Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Idąc na służbę zatrzymał poszukiwanego

Policjant z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej idąc na służbę zauważył i zatrzymał poszukiwanego. Zaskoczony sytuacją 46-latek, był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Tego samego dnia trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

Dzisiaj (16.11.br.) policjant zmierzający do suskiej jednostki Policji na służbę, zauważył wśród przechodniów na ulicy Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej mężczyznę, którego wygląd przypominał osobę poszukiwaną. Policjant bez wahania podszedł do mężczyzny i go zatrzymał. Podejrzenia policjanta okazały się słuszne gdyż poszukiwanym okazał się 46-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który to był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej za kradzież z nakazem doprowadzenia w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Poszukiwany w obecności policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej pojechał w dalszą podróż, wprost do zakładu karnego gdzie zgodnie z wyrokiem sądu będzie musiał przebywać 12 miesięcy.


Żródło: KPP w Suchej Beskidzkiej
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj:
malopolskainfo24.pl
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/magazyn-112/idac-na-sluzbe-zatrzymal-poszukiwanego/4xr