Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
0

W sali rycerskiej suskiego zamku odbył się koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączony ze ślubowaniem klas pierwszych Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej.

Sucha Beskidzka
2

We wtorek ruszył remont dachu na Karcznie Rzym w Suchej Beskidzkiej.

Sucha Beskidzka
18
Zbliża się okres grzewczy, a wraz z nim, niestety, znaczne pogorszenie jakości powietrza. Dzieje się tak głównie z naszej przyczyny, wciąż bowiem zbyt wielu mieszkańców próbuje oszczędzać kosztem zdrowia i jakości życia innych. W dodatku owe „oszczędności" dla domowego budżetu są jedynie pozorne, ponieważ tani opał niskiej jakości ma jednocześnie niską efektywność energetyczną, za to pozostawia najwięcej szkodliwych dla zdrowia substancji i pyłów. 
Sucha Beskidzka
3

Jak jeszcze oznakować drogę, żeby kierowcy tirów jakąc ulicą Błądzonka w Suchej Beskidzkiej, nie próbowali dojechać nią do Stryszawy?

Sucha Beskidzka
2
Burmistrz Miasta zawarł w dniu 19 września 2017 r. z firmą ZINK Serwis z Andrychowa umowę na rozbudowę i modernizację monitoringu miejskiego.
Sucha Beskidzka
2

Zamek to niewątpliwie wizytówka Suchej Beskidzkiej, która od niedawna jest już własnością miasta. Jego zakup wiązał się z ogromnymi nakładami finansowymi, które stanowiły nie lada wyzwanie dla budżetu miejskiego. Teraz czas na kolejny historyczny moment dla tego zabytku – w październiku ruszy długo oczekiwany remont obiektu. 19 września Burmistrz Stanisław Lichosyt podpisał umowę na przeprowadzenie prac z firmą z przedstawicielem firmy z Krakowa.

Sucha Beskidzka
1

W minioną niedzielę na suskim zamku odbył się wyjątkowy koncert, będący podsumowaniem pracy Zespołu Muzyki Dawnej, z okazji 20 lecia działalności. Nie zabrakło wspomnień i podziękowań za wspólnie spędzone lata.

Sucha Beskidzka
9
Burmistrz Suchej Beskidzkiej zawarł z firmą MGM Projekt Sp. z o.o. z Katowic umowę na realizację dokumentacji projektowej elektrowni fotowoltaicznej na zrekultywowanym składowisku odpadów komunalnych.
Sucha Beskidzka
0
20 września przedszkolaki  z Miejskiego Przedszkola Samorządowego w Suchej Beskidzkiej   świętowały Ogólnopolski  Dzień Przedszkolaka.
Sucha Beskidzka
0

W niedzielne popołudnie sala Rycerska suskiego zamku wypełniła się dźwiękami popularnych arii z oper i operetek, które weszły już do kanonu muzyki klasycznej. Przed suską publicznością wystąpiła Ewa Boreczko - Siemieniuk przy akompaniamencie Urszuli Dereń – Kokoszki. Było to pierwsze z trzech wydarzeń zaplanowanych w ramach tegorocznych Dni Muzyki na Zamku.