Powiat
Powiat
0

IMGW-PIB ostrzega przed możliwością wystąpienia burz w nocy z 22 na 23 czerwca. Opady deszczu w tym czasie mogą wynieść nawet do 40 mm, a przewidywana siła wiatru osiągnąć ma 85 km/h.

Powiat
3

Za dwa dni odbędą się powiatowe ćwiczenia służb ratowniczych. W związku z tym przez około trzy godziny potrwają utudnienia w ruchu na drodze krajowej w Zembrzycach.

Powiat
3
Biuro Ruchu Drogowego KGP wspólnie z firmą Neptis S.A., będącą operatorem popularnego wśród kierowców komunikatora Yanosik, w dniach od 14 do 25 czerwca 2017 roku realizują ogólnopolską kampanię pn. „Łapki na kierownicę”.
Powiat
0

Sejmik Województwa Małopolskiego przyznał dwóm gminom powiatu suskiego, środki finansowe na realizację ustawowych zadań z zakresu ochrony przeciw pożarowej.

Powiat
0
W XXIII Rejonowym Przeglądzie Orkiestr Dętych ECHO, który odbył się 11 czerwca br., w Toporzysku wzięło udział 10 orkiestr z powiatu suskiego oraz dwie orkiestry z powiatu myślenickiego.
Powiat
0
W dniach 10-11 czerwca makowska estrada była miejscem prezentacji programów artystycznych, z którymi przybyło tu 46 zespołów reprezentujących kilka regionów, kilkanaście powiatów i kilkadziesiąt gmin z województw małopolskiego i śląskiego.
Powiat
0
Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej organizuje XVIII Powiatowy Konkurs „Na najpiękniejszy ogród przydomowy, obejście w gospodarstwie rolnym".
Powiat
0
Drążenie tunelu pod górą Mały Luboń, w ciągu budowanej S7 na odcinku Naprawa – Skomielna Biała postępuje zgodnie z harmonogramem. Oprócz samego drążenia i zabezpieczenia tymczasowego wykonywane są zbrojenia i betonowanie obudowy stałej w dwóch nitkach portalu północnego.
Powiat
3
Powiat suski promowany był tym razem podczas Targów Turystyki Weekendowej „ATRAKCJE REGIONÓW”, które odbyły się w dniach 2-4 czerwca w Chorzowie.
Powiat
0

Sezon burzowy trwa w najlepsze. Piękna i ciepła aura przynosi ze sobą silne burze, którym towarzyszyć może również grad. Meteorolodzy ostrzegają, że dzisiaj aż do późnych godzin nocnych nad powiatem suskim przewidywane są burze, którym towarzyszyć będzie ulewny desz i bardzo silny wiatr.