Ładowanie ...
Wydarzenia
Powiat
0

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej zawiadamia, że w Urzędach Gmin wyłożono do publicznego wglądu, projekty uproszczonych planów urządzenia lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa.

Sucha Beskidzka
0

Niecodzienny, żywiołowy i wprowadzający pozytywną energię – tak krótko można opisać zespół MEEOW. Koncert, który odbył się w niedzielne popołudnie na Sali Rycerskiej suskiego Zamku na długo zostanie w pamięci wszystkich.

Maków Podhalański
0

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej we wszystkich placówkach oświatowych w Gminie Maków Podhalański odbyły się uroczyste akademie i spotkania.

Sucha Beskidzka
0

W suskim Urzędzie Miejskim zatrudniono eksperta, który doradzi mieszkańcom jak skorzystać z programów dofinansowania wymiany kotłów grzewczych i prowadzenia termomodernizacji budynków.

Maków Podhalański
1
To już po raz drugi spotkaliśmy się na Makowskiej Górze, w pięknej scenerii jesiennej, na Hubertusie 2016.
Powiat
0
W sobotę 22 października odbędzie się 50. Rajd Żubrów, którego trasa obejmuje także nasz powiat. Na czas trwania zwodów, niektóre odcinki dróg będą zamknięte.
Powiat
0
W Szkole Policji w Katowicach odbyła się IX Edycja "Dzielnicowego Roku" w Polsce. Najlepszym w tym konkursie okazał się  mł. asp. Krzysztof Błachut z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim.
Powiat
0

W ciągu dnia i nocy na rzekach w zalewach: Skawy, Skawinki, Raby, Dunajca i Ropy prognozuje się wzrost poziomu wody z przekroczeniem stanów alarmowych.

Sucha Beskidzka
0

W Suchej Beskidzkiej został uroczyście otwarty nowy plac zabaw dla dzieci przy Przedszkolu Samorządowym. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu mieszkańców miasta, rodziców, pracowników Przedszkola oraz burmistrzowi i radnym.

Sucha Beskidzka
0
W Miejskim Przedszkolu Samorządowym  w Suchej Beskidzkiej po raz kolejny odbyła się  niespotykana uroczystość.