Ładowanie ...
Powiat
Powiat
0
W sobotę 22 października odbędzie się 50. Rajd Żubrów, którego trasa obejmuje także nasz powiat. Na czas trwania zwodów, niektóre odcinki dróg będą zamknięte.
Powiat
0
W Szkole Policji w Katowicach odbyła się IX Edycja "Dzielnicowego Roku" w Polsce. Najlepszym w tym konkursie okazał się  mł. asp. Krzysztof Błachut z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim.
Powiat
0

W ciągu dnia i nocy na rzekach w zalewach: Skawy, Skawinki, Raby, Dunajca i Ropy prognozuje się wzrost poziomu wody z przekroczeniem stanów alarmowych.

Powiat
5

W ostatnich tygodniach na wielu odcinkach dróg powiatowych, rozpoczęto niezbędne prace remontowe jak również nowe inwestycje. Największa z nich, której łączna wartość wynosi 2,1 mln. zł, jest realizowana przez starostwo wspólnie z gminą Zembrzyce w miejscowości Marcówka.

Powiat
4

Rozstrzygnięto IV Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Moje Rodzinne Wakacje”. I miejsce zajęła Aleksandra Tokarz z Miejskiego Przedszkola Samorządowego w Suchej Beskidzkiej.

Powiat
1

15 października przypada Światowy Dzień Białej Laski, czyli święto osób niewidomych i niedowidzących. Z tej okazji w suskim Liceum Ogólnokształcącym zorganizowano spotkanie Powiatowego Koła Polskiego Związku Niewidomych.

Powiat
5

15 października 2016 r. w Bieńkówce odbył się IV Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Suchej Beskidzkiej. Na zjeździe wybrano nowe władze powiatowe OSP.

Powiat
0

W ubiegłym tygodniu w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji  w Krakowie miała miejsce uroczystość wręczenia odznak „Zasłużony Policjant” oraz przyznania nagród za wzorowe wykonywanie zadań i zaangażowanie w służbie oraz poza nią.Powiat
6

W minionym tygodniu przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Samorządowego w Suchej Beskidzkiej oraz z Przedszkola w Kukowie odwiedziły suskich policjantów.

Powiat
5

17 października 2016 r. odszedł na wieczną służbę radny powiatowy Stanisław Czernik – z urodzenia góral z Podhala, lecz całym sercem i duszą Sidzinianin.