Wydarzenia
Powiat
0

Uwaga kierowcy. Od poniedziałku należy liczyć się z dłuższym niż zwykle czasem przejazdu na trasie Zawoja - Przysłop – Stryszawa.

Powiat
0

Meteorolodzy przewidują wystąpienie silnego deszczu, którego opady utrzymywać się będą przez cały weekend. Możliwe jest również przekroczenie stanów ostrzegawczych na rzekach.

Budzów
1

W sobotę i niedzielę na boisku sportowym w Budzowie, obędzie się impreza w ramach obchodów Dni Gminy Budzów 2017.

Zawoja
1

W piątek warunki na szlakach prowadzących na szczyt Babiej Góry, podobnie jak od kilku dni, rozpieszczają turystów. Pogoda jest doskonała do wędrówek, jednak w najbliższy weekend ma się to zmienić.

Jordanów
2

Pracownicy merytoryczni referatów Urzędu Miasta zakończyli etap weryfikacji propozycji projektów w ramach budżetu obywatelskiego. Cztery pomysły na zagospodarowanie funduszy otrzymały opinię pozytywną, a jeden pozytywną warunkową. Wszystko teraz w rękach mieszkańców, którzy zadecydują, który projekt zostanie sfinansowany. Na co mieszkańcy Jordanowa chcą przeznaczyć pieniądze?

Powiat
0

Ostatni pociąg wieczorny odjeżdżał ze stracji ponad 20 minut wcześniej niż informował o tym plakatowy rozkład jazdy, przez co podróżni którzy sugerowali się takim rozkładem jazdy, narażeni byli na to że, spędzą noc na dworcu lub przystanku kolejowym.

Sucha Beskidzka
0

Każdy z nas wie, że wiedza zdobyta poprzez doświadczenie dłużej pozostaje w naszej pamięci niż ta czysto teoretyczna. Wiedzą o tym również nauczyciele z Suchej Beskidzkiej, którzy w trakcie kształcenia swoich podopiecznych na etapie podstawowym i gimnazjalnym starają się zapewnić uczniom kontakt z „żywą nauką”. Od roku szkolnego 2017/2018 będą mieli ku temu dużo lepsze warunki, a wszystko za sprawą projektu „Inwestycja w edukację – bramą do sukcesu” w Gminie Sucha Beskidzka, współfinansowanego z budżetu gminy i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Stryszawa
3

O prawdziwym sukcesie może mówić Ochotnicza Straż Pożarna w Kukowie, która była organizatorem niedzielnych zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W wydarzeniu wzięło udział aż 24 drużyny, a w nich 113 zawodników!

Jordanów
1
W najbliższy weekend 19-20 sierpnia zapraszamy do Jordanowa. Tradycyjnie Święto Jordanowa bogate będzie w wydarzenia kulturalne oraz sportowe.
Powiat
0
W dniach 10-12 sierpnia 2017 r. w Bukowinie Tatrzańskiej obył się 51. Festiwal Folkloru Polskiego 51. „Sabałowe Bajania”.