Maków Podhalański
Maków Podhalański
1

Od dzisiaj mieszkańcy Makowa Podhalańskiego mogą zdecydować o wydatkach na przyszły rok -  25 000 zł do rozdysponowania dla Makowa Dolnego i 50 000 zł dla Makowa Centrum.

Maków Podhalański
0

Makowska estrada od minionej soboty zamieniła się w kolorową scenę na której wystąpili artyści z całego świata, pokazując nam bogactwo i różnorodność folkloru. Impreza jest również doskonałą okazją do kontaktu z rodzimą kulturą ludową. Przed nami jeszcze występy między innymi zespołów z Czech Bułgarii, Węgier, Grecji oraz Turcji.

Maków Podhalański
0

Maków Podhalański może pochwalić się kolejnym dofinansowaniem, który udzielono na inwestycje na terenie Gminy. Tym razem Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało 551 700,00 złotych na rozwój szkolnej infrastruktury sportowej 2017.

Maków Podhalański
0

Do 2 sierpnia można oglądać w makowskim Domu Kultury wystawę Marii Posłusznej pt. „Czas na herbatę”. 19 lipca odbył się wernisaż oraz warsztaty z artystką.

Maków Podhalański
1

Już wkrótce rozpocznie się długo wyczekiwane przez wszystkich wydarzenie, prawdziwe święto folkloru. Od 29 lipca do 6 sierpnia potrwa Tydzień Kultury Beskidzkiej 2017. Impreza jest doskonałą okazją do kontaktu z rodzimą kulturą ludową, jak również do zapoznania się z różnorodną i niejednokrotnie orientalną kulturą innych państw i narodów. To najstarsza, największa i najdłużej trwająca w Europie impreza folklorystyczna.

Maków Podhalański
2

W najbliższy weekend w Makowie Podhalańskim odbędzie się kolejna edycja Pikniku Na Trawie, organizowanego w ramach budżetu obywatelskiego.

Maków Podhalański
0

Poznaliśmy laureatów konkursu na najpiękniejszy ogród i najpiękniejsze obejście w gospodarstwie rolnym w Gminie Maków Podhalański.

Maków Podhalański
0
W miniony weekend na makowskim stadionie „Halniak” było bardzo wesoło, głośno oraz kolorowo. A to wszystko za sprawą dwudniowego wydarzenia połączonego z akcją charytatywną na rzecz Gosi Sikory, mieszkanki naszego powiatu, która niedawno uległa poważnemu wypadkowi.
Maków Podhalański
3

Już w ten weekend w Makowie Podhalańskim odbędzie się wydarzenie pełne atrakcji i ciekawych koncertów i wspólnie zagramy dla Gosi Sikory.

Maków Podhalański
0
W ramach rozwoju infrastruktury sportowo – rekreacyjnej na terenie Gminy Maków Podhalański, Rada Miejska w Makowie Podhalańskim zatwierdziła zadanie Burmistrza Makowa Podhalańskiego Pawła Sali, dotyczące remontu nawierzchni boiska sportowego w Żarnówce.