Maków Podhalański
Maków Podhalański
9

Osoby spacerujące w rejonie Makowskiej Góry mogły dzisiaj zaobserwować ciekawą rzecz – na śniegu bardzo dobrze widoczne były ślady wędrującego tą trasą niedźwiedzia. Ekolodzy przypominają, że niedźwiedzie są niebezpieczne, ale unikają ludzi.

Maków Podhalański
0
We wtorek 11 kwietnia w makowskim Domu Kultury w recytatorskie szranki stanęło 7 gimnazjalistów z 3 Zespołów Szkół działających na terenie Gminy Maków Podhalański.
Maków Podhalański
0

Na likwidację starego kotła i zainstalowanie nowego niskoemisyjnego ogrzewania mieszkańcy Gminy Maków Podhalański będą mogli uzyskać dofinansowanie.

Maków Podhalański
0

Burmistrz Makowa Podhalańskiego podał do wiadomości terminy postępowania rekrutacyjnego i kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, terminy postępowania rekrutacyjnego i kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Maków Podhalański dla kandydatów zamieszkałych poza obwodami tych szkół na rok szkolny 2017/2018.

Maków Podhalański
0
W Makowie Podhalańskim nagrodzono uczestników Konkursu Plastycznego "Wielkanoc w tradycji polskiej".
Maków Podhalański
12

Drogi, których zarządcą jest Starostwo Powiatowe bardzo często wymagają pilnych i kosztownych remontów. Na naszą skrzynkę mailową dostaliśmy zdjęcia odcinka w Żarnówce (od Makowa do Wieprzca), która mówiąc delikatnie, jest w fatalnym stanie.

Maków Podhalański
0
30 marca w Zespole Szkół w Białce odbył się II Gminny Konkurs Profilaktyczny. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Makowa Podhalańskiego - Paweł Sala.
Maków Podhalański
0

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę XI Misterium Wielkopostnego w Makowie Podhalańskim. Na deskach sceny w sali "Stodoła" tradycyjnie już w okresie Wielkiego Postu wystawiane jest przedstawienie, którego celem jest przybliżenie ostatnich scen z życia Jezusa Chrystusa.

Maków Podhalański
4

Miejska Przychodnia Zdrowia w Makowie Podhalańskim zatrudni lekarza do pracy w podstawowej opiece zdrowotnej.

Maków Podhalański
0
Za nami ledwo pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, ale już warto rezerwować pierwszy weekend lipca, aby przybyć do Makowa Podhalańskiego.