Wydarzenia
Sucha Beskidzka
0

Zakończone zostały prace remontowo - modernizacyjne w budynku OSP Sucha Beskidzka – Miasto, realizowane w ramach konkursu „Małopolskie Remizy 2015”.

Maków Podhalański
9

Mieszkańcy Makowa Podhalańskiego w ramach tzw. budżetu obywatelskiego sami zdecydują na co wydać 75 tys złotych. Do wyboru są cztery propozycje.

Powiat
7

Nowością w tym roku jest obowiązkowa podstawówka dla sześciolatków oraz zmiany w sklepikach szkolnych. W tym drugim przypadku ma być smacznie, ale przede wszystkim zdrowo. Zmiany wzbudzają ogromne emocje. Co jeszcze powinni wiedzieć rodzice i uczniowie?

Powiat
0
Oczekujesz na przyjście Twojego Maleństwa, jesteś pełna radości ale też i niepokoju który oddział wybrać  gdzie Twoje maleństwo „cało i zdrowo” przyjdzie na świat. Czekamy na WAS w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym i Neonatologicznym w szpitalu w Suchej Beskidzkiej.
Powiat
0

Tak i nadszedł ten dzień, na który mało kto czekał – właśnie definitywnie zakończyły się wakacje! Czas na nowy rok szkolny i nowe wyzwania. Jednak aby nie było tak całkiem smutno, sprawdźmy wspólnie ile dni wolnych czeka uczniów w tym roku szkolnym.

Zawoja
3

Wybuchł pożar w rejonie Babiej Góry od strony słowackiej. Strażakom gaszenie utrudnia silny wiatr oraz skrajnie suchy teren z powodu długotrwałych upałów.

Sucha Beskidzka
4

W miniony weekend na terenie suskiego zamku odbyła się wyjątkowa Muzyczna Biesiada. Dla wszystkich miłośników pięknych dźwięków i niezapomnianego wokalu, czekał chór JASIEŃ oraz zespół BIG BANG GAND.

Zawoja
12

W Zawoi odbył się Jubileuszowy bo 20 już Złaz Samorządowców. Wspólnie wędrowaliśmy pięknymi szlakami przez Babiogórski Park Narodowy, na sam szczyt Babiej Góry.

Zawoja
3

W sobotę 29 sierpnia odbędzie się Jubileuszowy Międzynarodowy Babiogórski XX Złaz Samorządowców organizowany przez Gminę Zawoja, Stowarzyszenie Gmin Babiogórskich i Zdrużenie Babia Hora.

Zawoja
0

Warunki panujące dzisiaj na Babiej Górze określane są jako bardzo dobre. Należy jednak zachować ostrożność zwłaszcza przy schodzeniu. Wiatr słaby.