

Poruszanie się po naszym powiecie w godzinach szczytu wymaga cierpliwości od kierowców. Wkrótce nie będzie łatwiej. Rusza remont przejazdu kolejowego przy ul. Piłsudskiego w Suchej Beskidzkiej.

Maków Podhalański
8
Trwa remont ul. Sportowej w Makowie Podhalańskim, niedawno położono już nowe krawężniki. Dziś przed południem kierujący ciężarówką przejechał najpierw po wysepce, a potem uszkodził nowo położony krawężnik.

 

Magazyn 112
1

Stowarzyszenie Kolej Beskidzka wyznaczyło nagrodę w wysokości 1000 zł dla osoby lub osób, których informację w istotny sposób przyczynią się do wskazania sprawców kradzieży sieci trakcyjnej.

Sucha Beskidzka
3
Ile w ubiegłym roku zebrano odpadów? W Suchej Beskidzkiej podsumowano stan gospodarki odpadami komunalnymi za 2014 rok.
Jordanów
1
Dwa dni doskonałej zabawy dla każdego – taką imprezę szykują w Jordanowie z okazji Dnia Dziecka. 
PARTNERZY SERWISU