Wydarzenia
Stryszawa
7
W niedzielę 1 maja na obiekcie sportowym w Stryszawie odbył się VIII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych OSP.
Maków Podhalański
3
Komuś ewidentnie nie przypadły do gustu znaki drogowe, znajdujące się przy drodze wiodącej na Makowską Górę.
Zembrzyce
0
Strażacy ochotnicy z gminy Zembrzyce spotkali się, aby wybrać nowe władze.
Sucha Beskidzka
0

Ogólnopolska akcja „Drzewko za makulaturę” zorganizowana została również przez Nadleśnictwo Sucha. Suski Zamek okazał się idealnym miejscem do zorganizowania tego typu akcji, zważywszy na odbywające się obok Targi Ogrodnicze.

Powiat
1

Z każdym kolejnym tygodniem zbliżamy się do Światowych Dni Młodzieży. W związku z tym wiemy już coraz więcej, każdego dnia ustalane są nowe szczegóły dotyczące wydarzeń w naszym dekanacie.

 

Sucha Beskidzka
2

Dzięki dużemu zaangażowaniu rady rodziców oraz wsparciu władz miasta, przy Miejskim Przedszkolu Samorządowym w Suchej Beskidzkiej, zostały zamontowane nowe elementy placu zabaw.

Sucha Beskidzka
3

Pojawiło się światełko w tunelu. Sąd wydał korzystny wyrok dla Gminy Sucha Beskidzka w sprawie nieruchomości przylegających do zamku.

Zawoja
0

Długo oczekiwana zmiana pogody właśnie nadeszła. Widoki w Zawoi zapierają dech w piersiach. Widoczność na szlakach Babiej Góry są bardzo dobre, to sprawia, że nie można się powstrzymać przed robieniem zdjęć.

Stryszawa
0

Rozpoczęły się już prace przy budowie kolejnego odcinka sieci kanalizacyjnej w Stryszawie. Do kanalizacji zostanie podłączonych 165 gospodarstw domowych, w których zamieszkuje około 660 mieszkańców oraz Szkoła Podstawowa Nr 3 w Stryszawie wraz ze Schroniskiem Młodzieżowym.

 

Zawoja
5

Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy w Zawoi znowu zawrzało przy temacie likwidowanych szkół. Wniosek z rozmów jest jeden – wszystkie przyszłoroczne pierwszaki z rejonu likwidowanych szkół pójdą do nowych szkół. Nie będzie wyjątku, mimo że o to prosili rodzice i nauczyciele z Zawoi Przysłop.