Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Utrudnienia na żółtym oraz niebieskim szlaku turystycznym prowadzącym ze Skawicy w kierunku Schroniska na Hali Krupowej

Nadleśnictwo Sucha informuje o utrudnieniach na  żółtym oraz niebieskim  szlaku turystycznym prowadzącym ze Skawicy w kierunku  Schroniska na Hali Krupowej w leśnictwie Juszczyn. Prace prowadzone są w oddziale numer 365.
Przyczyną utrudnień  są prowadzone w rejonie szlaku prace pozyskania drewna. Przypominamy, że teren prowadzenia tych prac jest objęty zakazem wstępu z uwagi na bezpieczeństwo od 16.09.2022 do 30.09.2022r. (Prace z zakresu pozyskania nie będą prowadzone w soboty oraz niedziele)

Wszystkich planujących wypoczynek na terenie Lasów Państwowych Nadleśnictwa,  poprzez poruszanie się po terenach leśnych poza wyznaczonymi szlakami turystycznymi i drogami, prosi się o nawiązanie kontaktu z właściwym leśniczym, w celu sprawdzenia, czy w danym rejonie będzie to możliwe, ze względu na ewentualne ograniczenia.

Leśnicy proszą o szczególną uwagę i ostrożność oraz respektowanie zastosowanych ograniczeń.
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/powiat/utrudnienia-na-zoltym-oraz-niebieskim-szlaku-turystycznym-prowadzacym-ze-skawicy-w-kierunku-schroniska-na-hali-krupowej/u6y