Wydarzenia
Powiat
0

Aktualna i szybka informacja przed i na czas podróży, także w języku angielskim – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają do planowania wycieczek poprzez portalpasazera.pl. Popularna wyszukiwarka połączeń kolejowych działa na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej lub przy użyciu Facebook′a.

Powiat
0

Przypominamy, że e-usługa „Sprawdź swoje punkty karne” dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem portalu Obywatel.gov.pl i  można ją zrealizować całkowicie darmowo.

Powiat
1

Ponad 14 tysięcy zachorowań. Z jakimi chorobami w 2016 roku najczęściej zgłaszali się pacjenci do lekarza?

Powiat
0
26 kwietnia 2017 r. odbyła się  IX edycja konkursu geograficznego  dla szkół ponadgimnazjalnych i V edycja dla szkół gimnazjalnych.
Zawoja
0

Babiogórskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieci 30 kwietnia (niedziela) o godz. 12 na niezwykły spektakl teatralny "Mapa Marzeń" w wykonaniu teatru KULTURESKA, który zostanie planowo wystawiony za zawojskim rynku. W razie złej pogody przeniesiony zostanie do sali widowiskowej BCK.

Powiat
7
Rada Powiatu Suskiego jednogłośnie podjęła uchwałę, która zakłada utworzenie z dniem 1 czerwca 2017 roku, Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy Zespole Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej.
Jordanów
0

Grupy Tańca Nowoczesnego "Fresh Crew" działającej przy MOK Jordanów ma na swoim koncie wiele zwycięstw i wyróżnień. Tym razem dziewczyny zajęły II miejsce podczas Turnieju Tańca Nowoczesnego "Show Dance" w Żywcu.

Powiat
2
Policjanci z powiatu suskiego, tak jak i inne jednostki Policji, włączą się w akcję pn. Kręci mnie bezpieczeństwo, promowanej przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Kampania została zainaugurowania w sobotę przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka.
Powiat
0
25 kwietnia 2017r. podczas sesji Rady Powiatu Suskiego nadkomisarz Marcin Wiśniowski – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej – w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie nadinspektora Tomasza Miłkowskiego - wręczył Certyfikat LIDERA PROJEKTU „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” Zespołowi Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej na ręce dyrektora palcówki Marka Kwaka.
Powiat
0

W suskim Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie przedstawicieli gmin, przez które przebiega linia kolejowa 97 z pracownikami firmy IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o. i dotyczyło rewitalizacji linii kolejowej nr 97 na odcinku Sucha Beskidzka – Żywiec.