Wydarzenia
Powiat
1
Burze z piorunami przeszły we wtorkowe popołudnie przez powiat suski. Towarzyszący im silny wiatr spowodował liczne zniszczenia. Największe szkody odnotowano w Suchej Beskidzkiej i Gminie Jordanów.
Sucha Beskidzka
7
W związku z nadchodzącą falą upałów, władze Suchej Beskidzkiej z myślą o mieszkańcach i turystach, zdecydowały się na uruchomienie kurtyny wodnej na suskim rynku.
Powiat
0

Już 28 sierpnia w Kukowie odbędą się Mistrzostwa Młodzieżowych Drużyn Pożarowych w Sporcie Pożarniczym. W zawodach startują drużyny w dwóch kategoriach – szkoła podstawowa i gimnazjum. Szczegóły na plakacie.

Stryszawa
2

W sobotę w Lachowicach odbył się Podbabiogórski Rajd Rowerowy i Bieg Uliczny. Ramię w ramię wystartowali zarówno amatorzy jak i zawodowcy. Dopisała pogoda oraz publiczność, która dzielnie kibicowała swoim ulubieńcom. Nowością w tym roku był elektroniczny pomiar czasu.

Zembrzyce
9
Występy orkiestr dętych i zespołów regionalnych, liczne konkursy oraz atrakcje dla dzieci, a do tego przepiękna pogoda zachęciły mieszkańców Marcówki i okolicznych miejscowości do przybycia na Kubajkę 2015.
Sucha Beskidzka
5

Już wiadomo, że w związku z budową łącznicy kolejowej w Suchej Beskidzkiej, nie obejdzie się bez zajęcia dodatkowej powierzchni placu targowego, gdyż po dokonaniu szczegółowych obliczeń projektowanego łuku i braku zgody Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na przybliżenie torów do drogi, konieczna będzie likwidacja ok. 30 stanowisk handlowych.

Sucha Beskidzka
11

Właściciele supermarketów Intermarché i Bricomarché w Suchej Beskidzkiej oficjalnie przekażą mieszkańcom miasta nowy plac zabaw. Muszkieterowie zapraszają na poniedziałkowe wydarzenie rodziny z dziećmi, na które czeka moc atrakcji i pełna wrażeń, niezapomniana zabawa.

Sucha Beskidzka
0

W Suchej Beskidzkiej strzelcy zorganizowali wykład na temat wychowania patriotycznego. Zebrani mogli dowiedzieć się, na czym polega patriotyzm, jak było z tym dawniej. W Domu Katolickim można było tego dnia wymienić się poglądami na ten temat.

Zembrzyce
0
W sobotę 1 sierpnia zapraszamy do Marcówki na plenerową imprezę zorganizowaną przez KGW Marcowianki.
Sucha Beskidzka
1

29 lipca 2015r. podczas Powiatowych Obchodów Święta Policji w Suchej Beskidzkiej odbyło się uroczyste otwarcie budynku Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej po generalnym remoncie.