Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
8

W budynku Filii Szkoły Podstawowej Nr 2 przy ulicy Błądzonka w Suchej Beskidzkiej, zwolnił się jeden z lokali mieszkalnych. Po przeprowadzeniu prac remontowo – adaptacyjnych, z mieszkania powstała dodatkowa sala lekcyjna.

Sucha Beskidzka
16

Trwa remont Domu Towarowego „Juhas” w Suchej Beskidzkiej. Budynek zmienił się nie do poznania.

Sucha Beskidzka
1

W środę 6 grudnia w Suchej Beskidzkiej zainaugurowano kolejny sezon łyżwiarski. Po raz siódmy do dyspozycji mieszkańców miasta i gości zostało oddane lodowisko wraz z wypożyczalnią łyżw. Podczas pierwszego dnia na tafli można było zobaczyć samego Świętego Mikołaja!

Sucha Beskidzka
0

W Suchej Beskidzkiej młodzi sportowcy, którzy w ostatnim czasie osiągnęli sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej, otrzymują sukcesywnie specjalne nagrody od Burmistrza Miasta, które maja być swojego rodzaju wyróżnieniem i motywacją do dalszej ciężkiej pracy. Kolejne tego typu wyróżnienia przyznano 7 grudnia w Urzędzie Miasta.

Sucha Beskidzka
3
Nowoczesny sprzęt elektroniczny trafił do szkół podstawowych w Gminie Sucha Beskidzka.
Sucha Beskidzka
1

Już po raz dziesiąty w sali Rycerskiej zamku w Suchej Beskidzkiej odbyła się Gala Pąsowej Róży, podczas której zostały wręczone nagrody i podziękowania dla sponsorów zaangażowanych w życie kulturalne Suchej Beskidzkiej, wspierających finansowo i rzeczowo imprezy kulturalne i sportowe w mieście. Burmistrz Miasta uhonorował Kameną - nagrodą w dziedzinie upowszechniania kultury, dyrektora Biblioteki Suskiej im. Michała Żmigrodzkiego Wojciech Gacha.

Sucha Beskidzka
7

Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z ulicami Turystyczna i Zasypnica w Suchej Beskidzkiej ma zostać zamontowana sygnalizacja świetlna. Pierwszy przetarg na jej budowę unieważniono, gdyż złożona przez firmę oferta była za droga.

Sucha Beskidzka
34

Od czwartku działa oświetlenie ciągu pieszo-rowerowego przy ulicy Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej.

Sucha Beskidzka
3

W ramach prac związanych z przebudową kompleksu sportowego „Babia Góra”, Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zlecił firmie AVA SEATS z Łodygowic montaż osłony trybuny stadionu od strony zachodniej.

Sucha Beskidzka
0
6 grudnia nastąpi otwarcie sezonu na Lodowisku "Biały Orlik" w Suchej Beskidzkiej. W tym dniu korzystanie z lodowiska będzie bezpłatne.