Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Utrudnienia na żółtym oraz niebieskim szlaku turystycznym prowadzącym z Mosornego Gronia

Nadleśnictwo Sucha informuje o utrudnieniach na  żółtym oraz niebieskim  szlaku turystycznym prowadzącym z Mosornego Gronia w kierunku  Cylu Hali Śmietanowej  w leśnictwie Mosorne. Prace prowadzone są w oddziałach numer 405 oraz 406.
Przyczyną utrudnień  są prowadzone w rejonie szlaku prace pozyskania drewna. Przypominamy, że teren prowadzenia tych prac jest objęty zakazem wstępu z uwagi na bezpieczeństwo od 19.09.2022 do 23.09.2022r. (Prace z zakresu pozyskania nie będą prowadzone w soboty oraz niedziele)

Wszystkich planujących wypoczynek na terenie Lasów Państwowych Nadleśnictwa,  poprzez poruszanie się po terenach leśnych poza wyznaczonymi szlakami turystycznymi i drogami, prosi się o nawiązanie kontaktu z właściwym leśniczym, w celu sprawdzenia, czy w danym rejonie będzie to możliwe, ze względu na ewentualne ograniczenia.

Leśnicy proszą o szczególną uwagę i ostrożność oraz respektowanie zastosowanych ograniczeń.
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/powiat/utrudnienia-na-zoltym-oraz-niebieskim-szlaku-turystycznym-prowadzacym-z-mosornego-gronia/u6f