Zawoja
Zawoja
0

Zbliża się weekend, a niektórzy skuszeni piękna aurą, która rozpieszczała nas w ciągu mijającego tygodnia, planują wycieczki szlakami Babiogórskiego Parku Narodowego. Pamiętajmy jednak, że na Babiej Górze do wiosny jeszcze daleko, a wejście na nią wymaga odpowiedniego sprzętu i przygotowania.

Zawoja
0

Na przełomie stycznia i lutego, 90 uczniów z klas III szkół podstawowych z Gminy Zawoja wzięło udział w zajęciach nauki jazdy na nartach organizowanych przez Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi.

Zawoja
0

Stok narciarski w Zawoi okazał się idealnym miejscem na zorganizowanie Charytatywnych Zawodów. W wydarzeniu mogli wziąć udział nie tylko mieszkańcy naszego powiatu, ale również turyści, którzy licznie w minioną sobotę odwiedzali wyciągi narciarskie.

Zawoja
1

O tym, że wilki są na terenie Babiogórskiego Parku wiemy dzięki fotopułapkom ustawionym przez pracowników BGPN. Na facebooku można było obejrzeć je jak w nocy podeszły do kamer zupełnie się nimi nie przejmując.

Zawoja
1

Trwa XIV plebiscyt Gazety Krakowskiej i Województwa Małopolskiego „Najlepsza Stacja narciarska Małopolski 2016/2017. Bezpiecznie i rozważnie”. Kto w tym sezonie będzie cieszył się z tego prestiżowego wyróżnienia? O tym zadecydujecie mieszkańcy, narciarze i snowboardziści, oddając swoje głosy.

Zawoja
0

Dla wszystkich przebywających na feriach pod Babią Górą Babiogórski Park Narodowy przygotował specjalną ofertę edukacyjną.

Zawoja
0

W niedzielne popołudnie uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół z Zawoi Centrum wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe.

Zawoja
0

Od weekendu, przez całe ferie będzie można oglądać w telewizji relacje na żywo z Zawoi.

Zawoja
0

28 stycznia na terenie OTN Mosorny Groń w Zawoi odbędzie się akcja zimowa pn. "BEZPIECZNY STOK 2017". Akcja jest organizowana przez Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki, MEN i MSW (TOPR/GOPR) oraz policję.

Zawoja
0

W minionym tygodniu w masywie Babiej Góry odbyła się część zimowa kursu instruktorskiego GOPR. Jak dobrze są wyszkoleni ratownicy niosący pomoc w naszym regionie, przekonaliśmy się niejednokrotnie. Babia Góra znana z trudnych warunków w zimie jest wyzwaniem nie tylko dla turystów ale również dla GOPRu.