Zawoja
Zawoja
0

Babiogórskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieci 30 kwietnia (niedziela) o godz. 12 na niezwykły spektakl teatralny "Mapa Marzeń" w wykonaniu teatru KULTURESKA, który zostanie planowo wystawiony za zawojskim rynku. W razie złej pogody przeniesiony zostanie do sali widowiskowej BCK.

Zawoja
1

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawoi informuje, że jest możliwość odbycia praktyk studenckich w Świetlicach Środowiskowych działających w Zawoi oraz w Skawicy.

Zawoja
6

Szczęśliwy finał miała niedzielna akcja ratowników GOPR. Na szlakach Babiej Góry poszukiwali trójki turystów (wśród nich było dziecko), którzy wezwali pomoc ponieważ nie umieli znaleźć drogi do schroniska.

Zawoja
0

Mimo, iż warunki na szlakach prowadzących na szczyt Babiej Góry określane są jako trudne, część turystów zdecydowała się na wejście w okresie wielkanocnym. Ratownicy GOPR prowadzą akcję ratunkową, szukając trzech zaginionych turystów, wśród których jest dziecko.

Zawoja
0

Warunki turystyczne na szlakach prowadzących na szczyt Babiej Góry są określane jako bardzo trudne. Cały czas pada deszcz, chwilami deszcz ze śniegiem a temperatura oscyluje w okolicy 0 stopni Celsjusza. W najbliższych dniach pogoda w tym rejonie nie ulegnie dużej poprawie.

Zawoja
6

Kolejna Gmina w powiecie suskim uporała się już z przygotowaniem projektu dostosowania sieci szkół do zmian, które wprowadza reforma szkolnictwa. W Zawoi od września zostanie pięć szkół podstawowych ośmioletnich i jedna szkoła, do której dzieci będą uczęszczać przez trzy lata.

Zawoja
0

Klub HFK BCK Babia Góra zorganizował w Zespole Szkół w Zawoi Centrum akcję krwiodawstwa. W sumie w ciągu kilku godzin zebrano 17,5 litra krwi niezbędnej, aby uratować czyjeś zdrowie a nawet życie.

Zawoja
0

W minionym tygodniu mieszkańców Zawoi zelektryzowała informacja, że zatrzymano autobus szkolny, którego kierowca pracował, mimo iż miał nogę w gipsie, a pojazdy tego przewoźnika były niesprawne technicznie. Dyrekcja szkoły w Zawoi Wilcznej informuje, że od 6 marca dzieci do szkoły będzie dowoził i odbierał nowy przewoźnik.

Zawoja
0

Już po raz czwarty w Zawoi centrum odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej. Zapraszamy wszystkich już 4-5 marca!

Zawoja
0
25 lutego zapraszamy do Babiogórskiego Centrum Kultury w Zawoi Centrum na maraton filmowy. Startujemy o godzinie 18:00.
Wyświetlone zostaną trzy filmy: "Więzień labiryntu", "Prestiż" oraz "Niewidzialny". Zostaniecie uwięzieni przez kadry na długie godziny... i na pewno nie pożałujecie!