Ładowanie ...
Powiat
Powiat
0

Niech was niedzielna słoneczna pogoda nie zwiedzie, bo już w nocy mróz znowu da o sobie znać! Meteorolodzy ostrzegają, że temperatura może spaść nawet do -18 stopni Celsjusza.

Powiat
2

Trwa remont linii kolejowej na szlaku Maków Podhalański-Osielec. W związku z prowadzonymi robotami, przez trzy dni zamknięta będzie droga powiatowa Juszczyn – Rotnia.

Powiat
7

Meteorolodzy ostrzegają mieszkańców naszego regionu przed intensywnymi opadami śniegu od 30 listopada do 2 grudnia. Opady od 15 cm do 25 cm na 24 godziny.

Powiat
2

Od 1 stycznia 2017 roku zapłacimy więcej za wodę i odprowadzane ścieki. Podajemy nowe stawki opłat.

Powiat
1

Meteorolodzy z IMGW-PIB ostrzegają przed oblodzeniami dróg i chodników w nocy z 27 na 28 listopada. Temperatura spadnie do -4 stopni Celsjusza nad ranem. Będzie bardzo ślisko!

Powiat
13

Na chwilę obecną stwierdzono już ponad 300 przypadków źle zamontowanych paneli solarnych w powiecie suskim.

Powiat
1

Tematem przewodnim szesnastej już edycji konkursu kulinarnego „O Złotą Warzechę” były podroby. To co gospodynie z naszego regionu przygotowały w ramach konkursu przeszło najśmielsze oczekiwania zebranych gości. Było smacznie, momentami zabawnie, ale przede wszystkim udowodniono, że z podrobów można przygotować fantastyczne potrawy.

Powiat
0

Meteorolodzy ostrzegają, że silny wiatr nie odpuści szybko. Jego siła wzmocni się do 80 km/h.

Powiat
0

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem w dzień 18 listopada oraz w nocy z 18 na 19 listopada, który w porywach osiągnie prędkość do 90 km/h, kierunek południowy.

Powiat
0

11 listopada Sala Rycerska suskiego zamku „pękała w szwach”. Odbył się tam Finałowy Koncert IX Festiwalu Pieśni Patriotycznej „To Polska Moja Ojczyzna”.