Wydarzenia
Sucha Beskidzka
0

W minioną sobotę, Miejskie Przedszkole Samorządowe z Suchej Beskidzkiej wraz z Radą Rodziców zorganizowało po raz kolejny Bal Karnawałowy. W bajecznych i kolorowych strojach bawiły się zarówno dzieci jak i ich opiekunowie.

Sucha Beskidzka
0

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Suchej Beskidzkiej serdecznie zaprasza dzieci i młodzież wraz z rodzicami  umiejącymi jeździć na łyżwach do udziału w amatorskim I–szym Rodzinnym Turnieju Hokeja na Lodzie, który odbędzie się na lodowisku „Biały Orlik” w dniu 18 luty 2017 o godzinie 9:00.

Sucha Beskidzka
0

26 lutego w Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Suchej Beskidzkiej odbędzie się Turniej Seido Karate dla dzieci i młodzieży.

Zawoja
0

Zbliża się weekend, a niektórzy skuszeni piękna aurą, która rozpieszczała nas w ciągu mijającego tygodnia, planują wycieczki szlakami Babiogórskiego Parku Narodowego. Pamiętajmy jednak, że na Babiej Górze do wiosny jeszcze daleko, a wejście na nią wymaga odpowiedniego sprzętu i przygotowania.

Maków Podhalański
5

Mieszkanka Wieprzca Pani Marcjanna Oczkowska obchodziła wczoraj  jubileusz 100-lecia urodzin. Z tej okazji Czcigodną Jubilatkę odwiedzili przedstawiciele władz gminy i placówki terenowej ZUS.

Zawoja
0

Na przełomie stycznia i lutego, 90 uczniów z klas III szkół podstawowych z Gminy Zawoja wzięło udział w zajęciach nauki jazdy na nartach organizowanych przez Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi.

Stryszawa
0

Panie w wieku od 50 do 69 lat mają zaproszenie do Ośrodka zdrowia w Stryszawie na badanie mammografem. Wykonanie takich badań jest bardzo ważne dla kobiet, ponieważ pozwala wcześnie zareagować i zadbać o zdrowie. Zbadaj się i zyskaj spokój!

Sucha Beskidzka
0

Zgodnie z zapowiedzią, którą publikowaliśmy na początku roku, rozpoczął się remont tzw „Młynówki” w Suchej Beskidzkiej. Ten ciek wodny odprowadza wody z potoków oraz kanalizacji deszczowych zlokalizowanych na terenie Suchej Beskidzkiej i przy intensywnych opadach stanowił spory kłopot dla właścicieli okolicznych nieruchomości. Teraz sytuacja ma ulec poprawie.

Maków Podhalański
4
Każda wycinka żywego drzewa jest stratą dla przyrody i nikt nie czyni takich szkód bezmyślnie. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, która jest zarządcą drogi K28, zwróciła się z wnioskiem o zgodę na wycinkę starych i chorych drzew znajdujących się w Makowie Podhalańskim pasie drogi krajowej.
Powiat
4
Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej mł.insp. Dariusz Drobny nagrodził kolejnych policjantów za najlepsze wyniki w swoich pionach, tym razem w IV kwartale 2016 roku.