Wydarzenia
Powiat
0

Dziś przypada jedno z najpiękniejszych dni w roku – DZIEŃ MATKI. Z tej okazji życzymy wszystkim mamom z powiatu suskiego samych pogodnych dni, zadowolenia z dzieci i spełnienia w roli matki.

Sucha Beskidzka
3

Dwie kolejne wiaty przystankowe zostaną wymienione przy ulicy Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej.

Sucha Beskidzka
1
Po raz kolejny uczennice klas informatycznych 2TI i 3HI z Zespołu Szkół im. W.Witosa w Suchej Beskidzkiej wzięły udział w wydarzeniu Girls Power Tech w krakowskim CISCO. Uczestniczyły w serii warsztatów, mających na celu zainteresowanie dziewczyn nowymi technologiami, wskazać jakie kierunki studiów warto wybrać przy planowaniu swojej informatycznej ścieżki zawodowej.
Maków Podhalański
0

Mieszkańcy Makowa Podhalańskiego zmagający się z chorobami, zostaną wyposażeni w „Koperty Życia”, które pomogą ratownikom medycznym w szybkiej i skutecznej interwencji.

Sucha Beskidzka
3

Światowe Dni Młodzieży zbliżają się wielkimi krokami. Jest ogromne przedsięwzięcie nie tylko dla służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, ale również dla samych mieszkańców dekanatów, w których rozlokowani zostaną pielgrzymi. Sucha Beskidzka chce zapewnić w tym czasie atrakcje nie tylko dla uczestników ŚDM, ale dla każdego mieszkańca regionu. Do 26 lipca wszystkich czeka czas wytężonej pracy i przygotowań do wizyty pielgrzymów.

Sucha Beskidzka
0
Radni podjęli uchwałę o likwidacji znajdujacego się w budynku starostwa, Schroniska Młodzieżowego. Za  likwidacją przemawiały głównie względy organizacyjne i ekonomiczne.
Sucha Beskidzka
0

W celu określenia liczby gospodarstw domowych zainteresowanych odbiorem gazu, władze miasta prowadzą kampanię informacyjna, która ma określić rzeczywiste zapotrzebowanie na paliwo gazowe na terenie Suchej Beskidzkiej.

Powiat
5

Na XVIII sesji Rady Powiaty Suskiego wręczono nagrody za działalność w dziedzinie kultury. 

Powiat
3

Na wtorkowej sesji Rady Powiaty Suskiego uhonorowano najlepszego strażaka 2016 roku.

Zembrzyce
2

Gmina Zembrzyce rozpisała konkurs na firmę, która zajmie się dowozem dzieci niepełnosprawne z jej terenu do szkół. Chodzi o 10 uczniów, którzy uczęszczają do placówek w Tarnawie Górnej i Makowie Podhalańskim.