Ładowanie ...
Powiat
Powiat
1
Kryta Pływalnia w Suchej Beskidzkiej przez kilka dni będzie zamknięta.
Powiat
1

IMGW-PIB ostrzega województwo małopolskie przed wystąpieniem burz z gradem. Prognoza wystawiona jest na dzień i wieczór 29 sierpnia. Przewidywane opady deszczu wyniosą do 30 mm. Wiatr może wiać z prędkością nawet do 80 km/h

Powiat
0

IMGW-PIB wydało ostrzeżenie dla całego województwa małopolskiego przed upałami przewidywanymi od 27 do 29 sierpnia. Temperatura maksymalnie sięgać będzie od 28 do 31 stopni C., ale odczuwalna będzie dużo wyższa.

Powiat
11

Najpiękniejsze gospodarstwo rolne znajduje się w Bystrej, a ogród przydomowy w Białce. Podajemy wyniki Powiatowego Konkursu Ogrodniczego.

Powiat
0

Mają się czym pochwalić reprezentanci powiatu suskiego występujący na Festiwalu Folkloru Polskiego „Sabałowe Bajania”, który odbył się w dniach 11-14 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej. W kilku kategoriach zajęli czołowe miejsca.

Powiat
7
PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetarg na wykonanie studium wykonalności dla rewitalizacji linii nr 97 pomiędzy Żywcem a Suchą Beskidzką. Bez tego dokumentu w świetle prawa trudno jest ogłosić przetarg na projekt i realizację inwestycji.
Powiat
0

Powiat suski już po raz trzeci miał okazję zaprezentować się na krakowskim rynku podczas Międzynarodowych Targów Sztuki Ludowej.

Powiat
1

W Kukowie odbyły się Mistrzostwach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Prezentujemy wyniki oraz fotorelację z zawodów.

Powiat
1

W piątkowe popołudnie na stadionie MKS Babia Góra w Suchej Beskidzkiej odbył się Mały Wyścig „Memoriał Henryka Łasaka". Prezentujemy fotogalerię oraz wyniki z tej imprezy.

Powiat
0

W związku z wyścigiem kolarskim - 18. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka”, wystąpią utrudnienia i ograniczenia w ruchu drogowym na trasie wyścigu.