Powiat
Powiat
0

Uwaga kierowcy. Od poniedziałku należy liczyć się z dłuższym niż zwykle czasem przejazdu na trasie Zawoja - Przysłop – Stryszawa.

Powiat
0

Meteorolodzy przewidują wystąpienie silnego deszczu, którego opady utrzymywać się będą przez cały weekend. Możliwe jest również przekroczenie stanów ostrzegawczych na rzekach.

Powiat
0

Ostatni pociąg wieczorny odjeżdżał ze stracji ponad 20 minut wcześniej niż informował o tym plakatowy rozkład jazdy, przez co podróżni którzy sugerowali się takim rozkładem jazdy, narażeni byli na to że, spędzą noc na dworcu lub przystanku kolejowym.

Powiat
0
W dniach 10-12 sierpnia 2017 r. w Bukowinie Tatrzańskiej obył się 51. Festiwal Folkloru Polskiego 51. „Sabałowe Bajania”.
Powiat
0

W niedzielę o godz. 12:30 na Rynku w Suchej Beskidzkiej, zaprezentowane zostaną zabytkowe samochody uczestniczące w XVII Międzynarodowym Rajdzie Pojazdów Zabytkowych. Uczestnicy rajdu zawitają także do Makowa Podhalańskiego.

Powiat
12

Choć od kilku miesięcy na Zbiorniku Świnna Poręba można zauważyć już pływające żaglówki i motorówki, to póki co jest to nielegalne i ich właściciele mogą zostać ukarani mandatem.

Powiat
0

Rozstrzygnięto XVIII powiatowy konkurs "Na najpiękniejszy ogród przydomowy, obejście w gospodarstwie rolnym”.

Powiat
0

Meteorolodzy ostrzegają przed gwałtownymi burzami, które mogą wystąpić już po południu w środę (2.08). Zjawisku meteorologicznemu towarzyszyć mogą również opady gradu. Wiać będzie silny wiatr, który w porywach osiągać będzie 85 km/h. Burze pojawiły się już w rejonie Jordanowa.

Powiat
2

Według prognoz IMGW do 5 sierpnia przewidywane są upały, podczas których temperatura będzie się utrzymywać w granicach 37 stopni Celsjusza! Dla województwa małopolskiego wydano ostrzeżenie 3 stopnia. Zachowajmy ostrożność.

Powiat
2

Po raz kolejny w Sali rycerskiej suskiego zamku, w ramach Święta Policji, uroczyście odznaczono i wręczono awanse policjantom, którzy odznaczali się przykładową służbą i zaangażowaniem w pracy. Nagrodzeni zostali również dwaj pracownicy cywilni suskiej Komendy.