Maków Podhalański
Maków Podhalański
0
Jak wiadomo 1 czerwca to od dłuższego czasu święto dzieci czyli Dzień Dziecka. Czy można go przeżyć nieszablonowo i nowatorsko? Oczywiście! Wystarczy wybrać się do Szkoły Podstawowej w Wieprzcu.
Maków Podhalański
0
Po raz 23 miłośnicy dwóch kółek z terenu powiatu suskiego (i nie tylko!) spotkali się podczas tegorocznego Terenowego Wyścigu Rowerowego, który odbył się 3 czerwca na boisku sportowym nad Skawą w Makowie Podhalańskim.
Maków Podhalański
0
Burmistrz Makowa Podhalańskiego zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Maków Podhalański zainteresowanych montażem ogniw fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp cieplnych oraz wymianą źródeł ciepła centralnego ogrzewania o złożenie w Urzędzie Miejskim w Makowie Podhalańskim ul. Szpitalna 3 – Biuro Obsługi Klienta (parter budynku) wypełnionych ANKIET KWALIFIKACYJNYCH do dnia 30.06.2017 r.
Maków Podhalański
0

29 maja 2017r. w Teatrze im. J.Słowackiego w Krakowie odbyła się jubileuszowa gala X edycji projektu "Mieć wyobraźnię miłosierdzia".

Maków Podhalański
0

Po raz kolejny plac przy makowskiej Szkole Katolickiej wypełnił się gośćmi i wspaniałymi clownami, które animowały zabawy dla dzieci. Piknik Rodzinny był pełen atrakcji, pysznego jedzenia i fantastycznej rodzinnej atmosfery.

Maków Podhalański
0

W najbliższy wtorek (30 maja) o godzinie 11 zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Makowie Podhalańskim, gdzie odbędzie się wystawa prac uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego.

Maków Podhalański
0
Od poniedziałku w kasie Urzędu Miejskiego istnieje możliwość regulowania zobowiązań podatkowych, opłaty za odpady komunalne i inne opłaty urzędowe za pomocą kart płatniczych.
Maków Podhalański
0
16 maja  w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Żarnówce odbył się gminny finał konkursów „Bezpieczne Dziecko 2017” oraz „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym 2017”.
Maków Podhalański
0

Gmina Maków Podhalański została zakwalifikowana do przyznania dotacji na wykonanie inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest. W miesiącach maj – wrzesień 2017 będą przeprowadzane inwentaryzację wyrobów zawierających azbest. Wieloletni Program Oczyszczania Kraju z Azbestu zakłada, że do 2032 roku mamy wymienić wszystkie dachy pokryte tym materiałem.

Maków Podhalański
9

Osoby spacerujące w rejonie Makowskiej Góry mogły dzisiaj zaobserwować ciekawą rzecz – na śniegu bardzo dobrze widoczne były ślady wędrującego tą trasą niedźwiedzia. Ekolodzy przypominają, że niedźwiedzie są niebezpieczne, ale unikają ludzi.