Powiat
Powiat
4
Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej mł.insp. Dariusz Drobny nagrodził kolejnych policjantów za najlepsze wyniki w swoich pionach, tym razem w IV kwartale 2016 roku.
Powiat
0
Uczniowie Zespołu Szkół im. W. Witosa z Suchej Beskidzkiej pod opieką Anny Żaczek, wzięli udział w Ogólnopolskim Międzynarodowym Narciarskim Rajdzie Chłopskim w Rajczy. Impreza rozpoczęła się od barwnego korowodu wokół centrum Rajczy.
Powiat
0
Od 20 do 25 lutego 2017r. potrwa „Niebieski Tydzień” - „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. W tym czasie na wszystkich potrzebujących pomocy czekać będą specjaliści w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Suchej Beskidzkiej, przy ul. Mickiewicza 31 /pomieszczenia zajmowane przez Zespół Interwencji Kryzysowej/.
Powiat
11
Zarząd Powiatu Suskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej.
Powiat
6

Próby „ożywiania” tras kolejowych przez Żywiec dają kolejne efekty. Od 29 kwietnia na tory wyruszy pociąg Giewont z Katowic przez Żywiec i Suchą Beskidzką do Zakopanego. Czy to połączenie kolejowe uda się utrzymać na stałe? Wszystko zależy od zainteresowania pasażerów.

Powiat
1

W sobotę w hali sportowej MOKSiR w Chrzanowie odbyły się Halowe Mistrzostwa Małopolski Zachodniej 2016/2017 w Piłce Nożnej. W turnieju doskonale spisali się juniorzy z Halniaka Maków Podhalański.

Powiat
4

Do 9 marca w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Mickiewicza 19 w Suchej Beskidzkiej, potrwa kwalifikacja wojskowa dla mieszkańców powiatu suskiego. Podajemy szczegółowy terminarz dla poszczególnych Gmin.

Powiat
4

Zarząd Powiatu Suskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej.

Powiat
1

W ramach konkursu ofert na zadania publiczne Powiatu Suskiego na 2017 rok w zakresie kultury, sztuki,ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, turystyki i krajoznawstwa oraz ratownictwa i ochrony ludności, Zarządu Powiatu Suskiego po zapoznaniu się z opinią Komisji Konkursowej, dokonał wyboru złożonych ofert.

Powiat
11

Zarząd Powiatu Suskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Marii Skłodowskiej - Curie w Suchej Beskidzkiej.