Ładowanie ...
Powiat
Powiat
0
10 września 2016 roku, w makowskim Zespole Szkół im. św. Jana Kantego miała miejsce inauguracja nowego roku szkolnego w bezpłatnej, dwuletniej policealnej szkole dla dorosłych na nowym kierunku Technik Usług Kosmetycznych.
Powiat
9

Babiogórski Park Narodowy długo pracował nad Planem Ochrony Przyrody. Jest on niezbędny do ukierunkowania prac w Parku na najbliższe lata. Jednym z bardziej kontrowersyjnych wątków jest ten o zbyt licznej populacji jeleni, która musi zostać zredukowana, ponieważ zagraża równowadze w ekosystemie. O sprawie rozmawialiśmy z dyrektorem Babiogórskiego Parku Narodowego – Tomaszem Pasierbkiem.

Powiat
5

Organizator Nowosądeckie Stowarzyszenie Miłośników Kolei postarał się zorganizować dodatkowy wagon (50 miejsc) na przejazd zabytkowym pociągiem retro na trasie z Chabówki przez Suchą Beskidzką do Żywca.

Powiat
0

W niedzielne popołudnie odbyły się ćwiczenia gminne dla jednostek OSP z terenu Gminy Zembrzyce.

Powiat
0

Jesienne szczepienia ochronne lisów przeciwko wściekliźnie przeprowadzane będą w dniach 26 września do 5 października 2016. W tym terminie oraz przez okres 14 dni po jego upłynięciu, zaleca się aby nie wypuszczać bez opieki psów i kotów, a w czasie spacerów psy prowadzić na smyczy i w kagańcu.

Powiat
1

Serdecznie zapraszamy Panie do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych i cytologicznych w ramach Małopolskich Dni Profilaktyki, które odbędą się w dniach od 24 - 30 września 2016 roku.

Powiat
0

Do Marszałka Sejmu wpłynął projekt ustawy posłów KUKIZ′15, który zakłada dodatek do emerytur dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych.

Powiat
7

Na XXII sesji Rady Powiatu Suskiego Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego mgr inż Maksymilian Głowacz, przedstawił informację o sytuacji przestrzegania prawa budowlanego w powiecie suskim.

Powiat
11

W suskim szpitalu istnieje możliwość korzystania z e-Rejestracji- elektronicznego portalu, dzięki któremu można zarejestrować się na wizytę do lekarza, zmienić jej termin, a także ją odwołać,  nie wychodząc z domu. Dzięki portalowi można również mieć wgląd w zarejestrowane przez siebie wizyty oraz wydrukować dokumenty potwierdzające rejestrację. 

Powiat
1
Chcesz wiedzieć czy w twojej okolicy jest bezpiecznie? Możesz mieć na to wpływ! Podziel się swoimi spostrzeżeniami! Reaguj na zagrożenia!