Ładowanie ...
Wydarzenia
Sucha Beskidzka
0

Niebawem ma ruszyć generalny remont ulicy Armii Krajowej w Suchej Beskidzkiej. Trwa wybór wykonawcy robót.

Powiat
0

Wczoraj podjęto decyzję o wznowieniu sprzedaży dwóch wstrzymanych serii wody Żywioł Żywiec Zdrój.

Sucha Beskidzka
3

W niedalekiej przyszłości mieszkańcy Suchej Beskidzkiej nie wychodząc z domu, będą mogli przez Internet, załatwić swoje urzędowe sprawy.

Sucha Beskidzka
0

Jeszcze przez trzy miesiące w Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej, potrawa wystawa Kukri z prywatnych zbiorów Witolda Szczygła.

Powiat
0
10 września 2016 roku, w makowskim Zespole Szkół im. św. Jana Kantego miała miejsce inauguracja nowego roku szkolnego w bezpłatnej, dwuletniej policealnej szkole dla dorosłych na nowym kierunku Technik Usług Kosmetycznych.
Powiat
12

Babiogórski Park Narodowy długo pracował nad Planem Ochrony Przyrody. Jest on niezbędny do ukierunkowania prac w Parku na najbliższe lata. Jednym z bardziej kontrowersyjnych wątków jest ten o zbyt licznej populacji jeleni, która musi zostać zredukowana, ponieważ zagraża równowadze w ekosystemie. O sprawie rozmawialiśmy z dyrektorem Babiogórskiego Parku Narodowego – Tomaszem Pasierbkiem.

Sucha Beskidzka
9

Na wtorkowej sesji Rady Miasta Sucha Beskidzka, podjęto uchwałę powołującą nową jednostkę budżetową - Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji - „Babia Góra.

Stryszawa
1

Kierowcy, którzy podróżują trasą przez Stryszawę do Suchej Beskidzkiej zdążyli zauważyć, że rozpoczęła się modernizacja drogi w pobliżu kościoła św. Stanisława. W najbliższych miesiącach wyremontowany zostanie odcinek od kościoła p.w. Św. Stanisława, aż do OSP w Kukowie.

Maków Podhalański
1

Hubertus już zadomowił się w kalendarzu wydarzeń w powiecie suskim. 22 października zapraszamy wszystkich miłośników koni i jeździectwa do Makowa Podhalańskiego.

Zembrzyce
0

Zespół Szkół w Tarnawie Dolnej zorganizował I Festiwal Chleba i Ziemniaka jako wesołe i kolorowe powitanie jesieni. Poszczególne klasy przygotowały stoły w stylu ekologicznym oraz wiejskim, na których można było skosztować wielu smakołyków.