Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Wiktoria Gracjasz, Ewa Wrona, Wojciech Bisaga, Wojciech Droński - Wicemistrzami województwa

W miniony piątek i sobotę na pływalni w Oświęcimiu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa. Piątka naszych pływaków ( Wiktoria Gracjasz, Ewa Wrona, Wojciech Bisaga, Wojciech Droński oraz Krzysztof Świątek) wzięła udział w tej rywalizacji wojewódzkiej.
- Spośród startów treningowo-sprawdzających były i takie w których walczyliśmy o medale. I tak w sztafecie 4x50m stylem zmiennym (Wiktoria Gracjasz, Wojciech Droński, Ewa Wrona, Wojciech Bisaga) zajęła 2 miejsce zdobywając tytuł Wicemistrzów Województwa. Indywidualnie zarówno Wiktoria jak i Ewa wzięły udział w konkurencji Skin Race. Nasze dziewczyny nie zawiodły, Wiktoria wygrała w stylu dowolnym, natomiast Ewa w stylu klasycznym - informują trenerzy UKS Jasień.
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/powiat/wiktoria-gracjasz-ewa-wrona-wojciech-bisaga-wojciech-dronski-wicemistrzami-wojewodztwa/uvm