Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
0

W minioną sobotę, Miejskie Przedszkole Samorządowe z Suchej Beskidzkiej wraz z Radą Rodziców zorganizowało po raz kolejny Bal Karnawałowy. W bajecznych i kolorowych strojach bawiły się zarówno dzieci jak i ich opiekunowie.

Sucha Beskidzka
0

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Suchej Beskidzkiej serdecznie zaprasza dzieci i młodzież wraz z rodzicami  umiejącymi jeździć na łyżwach do udziału w amatorskim I–szym Rodzinnym Turnieju Hokeja na Lodzie, który odbędzie się na lodowisku „Biały Orlik” w dniu 18 luty 2017 o godzinie 9:00.

Sucha Beskidzka
0

26 lutego w Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Suchej Beskidzkiej odbędzie się Turniej Seido Karate dla dzieci i młodzieży.

Sucha Beskidzka
0

Zgodnie z zapowiedzią, którą publikowaliśmy na początku roku, rozpoczął się remont tzw „Młynówki” w Suchej Beskidzkiej. Ten ciek wodny odprowadza wody z potoków oraz kanalizacji deszczowych zlokalizowanych na terenie Suchej Beskidzkiej i przy intensywnych opadach stanowił spory kłopot dla właścicieli okolicznych nieruchomości. Teraz sytuacja ma ulec poprawie.

Sucha Beskidzka
0
Uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej klasy 3 a i b cyklu 6-letniego zostali zaproszeni do udziału w koncercie interpretacji ruchowych muzyki organizowanego przez Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Dalcroze Society of Taiwan.
Sucha Beskidzka
44

Batalia miasta Sucha Beskidzka z Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Środowiska w Krakowie obiła się nawet o ogólnopolskie media. A konflikt wybuch w związku z poprzednim sposobem monitorowania jakości powietrza w powiecie suskim. Teraz do Suchej wróciły pomiary, jednak dokonywane będą za pomocą aż sześciu mierników. Ma to dać pełen obraz jakości powietrza w naszym regionie.

Sucha Beskidzka
4
Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka informuje, o obowiązkach ciążących na właścicielach i opiekunach psów.
Sucha Beskidzka
1

Po raz dziewiąty w Suchej Beskidzkiej odbył się Otwarty Turniej Szachowy Ziemi Suskiej. W rywalizacji wystartowali zawodnicy w różnym wieku i z czasem bardzo odległych miejscowości, jednak wszystkich łączyła pasja do gry w szachy.

Sucha Beskidzka
8

Młynówka” na odcinku pomiędzy Karczmą „Rzym”, a torami klejowymi zostanie wyłożona koszami siatkowo-kamiennymi.

Sucha Beskidzka
0

W Małej Zbrojowni zamku w Suchej Beskidzkiej już dawno nie było takiego koncertu. W piątkowy wieczór razem zagrały dwa zespoły, których członkowie pochodzą z naszego powiatu. Mimo dużej mgły, która opanowała okolicę fani nie zawiedli.