Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
0
W dniach 15-17 marca w Suchej Beskidzkiej, prowadzona została wiosenna akcja sprzątania miasta.
Sucha Beskidzka
3

W piątkowy wieczór publiczność zgromadzona w zamkowej sali, przeniosła się do lat 20 i 30 minionego wieku. Wszystko za sprawą Tomasza Stockingera, który wystąpił w Suchej Beskidzkiej ze swoim recitalem „Już nie zapomnisz mnie”.

Sucha Beskidzka
0

W miniony piątek w zamkowej Galerii odbył się wernisaż wystawy fotografii Miłosza Kowalewskiego.

Sucha Beskidzka
13

Już wkrótce „Juhas” nabierze nowego blasku. Rozpoczęły się prace remontowe budynku.

Sucha Beskidzka
1

Od 1 stycznia 2018 r. w Suchej Beskidzkiej wejdzie w życie kolejne udogodnienie dla osób, które wymienią stare piece na nowe ekologiczne. Rada Miasta zadecydowała o przyjęciu uchwały zwalniającej od podatku od nieruchomości osoby, które w swoich domach zainstalują lub już zainstalowały piec centralnego ogrzewania na ekologiczne źródła tj. ogrzewanie gazowe, elektryczne, olejowe, pompy ciepła, kotły 5 klasy na węgiel lub na biomasę.

Sucha Beskidzka
6

Od 1 września uczniów i ich rodziców oraz samych pracowników oświaty czekają spore zmiany. Teraz trwa przygotowywanie przez Gminy planów dostosowania się do zmian. W suchej Beskidzkiej najgorętsza dyskusja toczyła się w sprawie szkoły na Błądzonce.

Sucha Beskidzka
1

Jednostka OSP Sucha Beskidzka – Miasto oraz jej odpowiednika po stronie słowackiej DHZ z Namestova wezmą udział w projekcie, który ma na celu podniesienie skuteczności systemu ratownictwa i ochrony ludności.

Sucha Beskidzka
2

W miniony weekend w suskim zamku można było obejrzeć najnowsze filmy i bajki, również nominowane do Oscara. Wszystko za sprawą współpracy Miejskiego Ośrodka Kultury – Zamek z objazdowym Kinem Visa.

Sucha Beskidzka
96

Krzysztof Szczerski od sierpnia 2015 r. jest Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezydenta RP. Właśnie ukazała się jego najnowsza publikacja, dotycząca Unii Europejskiej i jej diagnozy według autora. Polityk analizuje również funkcjonowanie demokracji w UE wykazując wciąż rosnące obszary jej deficytu.

Sucha Beskidzka
3

Na ulicy Zamkowej w Suchej Beskidzkiej przeprowadzona zostanie modernizacja oświetlenia ulicznego. Nowe lampy ledowe staną także wzdłuż ciągu pieszego.