Stryszawa
Stryszawa
0

Panie w wieku od 50 do 69 lat mają zaproszenie do Ośrodka zdrowia w Stryszawie na badanie mammografem. Wykonanie takich badań jest bardzo ważne dla kobiet, ponieważ pozwala wcześnie zareagować i zadbać o zdrowie. Zbadaj się i zyskaj spokój!

Stryszawa
1

Już po raz trzeci Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie zorganizował Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Stryszawa. W tegorocznych rozgrywkach szachowych, które odbyły się 8 lutego ostatecznie wzięło udział 19 osób.

Stryszawa
0
W niedzielę 22 stycznia w Remizie OSP w Lachowicach odbył się KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK  w wykonaniu rockowego zespołu, skład którego tworzą między innymi perkusista Witkor Kierzkowski, były członek Skaldów oraz mieszkaniec Suchej Beskidzkiej, Marcin Leśniakiewicz. Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie.
Stryszawa
0

Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej to już tradycja w Gminie Stryszawa. Była to okazja do świętowania kolejnego roku działalności orkiestry, która działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszawie. W tym roku był to okrągły jubileusz 20- lecia. Wydarzenie miało miejsce w OSP Kuków.

Stryszawa
0

Orkiestra Dęta Gminy Stryszawa oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają 15 stycznia do OSP Kuków na Koncert Noworoczny.

Stryszawa
2

Wójt Gminy Stryszawa ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Gminy Stryszawa w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Stryszawa.

Stryszawa
0

W parafii pw. Św. Anny w Stryszawie odbędzie się 6 stycznia o godz. 18 koncert kolęd „Stryszawskie Betlejem”.

Stryszawa
0
W środę 28 grudnia 2016 roku odbyła się wigilia dla samotnych z parafii p.w. św. Stanisława B.M. w Stryszawie. Był to finał blisko miesięcznych przygotowań dzieci i młodzieży.
Stryszawa
0

Na ostatniej sesji Rady Gminy Stryszawa, strażacy z OSK Kuków podziękowali wójtowi – Rafałowi Laskowi, za wsparcie finansowe przy zakupie nowego pojazdu ratowniczo – gaśniczego.

Stryszawa
2
Informowaliśmy o podwyżkach za wodę i odprowadzanie ścieków w Suchej, Makowie oraz Jordanowie. W 2017 roku również mieszkańcy Gminy Stryszawa zapłacą więcej.