Maków Podhalański
Maków Podhalański
5

Mieszkanka Wieprzca Pani Marcjanna Oczkowska obchodziła wczoraj  jubileusz 100-lecia urodzin. Z tej okazji Czcigodną Jubilatkę odwiedzili przedstawiciele władz gminy i placówki terenowej ZUS.

Maków Podhalański
4
Każda wycinka żywego drzewa jest stratą dla przyrody i nikt nie czyni takich szkód bezmyślnie. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, która jest zarządcą drogi K28, zwróciła się z wnioskiem o zgodę na wycinkę starych i chorych drzew znajdujących się w Makowie Podhalańskim pasie drogi krajowej.
Maków Podhalański
1

Już od lutego 2017 roku we wszystkich szkołach Gminy Maków Podhalański rozpoczną działalność Szkolne Kluby Sportowe.

Maków Podhalański
0

Kolejny raz  Gmina Maków Podhalański przystąpiła do projektu „umiem pływać” i otrzymała od Ministerstwa Sportu i Turystyki dofinansowanie na realizację w 2017 roku zajęć nauki pływania dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Maków Podhalański
64
Informacje o planowanym zamknięciu szkoły podstawowej w Wieprzcu pojawiały się w dyskusjach już niejednokrotnie od kilkunastu lat. W środę Rada Gminy Maków Podhalański ma podjąć decyzję o przekształceniu szkoły, co wywołało u rodziców obawę, że placówka zostanie w konsekwencji całkowicie zamknięta.

Maków Podhalański
1

41 544,68zł - dokładnie taką kwotę przekazano na konto Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO " , która przekaże te środki dla Magdaleny Olejniczak. Podawana wczoraj kwota 38 304,68zł została zwiększona, ponieważ doliczono do niej 125 euro oraz pozostałe wpłaty.

Maków Podhalański
3

To była niesamowita niedziela w Makowie Podhalańskim. W tamtejszej szkole przez cały dzień grano, śpiewano i kwestowano. Wszystko po to, aby wesprzeć finansowo Magdalenę Olejniczak. Udało się zebrać rewelacyjną sumę, bo aż 38 304,68 zł!! Taka kwota nie byłaby osiągalna gdyby nie wspaniali darczyńcy i osoby wspierające inicjatywę.

Maków Podhalański
4

Prawie 4 mln złotych zainwestowano w termomodernizację budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Maków Podhalański.

Maków Podhalański
0

W sobotę w Szkole w Makowie Podhalańskim trwały przygotowania do niedzielnego Noworocznego Turnieju Charytatywnego, podczas którego przeprowadzona będzie zbiórka dla Magdy Olejniczak.

Maków Podhalański
17

Mamy dobrą informację dla kierujących. 25 stycznia wprowadzone zostaną zmiany w czasie trwania sygnału zielonego dwóch sygnalizacji świetlnych na drodze krakowej 28, w Makowie Podhalańskim. Obydwie sygnalizacje zainstalowane są przy przejściach dla pieszych : w Rynku i przy Zespole Szkół.