Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
1

Zakończono kolejny etap prac w rejonie wodospadu na Stryszawce.

Sucha Beskidzka
4

25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w minioną niedzielę, a już dzisiaj Zakład Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej poinformował, że do tej placówki trafiły dary od fundacji WOŚP. Jest to potwierdzenie faktu, że wspierając tą akcję, pomagamy bezpośrednio szpitalowi w powiecie suskim.

Sucha Beskidzka
5
Tradycyjnie w styczniu, już po raz XIV w Sali Rycerskiej suskiego zamku odbył się Koncert Noworoczny, pod patronatem Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka. Jak co roku wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem, a widzowie wypełnili salę po brzegi.
Sucha Beskidzka
9
Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zaprasza wszystkich zainteresowanych wymianą pieca c.o., na Plac Targowy w Suchej Beskidzkiej, w dniu 21 stycznia 2017 r. (sobota) od godziny 10 00, gdzie odbędzie się prezentacja kotłów ekologicznych wykorzystujących ekogroszek, biomasę lub gaz.
Sucha Beskidzka
0

W Liceum Ogólnokształcącym w Suchej Beskidzkiej uczniowie zorganizowali akcję ,,Pomoc dla Magdy- podziel się sercem!". Podczas wydarzenia zbierano pieniądze dla polonistki – Magdaleny Olejniczak.

Sucha Beskidzka
0

Wniosek Burmistrza Miasta Stanisława Lichosyta, złożony  do Wojewody Małopolskiego o dofinansowanie działalności Ośrodka Wsparcia dla osób w zaawansowanym wieku, został pozytywnie rozpatrzony. 

Sucha Beskidzka
0

Kolędowanie to tradycja, której górale są bardzo wierni i nikt nie potrafi tak jak oni zarazić widownię energią i śpiewem. Nie inaczej było w niedzielne popołudnie na suskim zamku.

Sucha Beskidzka
2

Ile zapłacą mieszańcy Suchej Beskidzkiej na odbiór odpadów komunalnych w 2017 roku?

Sucha Beskidzka
9

Zarządzeniami z dnia 16 grudnia 2016 roku Burmistrz Miasta  Sucha Beskidzka zatwierdził do realizacji w 2017 roku dwa programy: „Pływanie dla zdrowia" oraz „Jesteśmy nadal aktywni".

Sucha Beskidzka
0

Cały rok uczą się gry na instrumentach i śpiewu, a efekty tej ciężkiej pracy możemy podziwiać podczas wydarzeń okolicznościowych takich jak grudniowe kolędowanie. W Sali Rycerskiej suskiego zamku można było posłuchać świetnego wykonania najpiękniejszych kolęd i pastorałek młodych muzyków.