Stryszawa
Stryszawa
0

Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej to już tradycja w Gminie Stryszawa. Była to okazja do świętowania kolejnego roku działalności orkiestry, która działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszawie. W tym roku był to okrągły jubileusz 20- lecia. Wydarzenie miało miejsce w OSP Kuków.

Stryszawa
0

Orkiestra Dęta Gminy Stryszawa oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają 15 stycznia do OSP Kuków na Koncert Noworoczny.

Stryszawa
2

Wójt Gminy Stryszawa ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Gminy Stryszawa w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Stryszawa.

Stryszawa
0

W parafii pw. Św. Anny w Stryszawie odbędzie się 6 stycznia o godz. 18 koncert kolęd „Stryszawskie Betlejem”.

Stryszawa
0
W środę 28 grudnia 2016 roku odbyła się wigilia dla samotnych z parafii p.w. św. Stanisława B.M. w Stryszawie. Był to finał blisko miesięcznych przygotowań dzieci i młodzieży.
Stryszawa
0

Na ostatniej sesji Rady Gminy Stryszawa, strażacy z OSK Kuków podziękowali wójtowi – Rafałowi Laskowi, za wsparcie finansowe przy zakupie nowego pojazdu ratowniczo – gaśniczego.

Stryszawa
2
Informowaliśmy o podwyżkach za wodę i odprowadzanie ścieków w Suchej, Makowie oraz Jordanowie. W 2017 roku również mieszkańcy Gminy Stryszawa zapłacą więcej.
Stryszawa
5

Droga do zakupu nowego pojazdu ratowniczo - gaśniczego była długa i wymagała ogromnej kreatywności i cierpliwości od strażaków z OSP Kuków. 16 listopada oficjalnie powitano nowy pojazd MAN TGM 13.290 w remizie.

Stryszawa
7

Zmarł ksiądz kanonik Andrzej Walczak - honorowy obywatel Gminy Stryszawa, wieloletni proboszcz Parafii pod wezwaniem św. Anny w Stryszawie Górnej. Urealnił powstanie kościoła Św. Stanisława Męczennika w Stryszawie Dolnej.

Stryszawa
3

W remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Stryszawie miała miejsce premiera filmu nakręconego przez Grupę Artystyczną SYNAPSY, do której należy młodzież ze Stryszawy.