Maków Podhalański
Maków Podhalański
0
Dzisiaj w Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza w Makowie Podhalańskim dzieci z klas III przeprowadziły Charytatywny Kiermasz Zabawek, z którego dochód będzie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla dzieci z Hospicjum Domowego dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera.
Maków Podhalański
0

W minioną niedzielę w Makowie Podhalańskim odbył się Charytatywny Turniej Piłkarski dla Filipka Gajewskiego. Wspólnie spędziliśmy ten czas w sportowym stylu, a hala sportowa w Szkole przez cały dzień wypełniona była ludźmi, którzy przyszli wesprzeć akcję. W zbiórkę włączył się również Piotr Słapa – pochodzący ze Stryszawy aktualny mistrz Europy w wyciskaniu sztangi leżąc. W ciągu całego dnia trwania akcji udało się zebrać aż 17 440, 20 zł!!!

Maków Podhalański
3

207 paneli słonecznych zostało zamontowanych w Zakładzie Opieki Długoterminowej w Makowie Podhalańskim. Wyprodukują one taką ilość energii, by całkowicie zaspokoić potrzeby placówki, a naddatek prądu oddać do zakładu energetycznego. Wszystko dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego.

Maków Podhalański
0

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na Charytatywny Mikołajkowy Turniej Piłkarski, z którego zbiórka przeznaczona będzie na leczenie Filipa.

Maków Podhalański
0
Rada Stowarzyszenia, LGD "Podbabiogórze" pozytywnie oceniła wniosek Burmistrza Makowa Podhalańskiego, dotyczący modernizacji infrastruktury rekreacyjno-sportowej w Makowie Podhalańskim.
Maków Podhalański
0
29 listopada 2017r. o godzinie 16:00 przeprowadzono ćwiczenia w Zakładzie Opieki Długoterminowej w Makowie Podhalańskim, w którym brały udział zastępy straży pożarnej.
Maków Podhalański
6
W ramach porozumienia Burmistrza Makowa Podhalańskiego i Dystrybutora energii elektrycznej na terenie Gminy, Firmy Tauron Dystrybucja do końca roku 2017 zostanie wymienionych 350 lamp oświetlenia ulicznego na energooszczędne typu LED.
Maków Podhalański
5

Została podpisana umowa na budowę wielofunkcyjnego boiska sportowego wraz z oświetleniem przy Szkole Podstawowej w Juszczynie.

Maków Podhalański
1
„Uwierz w siebie - pokaż, że potrafisz…”. Pod jakże wymownym hasłem odbyło się 14 listopada 2017r. spotkanie uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Makowie Podhalańskim z szermierzami, wybitnymi sportowcami, paraolimpijczykami, wielokrotnymi medalistami Mistrzostw Świata i Europy: Arkadiuszem Jabłońskmi, Radosławem Stańczukiem i Maciejem Banaszkiem. Panowie są założycielami i członkami Fundacji Akademii Integracji z siedzibą w Warszawie.
Maków Podhalański
0
Przeszło godziną wieczornicą uczczono 10 listopada 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości poprawnie kojarzoną z dniem 11 listopada. To właśnie wtenczas, w owym dniu, po 123 latach niewoli i nieistnienia Polski na mapie nie tylko Europy kraj nasz odzyskał to, co najcenniejsze-niepodległość.