Dodano dnia 01.06.2020, 08:51
2 czerwca na targowisku w Suchej Beskidzkiej dopuszczona będzie sprzedaż wszystkich produktów
W dniu 02 czerwca 2020r. (wtorek) targowisko przy ul. Zamkowej w Suchej Beskidzkiej będzie otwarte z zachowaniem obowiązujących obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Dopuszczona będzie sprzedaż wszystkich produktów, które w okresie przed pandemią były sprzedawane na placu targowym w Suchej Beskidzkiej. Handlujący na ww. placu będą ustawiać swoje stragany i punkty sprzedaży zgodnie z  rezerwacją  z przed okresu pandemii.


Wjazd kupców możliwy będzie tylko do godziny 7:00. Na targowiska zostaną wpuszczeni handlowcy, którzy posiadają stałą  rezerwację. W przypadku gdy stanowiska handlowe po ww. godzinie  nie zostaną zajęte przez osoby posiadające stałą rezerwację,  miejsca zostaną  przydzielone  innej osobie.


Wyznaczaniem miejsc  handlowych, nadzorowaniem i egzekwowaniem określonych zasad sprzedaży na placu targowym zajmuje się Straż Miejska w Suchej Beskidzkiej.


Dla bezpieczeństwa sprzedawców i kupujących prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się ściśle do  zaleceń odpowiedzialnych służb.


Wytyczne  sanitarne:

-obowiązkiem sprzedawcy jest posiadanie na stoisku płynu do dezynfekcji;
- Osoby kupujące zobowiązane są do zdezynfekowania rąk przed wejściem na plac targowy (płyn do dezynfekcji będzie dostępny przy wejściu);
- zachowanie właściwej odległości miedzy kupującymi.

źródło: UM Sucha Beskidzka
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image