Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Kołyska Strachu, to nowy książkowy projekt Tomasza Siwca

Na rynku wydawniczym pojawiły się właśnie trzy pierwsze tytuły, nawiązujące do kultowych serii grozy. Jeśli zaczytywaliście się w serii „Szkole przy cmentarzu”, albo pamiętacie serial „Opowieści z krypty”, to Kołyska Strachu prawdopodobnie przypadnie wam do gustu.

Sam autor o Kołysce Strachu mówi tak:

Jest to mój bardzo egoistyczny projekt, w którym chciałem oddać „hołd” starym opowieściom niesamowitym. Jeśli kiedykolwiek udało Wam się obejrzeć serial „Niesamowite historie” z lat 1985-1987, to powinniście kojarzyć o jakie klimaty mi się rozchodzi. Sama forma książeczek z tej serii, to kilkudziesięciostronicowe opowieści. „Kołyska strachu”, to projekt, który mam nadzieję będzie się sukcesywnie rozwijał.


Akcję opowieści pierwszej części, zatytułowanej „Ostatni egzamin” Tomasz Siwiec umieścił w szkole podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej, do której sam uczęszczał. To trochę zabawne, bo ze względu na moje kiepskie oceny i złe zachowanie, nauczyciele raczej nie wróżyli mi dobrej przyszłości. A tutaj proszę, wróciłem! - dodaje.

Serię Kołyska Strachu wraz wieloma innymi książkami autora można już szukać m.in. w księgarniach internetowych. Trzy pierwsze tytuły opowieści, to: „Ostatni egzamin”, „Tato” oraz „Tajemniczy zegarek”.

Więcej informacji znajdziecie państwo na fan page autora: https://www.facebook.com/siwiectomek
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/rozmaitosci/kolyska-strachu-to-nowy-ksiazkowy-projekt-tomasza-siwca/jtp