Powiat
Powiat
0

14 maja w Suchej Beskidzkiej odbędą się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka. Prezentujemy program imprezy.

Powiat
0

Za nami kolejne eliminacje powiatowe do XXXI Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”. Jury po obejrzeniu wszystkich prezentacji, postanowiło nagrodzić: I miejscem i wyjazdem na finał festiwalu „Bajdurek” w Nowym Sączu zespół MASKA ze Szkoły Podstawowej w Jachówce za spektakl „Mały Książę i Czarodziejskie Zwierciadło”, II miejscami ex aequo: - koło teatralne „Fikołek” z Miejskiego Ośrodka Kultury Zamek w Suchej Beskidzkiej za spektakl „Polowanie na lisa”; - grupę „Nieobecni” z Zespołu Szkół w Naprawie za spektakl „Na pełnym morzu”; III miejscem grupę teatralną „GWIAZDKI” ze Szkoły Podstawowej w Bieńkówce za spektakl „Czerwony Kapturek szuka księcia”

Powiat
1

28 kwietnia w Budzowie odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Szkół Gimnazjalnych. W konkursie wystartowało 24 uczniów gimnazjów z terenu powiatu suskiego.

Powiat
1

Z każdym kolejnym tygodniem zbliżamy się do Światowych Dni Młodzieży. W związku z tym wiemy już coraz więcej, każdego dnia ustalane są nowe szczegóły dotyczące wydarzeń w naszym dekanacie.

 

Powiat
2

Już w sobotę w Suchej Beskidzkiej za 5 kg makulatury, będzie można otrzymać sadzonki drzew.

Powiat
0

Ponad 10 tysięcy zachorowań. Z jakimi chorobami w 2015 roku najczęściej zgłaszali się pacjenci do lekarza?

Powiat
0

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa zaprasza na konferencję „Przedsiębiorca z klimatem”, która odbędzie się 28 Kwietnia 2016 roku o godz. 9:00 - Restauracja Panorama. ul. M. Romanowskiego 6, Nowy Sącz.

Powiat
0

Ruszyła kolejna edycja Tygodnia Bezpieczeństwa - największego na polskim rynku przedsięwzięcia związanego z bezpieczeństwem pracy. W dniach od 25 kwietnia do 1 maja na setkach budów w całej Polsce odbywać się będą ćwiczenia oraz pokazy związane z promowaniem bezpieczeństwa.

Powiat
1

Na suskim Zamku miało miejsce spotkanie z przedstawicielem Urzędu Marszałkowskiego w sprawie Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Dla czego warto wystartować w tym konkursie?

Powiat
6

Od wczesnych godzin porannych w całym powiecie pada deszcz i deszcz ze śniegiem. W Zawoi i okolicznych miejscowościach bardzo szybko zrobiło się biało, a tym samym niebezpiecznie dla kierowców. Większość właścicieli samochodów wymieniła już opony zimowe na letnie.