Dodano dnia 16.05.2017, 19:59
Konkurs plastyczny "25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”
16 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom powiatowego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem "25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.
Autorzy prac mieli za zadanie przedstawić skojarzenia związane ze służbą drugiemu człowiekowi poprzez ukazanie strażaków - ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo – gaśniczych.

Komisja konkursowa w składzie: przewodniczący wicestarosta suski Zbigniew Hutniczak, artysta plastyk Danuta Nitoń-Kwak, z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Suchej Beskidzkiej Tomasz Marek oraz przedstawiciel KP PSP Mariusz Leśniakiewicz wyłoniła laureatów w czterech kategoriach.

I. Uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych.

I miejsce – ŁUKASZ RZEPKA – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Suchej Beskidzkiej;

II miejsce – ŁUCJA BIELARZ – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Suchej Beskidzkiej;

III miejsce – ANTONI TRYBAŁA – Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim;

wyróżnienie

TOMASZ PAŚNIK  - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Skawicy;

MAGDALENA JABCOŃ – Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Makowie Podhalańskim

II. Uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych.

I miejsce – KRYSTIAN ŁABĘDŹ – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Budzowie;

II miejsce – OSKAR CHORĄŻY – Szkoła Podstawowa w Zachełmnej;

III miejsce – KONSTANCJA GŁOWACZ – Szkoła Podstawowa w Jachówce;

wyróżnienie:

MARTYNA MAREK - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Skawicy;

JAN KOIS – Szkoła Podstawowa w Bieńkówce;

 

III. Uczniowie gimnazjów

I miejsce – EWELINA KOZINA - Zespół szkół w Zawoi Wilcznej;

II miejsce – JAKUB TOMASZEWSKI – Gimnazjum w Budzowie;

III miejsce – ALEKSANDRA TERESZKIEWICZ – Zespół Szkół w Zawoi Wilcznej;

wyróżnienie:

JOANNA GŁUC - Bimnazjum w Budzowie

KAROLINA BACHUL – Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim;

 

IV. Uczniowie i wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych, oddziałów integracyjnych (do 18 r. ż.)

I miejsce- JOANNA KONIOR – Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno - Wychowawczy w Juszczynie;

II miejsce – MARZENA ŚWIĘTEK - Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Juszczynie;

III miejsce – BARTŁOMIEJ STARZAK - Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Juszczynie;

wyróżnienie

KONRAD JANIK - Miejska Świetlica Profilaktyczna w Suchej Beskidzkiej

GABRIELA JANIK - Miejska Świetlica Profilaktyczna w Suchej Beskidzkiej;

źródło: Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image