Budzów
Budzów
1

W sobotę i niedzielę na boisku sportowym w Budzowie, obędzie się impreza w ramach obchodów Dni Gminy Budzów 2017.

Budzów
0

W związku z planowanym naborem wniosków prowadzonych przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego na realizację projektów OZE w ramach Działania 4.1.1 Zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, Urząd Gminy w Budzowie zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców gminy Budzów zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania na montaż ogniw fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp cieplnych oraz wymianę źródeł ciepła centralnego ogrzewania o złożenie ankiety kwalifikacyjnej.

Budzów
1

Na terenie boiska sportowego w Budzowie zostały rozegrane zawody sportowo-pożarnicze  Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Zembrzyce i Gminy Budzów.

Budzów
0
Szczepan to 27-letni mieszkaniec Bieńkówki, który w wyniku udaru mózgu od maja jest sparaliżowany.
Budzów
0
Wójt Gminy Budzów, Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów oraz LKS Budzów zapraszają w sobotę 1 lipca na Powitanie Lata 2017. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Cliver. Szczegóły na plakacie.
Budzów
2

Urząd Gminy Budzów przystąpił do programu „Program bezgotówkowy dla urzędów”. Dzięki temu od 20 kwietnia petenci mogą zapłacić w urzędzie kartą płatniczą.

Budzów
0

Urząd Gminy Budzów zdecydował o przedłużeniu terminu składania wniosków o dofinansowanie wymiany starych kotłów na nowe, ekologiczne, zgodne z obowiązującymi normami w ramach programu PONE.

Budzów
0

Biblioteka oraz Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów zapraszają serdecznie do spędzenie ferii zimowych na terenie gminy. W programie między innymi gry i zabawy świetlicowe, podróże po internecie oraz przedstawienia teatralne.

Budzów
3

Policja poszukuje rabusia który w piątkowy wieczór okradł plebanie w Budzowie.

Budzów
0

Jak co roku pod koniec września w szkole Podstawowej w Zachełmnej obchodzono święto sportu i matematyki. Organizatorkami imprezy były Anna Rozum i Magdalena Konderak. Ambasadorem tegorocznego Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego w tamtejszej szkole został Cuprum Lubin- zespół siatkarski grający w Plus Lidze.