Ładowanie ...
Wydarzenia
Sucha Beskidzka
8

Od 1 września Miejski Ośrodek Kultury-Zamek w Suchej Beskidzkiej będzie miał nowego dyrektora.

Jordanów
3

Zakończyły się roboty budowlane związane z modernizacją kompleksu sportowego „Babia Góra”. Bieżnia lekkoatletyczna uzyskała świadectwo Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Powiat
3

Ilu pierwszoklasistów już zostało przyjętych i jakie oddziały w poszczególnych szkołach zostały utworzone, przedstawiamy wyniki rekrutacji 2016/2017.

Sucha Beskidzka
0

Skarb Państwa przejął pod budowę łącznicy kolejowej w Suchej Beskidzkiej nieruchomości. Za przejęte tereny zostanie wypłacone odszkodowanie.

Stryszawa
1

Droga leśna przez Kuków do Krzeszowa stanowiła gorący temat dyskusji już od wielu lat. Jej stan pozostawiał wiele do życzenia, ale gmina niewiele mogła zrobić, ponieważ ta część drogi należy do Lasów Państwowych. Jednak ostatecznie w sierpniu udało się zakończyć inwestycję i teraz mieszkańcy mogą korzystać z tego skrótu bez obawy urwania zawieszenia w samochodzie.

Zawoja
0
Leszek Cichy to wybitna postać polskiego himalaizmu. Razem z Krzysztofem Wielickim, 17 lutego 1980, roku dokonali pierwszego zimowego wejścia na najwyższą górę świata – Mount Everest. Himalaista jest również zdobywcą Korony Ziemi – najwyższych szczytów górskich poszczególnych kontynentów. Jego obecność w miniony weekend w zawojskim Centrum Górskim nie jest zatem przypadkowa.
Powiat
3
Kryta Pływalnia w Suchej Beskidzkiej przez kilka dni będzie zamknięta.
Bystra Sidzina
0

W miniony piątek podczas sesji Rady Gminy Bystra-Sidzina przyznano dotację dla dwóch jednostek OSP – w Bystrej i Sidzinie.

Sucha Beskidzka
2

Od jutra będzie obowiązywać ograniczenie prędkości na ulicach Mickiewicza i Piłsudskiego w Suchej Beskidzkiej. Utrudnienia związane będą z remontem budynku.

Powiat
1

IMGW-PIB ostrzega województwo małopolskie przed wystąpieniem burz z gradem. Prognoza wystawiona jest na dzień i wieczór 29 sierpnia. Przewidywane opady deszczu wyniosą do 30 mm. Wiatr może wiać z prędkością nawet do 80 km/h