Zawoja
Zawoja
1

W piątek warunki na szlakach prowadzących na szczyt Babiej Góry, podobnie jak od kilku dni, rozpieszczają turystów. Pogoda jest doskonała do wędrówek, jednak w najbliższy weekend ma się to zmienić.

Zawoja
3

Najbliższy piątek  będzie w Zawoi pod znakiem ciętego dowcipu i niekontrolowanych wybuchów śmiechu. Zapraszamy na niepowtarzalny występ stand-up, który odbędzie się w piątkowy wieczór (28 lipca 2017 roku) o godz. 18:00 na skwerku w Zawoi Centrum. Wstęp wolny!

Zawoja
2

Gmina Zawoja ogłasza nabór ankiet do projektu partnerskiego obejmującego wykonanie instalacji fotowoltaicznych wytwarzających z promieniowania słonecznego energię elektryczną przeznaczoną na potrzeby budynków mieszkalnych. O finanse będą się starać wspólnie z Zawoją jeszcze trzy suskie gminy – Jordanów i Bystra-Sidzina.

Zawoja
0

W ramach realizacji projektu budowy sieci wodno – kanalizacyjnej na terenie Gminy Zawoja jeszcze w tym roku mają zostać do użytku nowe odcinki. Na realizację zadania Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Budownictwa „Zawoja” sp. z o.o. otrzymało dotację z NFOŚiGW.

Zawoja
2

To była fantastyczna niedziela w Zawoi Centrum. Wszystko za sprawą Meczu Charytatywnego, w którym zmierzyły się ze sobą drużyny Gminy Zawoja i TVP 3 Kraków. Celem akcji było zebranie jak najwięcej pieniędzy na leczenie małej Malwinki.

Zawoja
1
Zawoja w czasie wakacji oblegana jest przez turystów.  Stąd też policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim tutaj skupiają się szczególnie na bezpieczeństwie dzieci i młodzieży.  W miniony weekend wykorzystali do tego imprezę plenerową zorganizowaną przez Babiogórskie Centrum Kultury.
Zawoja
0

W minioną sobotę każdy kto odwiedził centrum Zawoi mógł wziąć udział w Zawojskiej Potańcówce. Mimo niesprzyjającej aury ludzie bawili się doskonale, a do tańca nikogo nie trzeba było zachęcać.

Zawoja
0

Zapraszamy wszystkich na Mecz Charytatywny „Pomagamy Malwince”, który rozegrany zostanie w niedzielę, 9 lipca o godz. 16.00 na stadionie Babiogórskiego Centrum Sportu w Zawoi Centrum. W meczu zagrają m.in.: dyrektor TVP Kraków, wójt gminy Zawoja, księża, policjanci, strażacy, dyrektory szkół i nauczyciele, radni, urzędnicy i mieszkańcy gminy.

Zawoja
0

W najbliższą sobotę (8 lipca) zapraszamy wszystkich do Zawoi na „Potańcówkę” w rytmie muzyki latynoskiej, włoskiej i irlandzkiej! Startujemy o godzinie 15 na Stadionie Sportowym w Zawoi Centrum!

Zawoja
2

Już w najbliższą sobotę 24 czerwca warto wybrać się do Zawoi i skorzystać z przejazdu koleją linową na Mosornym Groniu. Specjalnie z okazji rozpoczynającego się sezonu letniego PLK Mosorny Groń przygotowało dla gości specjalną ofertę: 50% zniżki na przejazdy kolejka linową!