Powiat
Powiat
0

Strażacy minioną noc będą długo wspominać. Liczne wyjazdy do uszkodzonych dachów i powalonych drzew sprawiły, że pracowali non stop do samego rana. W najbliższych godzinach siła wiatru powinna osłabnąć, jednak dalej mogą powstawać szkody.

Powiat
0

Po raz kolejny wychowawcy i podopieczni placówki OREW przygotowali niezwykłe przedstawienie, które wzruszało do łez. W niedzielę 10 grudnia publiczność zebrana w sali Rycerskiej suskiego zamku została zaczarowana i porwana w magiczny świat czarów i cudów bożonarodzeniowych.

Powiat
0

Na południu Polski panują bardzo trudne warunki. W czterech województwach na południu Polski Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed silnym wiatrem. Mogą wystąpić opady marznącego deszczu. Prędkość wiatru w porywach wyniesie 120 km/h.

Powiat
0
Na już potrzebne jest około 12 tys. euro by zakupić specjalną ortezę, dzięki której Wiktoria ma szansę stanąć na nogach, a w przyszłości także chodzić.
Powiat
6
6 grudnia to data, którą zna chyba każde dziecko, a przede wszystkim jest to dzień, na który maluchy czekają cały rok. To właśnie w dniu św. Mikołaja rodzice i bliscy obdarowują swoje pociechy prezentami. Niestety los bywa okrutny i nie wszystkie dzieci mogę się cieszyć szczęśliwą rodziną, dlatego zgodnie z coroczną tradycją Suskie Wariaty postanowiły zorganizować Mikołajki dla najbardziej potrzebujących.
Powiat
5

5 grudnia Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej mł.insp. Dariusz Drobny wyróżnił kolejnych policjantów.

Powiat
0

W Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej odbyło się spotkanie młodzieży z  klas I i II ponadgimnazjalnych na temat odpowiedzialności nieletnich oraz szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Powiat
1
W trosce o bezpieczeństwo pieszych, w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Krakowie, przygotowano apel skierowany do tej grupy użytkowników dróg. W jego treści szczególnie zwrócono się do osób starszych, przypominając im o podstawowych zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach.
Powiat
1

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Suchej Beskidzkiej, w związku z nowymi obowiązkami od stycznia 2018 roku dotyczącymi mikroprzedsiębiorców, zaprasza na spotkania informacyjne w zakresie plików JPK (Jednolity Plik Kontrolny).

Powiat
6

Suska Parafia chce odzyskać od starostwa wywłaszczoną nieruchomość. Starosta nowotarski jako organ prowadzący, wydał już decyzję w tej sprawie.