Jordanów
Jordanów
2

Po decyzji suskich radnych, którzy uchwałą zwolnili z podatku od nieruchomości tych mieszkańców, którzy wymienili stare piece na nowe ekologiczne, w Jordanowie radny Wacław Bednarz wyszedł z taką samą propozycją.

Jordanów
0
2 marca 2017r. Zespole Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie odbył się VIII Konkurs Recytatorski Poezji Niemiecko- i Anglojęzycznej dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych. Konkurs jest objęty patronatem Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej, które jest również fundatorem nagród. Upominki dla uczestników przesłał też Instytut Goethego w Krakowie.
Jordanów
0

Ponieważ zima nas rozpieszcza w tym roku, trzeba się nią nacieszyć. Między innymi Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie organizuje 18 lutego kulig, który odbędzie się w Zawoi.

Jordanów
0

Od dawna w Jordanowie co jakiś czas temperatura jest gorąca, nie za sprawą słońca, ale wody. Do tej pory woda doprowadzana do mieszkań i domów na terenie miasta pochodziła z ujęcia na rzece Skawa. Jej jakość co jakiś czas kwestionowały odpowiednie służby, a mieszkańcy problem mogli zobaczyć gołym okiem. Teraz ma się jednak to zmienić. Wszystko za sprawą zakończonej inwestycji budowy trzech studni głębinowych, z których woda już trafia do miejskich kranów.

Jordanów
1
Początkiem grudnia br. ukończono budowę i wykonano odbiór techniczny nowego mostu nad Dziarskim Potokiem w Toporzysku.
Jordanów
1
5 grudnia 2016r.  w sali Stowarzyszenia Trzeźwości „DOM” – Klub Pogodnego Seniora w Jordanowie, odbyła się „debata społeczna” dotycząca bezpieczeństwa osób starszych, a szczególnie na drodze.
Jordanów
6
We wtorek br. na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej miało miejsce uroczyste przekazanie nieoznakowanego radiowozu dla policjantów z Komisariatu Policji w Jordanowie.
Jordanów
1

W siedzibie Urzędu Miasta Jordanów dostępne są deklaracje dla osób zainteresowanych uczestnictwem w programie PRO Obniżenie Niskiej Emisji, dotyczący wymiany starych pieców na nowe.

Jordanów
1
W dniach 17-18 listopada grupa 80 uczniów z Zespołu Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie pod opieką 5 nauczycieli uczestniczyła w wycieczce do Wiednia.
Jordanów
1

Urząd Miasta Jordanów ogłosił nabór na stanowisko urzędnicze ds. zamówień publicznych, wdrażania strategii rozwoju i pozyskiwania środków pomocowych. Aplikacje należy złożyć do 14 listopada.