Maków Podhalański
Maków Podhalański
0

W sobotę w Szkole w Makowie Podhalańskim trwały przygotowania do niedzielnego Noworocznego Turnieju Charytatywnego, podczas którego przeprowadzona będzie zbiórka dla Magdy Olejniczak.

Maków Podhalański
17

Mamy dobrą informację dla kierujących. 25 stycznia wprowadzone zostaną zmiany w czasie trwania sygnału zielonego dwóch sygnalizacji świetlnych na drodze krakowej 28, w Makowie Podhalańskim. Obydwie sygnalizacje zainstalowane są przy przejściach dla pieszych : w Rynku i przy Zespole Szkół.

Maków Podhalański
0

Już w najbliższą niedzielę w Makowie Podhalańskim odbędzie się Noworoczny Turniej Charytatywny. Jednak, że nie samym sportem żyjemy, podczas wydarzenia czeka na nas mnóstwo atrakcji. Jedną z nich jest fantastyczny koncert operetkowo – musicalowy, który rozpocznie się o godzinie 18.

Maków Podhalański
4

29 grudnia 2016r. w Makowie Podhalańskim odbył się uroczysty Jubileusz 50-lecia par małżeńskich.

Maków Podhalański
0
Miejska Biblioteka Publiczna Dom Kultury w Makowie Podhalańskim zaprasza  do wzięcia udziału w Gminnym Przeglądzie Grup i Zespołów Kolędniczych, który odbędzie się w dniu 12 stycznia 2017 r. o godz. 16.00 w Sali „Stodoła” w Makowie Podhalańskim.
Maków Podhalański
24

19 grudnia 2016 roku zakończono przyjmowanie uwag do projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Maków Podhalański na lata 2016-2026. Prezentujemy uwagi które zgłosili mieszkańcy Makowa Podhalańskiego do programu rewitalizacji.

Maków Podhalański
0

Mamy dobrą wiadomość dla osób oczekujących na zakończenie remontu makowskiej hali sportowej. Wkrótce będzie można z niej korzystać.

Maków Podhalański
0

W najbliższą niedzielę kiermasz świąteczny odbędzie się również w Zespole Szkół w Grzechyni. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na potrzeby szkoły.

Maków Podhalański
0

W Makowie Podhalańskim odbył się Turniej Boccia, który pozwolił na integrowanie się osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych ze sobą. Wspólna gra, ale przede wszystkim zabawa, sprawiły radość wszystkim.

Maków Podhalański
1

Dobiegają końca prace związane z termomodernizacją hali sportowej w Zespole Szkół w Makowie Podhalańskim.