Wydarzenia
Powiat
0

IMGW wydało ostrzeżenia dla między innymi województwa małopolskiego. Burze z gradem prognozowane są na popołudnie i wieczór. Mają jednak mieć charakter lokalny.

Maków Podhalański
4
Z inicjatywy mieszkańców Makowa Podhalańskiego w sobotę 4 lipca odbył się piknik rodzinny. Prezentujemy zdjęcia z tego wydarzenia.
Jordanów
0

Pamiętajmy, że nie wolno wypalać samemu traw, jak również śmieci. Zdecydowanie nie wolno takiego paleniska zostawić samego sobie. Ktoś w Jordanowie najwyraźniej o tym zapomniał.

Powiat
21

Już trzy lata trwa spór pomiędzy Makowem Podhalańskim , a Suchą Beskidzką o cenę za oczyszczanie ścieków. O sprawie pisaliśmy już niejednokrotnie, a strony w dalszym ciągu nie doszły do porozumienia , za to co rusz pojawiają się informacje o zamiarach budowy oczyszczalni ścieków za unijne pieniądze w Dolnym Makowie. Mieszkańcy tego rejonu stanowczo protestują przeciwko takim zamiarom, bo nie chcą uciążliwego i śmierdzącego sąsiedztwa.

Sucha Beskidzka
10

Jest bardzo ciepło, a termometry pokazują iście tropikalną temperaturę. Czy jednak wszyscy pamiętają, że nie wolno w taką pogodę zostawiać nikogo w zamkniętym samochodzie? A czy każdy wie jak reagować kiedy jesteśmy świadkami takiej sytuacji? Przykładem dla wszystkich może być ochroniarz jednego z marketów w Suchej. Mimo, iż jak się okazało, nic złego się nie stało, jednak lepiej zareagować niepotrzebnie niż dopuścić do tragedii.

Sucha Beskidzka
19

Mieszkańcy Suchej Beskidzkiej w ramach tzw. budżetu obywatelskiego już zdecydowali na co wydać 100 tys złotych. Do wyboru mieli dwie propozycje - budowa skateparku lub siłowni plenerowej. Która propozycja uzyskała większe poparcie?

Powiat
0

W Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich zmarła 67-latka, która oparzyła się barszczem Sosnowskiego. Ostrzegamy przed tą bardzo niebezpieczną rośliną, która także występuje w powiecie suskim.


Powiat
0

Ta impreza skierowana jest nie tylko dla fanów piłki nożnej. Nie zabraknie atrakcji dla każdego – od zumby i fitnessu po zajęcia z samoobrony. Będziemy skakać na skakankach, wspólnie bawić się i ćwiczyć. Imprezę rozpoczniemy od meczu RADNI kontra POLICJA.

Powiat
1

Teraz naprawdę rozpoczną się wakacje dla tegorocznych maturzystów. Stan zawieszenia po maturach właśnie się zakończył. Jak poszła matura w powiecie suskim? Jakie przedmioty sprawiły tegorocznym maturzystom największy kłopot? Znamy już wyniki z poszczególnych szkół.

Zembrzyce
0

Pogodę mamy już bardzo wakacyjną, a meteorolodzy ostrzegają, że w najbliższych dniach będzie jeszcze cieplej. Nie sa to najlepsze informacje dla kierowców, ponieważ mogą odczuwać senność i zmęczenie. Jak może zakończyć się jazda samochodem, gdy człowiek jest zmęczony, przekonał się w Zembrzycach jeden z kierujących samochodem osobowym.