Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Zobacz najnowszy repertuar kinowy CKiF w Suchej Beskidzkiej.

21 listopada do 17 grudnia.

W repertuarze szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na "Igrzyska Śmierci: Ballada Ptaków i Węży", które miały swoją premierę trzy dni temu. Film nad podstawie powieści Susanne Collins jest kontynuacją poprzednich hitowych części i opowiada historię Głodowych Igrzysk, które odbywają się co roku w uniwersum powieści. Na te śmiertelne zawody każdy dystrykt nominuje jedną osobę, a fabuła toczy się wokół przygód reprezentantki najbiedniejszej prowincji ora jej opiekuna. Niezwykle wciągający i widowiskowy film fantasy.


Drugim filmem, a może i pierwszym jeśli chodzi o spektakularność, jest najnowsza produkcja Ridleya Scotta "Napoleon". Epickie dzieło opisujące drogę do władzy Napoleona Bonaparte, francuskiego wodza, który został cesarzem. Dwuipółgodzinne widowisko z kilkoma potężnymi sekwencjami bitewnymi to z pewnością pozycja obowiązkowa dla każdego fana dobrego kina.


W repertuarze umieściliśmy, jak zawsze, kilka propozycji dla najmłodszych - "Trolle 3", "Kicia Kocia pod chonikę", "Kajtek Czarodziej" oraz najnowsza produkcja z Disneya "Życzenie". Zwłaszcza ten ostatni film jest warty uwagi w kontekście zbliżających się świąt oraz magicznych chwil, podczas których wszystko się może zdarzyć.


Repertuar dopełniają filmu z cyklu kino konesera - "Poprzednie życie", koreańska produkcja o miłości odnalezionej po latach oraz "Polowanie", czyli polski film opisujący historię Michała Króla, obywatela zmęczonego wszechobecnymi układami, który postanawia wystartować w wyborach na burmistrza swojego miasta.


BILETY: https://ckifsucha.pl/wydarzenia/wydarzenia-aktualne/


źródło: CKiF w Suchej Beskidzkej.

Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj:
malopolskainfo24.pl

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/sucha-beskidzka/zobacz-najnowszy-repertuar-kinowy-ckif-w-suchej-beskidzkiej/4xq