Maków Podhalański
Maków Podhalański
0

14 października w Makowie Podhalańskim odbędzie się kolejna edycja Święta Miodu. W jednym miejscu spotka się kilkunastu wystawców, nie zabraknie warsztatów i prelekcji oraz występów scenicznych.

Maków Podhalański
0
Zapraszamy do Zespołu Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim na finał konkursu „ Mam Zawód. Mam Fantazję.”, który odbędzie się 27 października 2017r. o godz.13.00.
Maków Podhalański
10

30.09.2017 r. o północy zakończyło się głosowanie internetowe na projekty złożone przez mieszkańców Makowa Podhalańskiego. Jakie projety uzyskały najwięcej głosów?

Maków Podhalański
0
W związku z modernizacją linii elektrycznej w miejscowości Maków Podhalański (ul. Szpitalna) w dniu 25 września 2017 r. (poniedziałek) w godzinach 8.00 - 15.00 nie będzie prądu.
Maków Podhalański
3

Burmistrz Makowa Podhalańskiego zaprasza wszystkich mieszkańców zainteresowanych możliwością uzyskania dofinansowania na montaż kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych oraz pomp ciepła na spotkanie informacyjne.

Maków Podhalański
0
W gminie Maków Podhalański uczniowie szkół podstawowych i klas gimnazjalnych będą dosłownie „dotykać nauki”. Począwszy od roku szkolnego 2017/2018 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 realizowane będą dwa oddzielne projekty edukacyjne. Pierwszy „Doświadczamy nauki” skierowany do dzieci klas I-VI szkoły podstawowej, drugi „Nowoczesna nauka” dla klasy VII szkoły podstawowej oraz II i III klas gimnazjalnych.
Maków Podhalański
1

W piątkowe popołudnie estrada Makowianka na chwilę zamieniła się w wytworną salę koncertową, w której rozbrzmiały znane utwory operetkowe podczas koncertu „Pół żartem, pół serio”. Soliści przenieśli widzów w magiczny świat muzyki, która rzadko gości podczas koncertów plenerowych.

Maków Podhalański
0

Miejska Biblioteka Publiczna i Dom Kultury w Makowie Podhalańskim zapraszają na koncert operetkowy.

Maków Podhalański
1

Od dzisiaj mieszkańcy Makowa Podhalańskiego mogą zdecydować o wydatkach na przyszły rok -  25 000 zł do rozdysponowania dla Makowa Dolnego i 50 000 zł dla Makowa Centrum.

Maków Podhalański
0

Makowska estrada od minionej soboty zamieniła się w kolorową scenę na której wystąpili artyści z całego świata, pokazując nam bogactwo i różnorodność folkloru. Impreza jest również doskonałą okazją do kontaktu z rodzimą kulturą ludową. Przed nami jeszcze występy między innymi zespołów z Czech Bułgarii, Węgier, Grecji oraz Turcji.