Ładowanie ...
Powiat
Powiat
0

Wyjątkowy pociąg Przewozów Regionalnych będzie obsługiwał pasażerów podczas Światowych Dni Młodzieży. Dzięki współpracy największej w Polsce spółki kolejowej z grupą grafficiarzy powstał wyjątkowy projekt, który już od dziś będzie cieszył nie tylko mieszkańców Krakowa, ale i tysiące pielgrzymów z całego świata.

Powiat
2

Pielgrzymi i wolontariusze Światowych Dni Młodzieży będą mogli bezpłatnie poruszać się pociągami Kolei Małopolskich w ramach pakietu pielgrzyma. Małopolski przewoźnik kolejowy zapewni ogólnie 51 dodatkowych połączeń na dobę.

Powiat
4

Montaż instalacji solarnych idzie pełną parą. Powiat przygotował i złożył kolejny wniosek o dodatkowe instalacje solarne.

Powiat
7

Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się wielkie wydarzenie, do którego intensywne przygotowania trwały od kilku miesięcy. W ramach Światowych Dni Młodzieży, zarówno Sucha Beskidzka jak i Maków Podhalański przygotowały atrakcje dla gości i mieszkańców powiatu.

Powiat
4

6 szkół średnich z powiatu suskiego bierze udział w projekcie, w ramach którego on-line będą prowadzone zajęcia przez profesorów szkół wyższych.

Powiat
2

Powiat Suski kontynuuje wykonywanie  uproszczonych planów urządzenia lasu. Po wykonaniu planów, ułatwiona zostanie procedura wycinki drzew z własnego lasu.

Powiat
5

Jak poszła matura w powiecie suskim? Znamy już wyniki z poszczególnych szkół.

Powiat
6

W piątek z okazji Święta Policji w Sali Rycerskiej suskiego zamku, odbyło się uroczyste wręczenie odznaczeń i aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne.

 

Powiat
4

11 lipca w Jabłonce odbyły się uroczyste obchody 20 - lecia Stowarzyszenia Gmin Babiogórskich. Świętowano hucznie, a na uroczystość przyjechali przedstawiciele wszystkich Gmin należących do stowarzyszenia.

Powiat
0

Niemal 1000 dzieci w wieku 8-12 lat z całej Polski wyjedzie tego lata na swoje pierwsze zorganizowane wakacje. Będzie to możliwe dzięki przedsiębiorcom z Intermarché i Bricomarché tworzącym Fundację Muszkieterów.