Powiat
Powiat
3
Burze z piorunami przeszły we wtorkowe popołudnie przez powiat suski. Towarzyszący im silny wiatr spowodował liczne zniszczenia. Największe szkody odnotowano w Suchej Beskidzkiej i Gminie Jordanów.
Powiat
0

Już 28 sierpnia w Kukowie odbędą się Mistrzostwa Młodzieżowych Drużyn Pożarowych w Sporcie Pożarniczym. W zawodach startują drużyny w dwóch kategoriach – szkoła podstawowa i gimnazjum. Szczegóły na plakacie.

Powiat
2

Oczekujesz na przyjście Twojego Maleństwa, jesteś pełna radości ale też i niepokoju który oddział wybrać, gdzie Twoje maleństwo „cało i zdrowo” przyjdzie na świat. Czekamy na WAS w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym i Neonatologicznym w szpitalu w Suchej Beskidzkiej.

Powiat
3
Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Suskiego na uroczystość Święta Policji połączoną z nadaniem sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej oraz oddaniem po generalnym remoncie siedziby.
Powiat
6

Dzisiaj startuje największe święto GÓRALI POLSKICH. Występy, pokazy, koncerty, barwne stroje – to wszystko pokaże od dzisiaj całej Polsce południe naszego kraju. Imprezy odbędą się między innymi w Szczyrku, Wiśle, Żywcu oraz w naszym pięknym MAKOWIE PODHALAŃSKIM.

Powiat
0

IMGW-PIB ostrzega! Nad Małopolskę nadciąga silny front burzowy. Nad naszym powiatem przewiduje się wystąpienie burz wieczorem i w nocy. Burzom może towarzyszyć silny wiatr i opady gradu.

Powiat
0

To był niesamowity dzień na stadionie Halniaka w Makowie Podhalańskim. Wszyscy spotkaliśmy się w jednym celu – aby pomóc Andrzejkowi Janoszek z Kojszówki. Rozegrane zostały mecze między drużynami z naszego powiatu. Swój mecz zagrali również makowscy radni kontra policjanci. Do ruchu zagrały nas dziewczyny z NordFit, jednak nie tylko poprzez zumbę ale inne rodzaje fitnessu. Były animacje i konkursy dla dzieci, oraz możliwość zapoznania się ze sprzętem wojskowym. Nie zabrakło pysznego jedzenia i zimnych napojów.

Powiat
8

Strażacy nie kryją rozczarowania wynikiem rozmów z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych. Ich sprawy nadal nie zostały rozwiązanie, dlatego 23 lipca wezmą udział w pikiecie zorganizowanej pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów w Warszawie. Jak zapewniają strażacy akcja protestacyjna w żaden sposób nie wpływa na bieżącą działalność Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej.

Powiat
7

W piątek w Białce na posesję 60-letniego mężczyzny weszła niezidentyfikowana kobieta i podawała się za uzdrowicielkę. Była na tyle przekonująca, że zdołała ukraść poszkodowanemu wszystkie pieniądze i kosztowności. W poniedziałek, prawdopodobnie ta sama kobieta okradła starsze małżeństwo w Zawoi. Na czym polega metoda oszustki? Co o niej wiadomo?

Powiat
0

8 lipca nad ranem przez powiat suski przeszły gwałtowne nawałnice. Strażacy podsumowali skutki środowej wichury.