Powiat
Powiat
0

W miniony weekend nad powiatem suskim przechodził front burzowy. W poniedziałkowe popołudnie ma być dokładnie tak samo. Meteorolodzy ostrzegają, że burze będą silne i gwałtowne, a towarzyszyć może im grad.

Powiat
1

W małych wodociągach lokalnych stan sanitarny wody do spożycia przedstawia się nie najlepiej. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Suchej Beskidzkiej dokonał obszarowej oceny jakości wody na terenie Powiatu Suskiego.

Powiat
0
W godzinach popołudniowych nad powiatem suskim przechodzą burze i nawałnice, odnotowano także intensywne gradobicia. Zalecamy ostrożność. Wczoraj  piorun na Babiej Górze śmiertlenie poraził mężczyznę.
Powiat
0

Dziś przypada jedno z najpiękniejszych dni w roku – DZIEŃ MATKI. Z tej okazji życzymy wszystkim mamom z powiatu suskiego samych pogodnych dni, zadowolenia z dzieci i spełnienia w roli matki.

Powiat
5

Na XVIII sesji Rady Powiaty Suskiego wręczono nagrody za działalność w dziedzinie kultury. 

Powiat
3

Na wtorkowej sesji Rady Powiaty Suskiego uhonorowano najlepszego strażaka 2016 roku.

Powiat
0

Światowe Dni Młodzieży już coraz bliżej. Do tego wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się w naszym województwie przygotowują się wszystkie służby – w tym również Straż Pożarna, która przygotowuje się już dwa lata. Potencjał strażaków w Małopolsce w ramach KSRG będą wspierać również strażacy z innych województw. Działania PSP wesprze 7000 strażaków ochotników z OSP.

Powiat
0

Na terenie całego województwa małopolskiego od 20 maja do 3 czerwca, zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie. Ważne, aby w tym czasie nie wypuszczać wolno psów i kotów domowych, a w czasie spacerów prowadzić psy na smyczy.

Powiat
0

Rada Nadzorcza WFOŚiGW w Krakowie podjęła decyzję w sprawie dofinansowania do programu wymiany pieców.

Powiat
0

W środę w BCK w Zawoi odbyła się kolejna edycja powiatowego etapu Konkursu Gawędziarzy, Śpiewaków i Instrumentalistów Ludowych „Podbabiogórskie Posiady”.