Zawoja
Zawoja
0

Wyjątkowe kobiety w niecodziennych strojach wspólnie zdobyły Babią Górę. W miniony weekend w Zawoi odbył się „Sabat Czarownic”, podczas którego spotkały się kobiety z województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego i mazowieckiego, aby odkrywać uroki Zawoi.

Zawoja
3

Szkoła im. Hugona Zapałowicza w Zawoi Centrum bierze udział w konkursie, organizowanym przez sklep Empik, w którym nagrodą główną będzie tysiąc książek przeznaczonych dla szkolnej biblioteki.

Zawoja
0
Kiedy umiera najukochańszy Człowiek, ma się ochotę: po pierwsze, żeby życie się skończyło, a po drugie, kiedy już okazuje się, że świat jednak nadal (dużo gorzej, ale jednak) funkcjonuje, zniszczyć wszystko, co Tego Człowieka przypomina. Bo to za bardzo boli.
Zawoja
0

W miniony weekend w Zawoi miało miejsce wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń dla miłośników regionu i folkloru – Babiogórska Jesień. Jak przystało na tą imprezę nie obyło się w pierwszy dzień bez deszczu, jednak atmosfera wśród publiczności była gorąca.

Zawoja
0
Szkoła Nr 1 im. Hugona Zapałowicza w Zawoi-Centrum otrzymała certyfikat Wiarygodna Szkoła.
Zawoja
0

Przed nami niezwykły weekend w Zawoi, a wszystko za sprawą już 33 edycji Babiogórskiej Jesieni. Jedno z największych wydarzeń w województwie przyciąga za każdym razem nie tylko mieszkańców powiatu, ale również gości z całej Polski. W związku z wydarzeniem kierowcy muszą pamiętać, ze na czas Babiogórskiej Jesieni zmieniona zostanie organizacja ruchu w Zawoi Widły.

Zawoja
4

Przed nami jedna z największych imprez w regionie – Babiogórska Jesień! W programie mnóstwo atrakcji dla każdego oraz koncerty zespołów regionalnych z kraju i zagranicy.

Zawoja
1

W piątek warunki na szlakach prowadzących na szczyt Babiej Góry, podobnie jak od kilku dni, rozpieszczają turystów. Pogoda jest doskonała do wędrówek, jednak w najbliższy weekend ma się to zmienić.

Zawoja
3

Najbliższy piątek  będzie w Zawoi pod znakiem ciętego dowcipu i niekontrolowanych wybuchów śmiechu. Zapraszamy na niepowtarzalny występ stand-up, który odbędzie się w piątkowy wieczór (28 lipca 2017 roku) o godz. 18:00 na skwerku w Zawoi Centrum. Wstęp wolny!

Zawoja
2

Gmina Zawoja ogłasza nabór ankiet do projektu partnerskiego obejmującego wykonanie instalacji fotowoltaicznych wytwarzających z promieniowania słonecznego energię elektryczną przeznaczoną na potrzeby budynków mieszkalnych. O finanse będą się starać wspólnie z Zawoją jeszcze trzy suskie gminy – Jordanów i Bystra-Sidzina.