Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Warsztaty na Zamku - Edycja Bożonarodzeniowa.

Zapraszamy na warsztaty, podczas których uczestnicy usłyszą o staropolskich tradycjach bożonarodzeniowych, będą mieć okazję, żeby zapoznać się z eksponatami muzealnymi nawiązującymi do tematyki świątecznej i zimowej. Własnoręcznie wykonają kartki pocztowe z życzeniami świątecznymi oraz ozdoby, w tym tradycyjny łańcuch choinkowy, który będzie można oglądać w Muzeum w czasie Jarmarku Bożonarodzenuowego.

Termin zajęć: 09.12.2023 r.

Zaczynamy o 11.00. Miejsce zbiórki: hol przed kasą Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej (Zamku Suskiego).

Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 8-11 lat. Ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o rezerwację telefoniczną +33 874 26 05 lub mailowo muzeum@sucha-beskidzka.pl

 

 

Regulamin zajęć pt. „Warsztaty na Zamku” organizowanych w Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej

 

Wydarzenie organizowane przez Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej w formie cyklu tematycznych zajęć zwanych dalej „Warsztatami na Zamku” odbywa się w godzinach otwarcia Muzeum na zasadach opisanych poniżej:

 

1. Data wydarzenia: 09.12.2023 r.

2. Czas trwania wydarzenia: ok. 2 godziny.

3. W warsztatach mogą brać udział dzieci w wieku 8 – 11 lat.

4. Na wydarzenie obowiązuje jeden rodzaj biletu w cenie 25,00 zł.

5. Bilety należy opłacić min. 2 dni przed datą rozpoczęcia wydarzenia uiszczając opłatę w kasie Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej lub przelewem. Numer rachunku bankowego Muzeum Miejskiego w Suchej Beskidzkiej: 58 8128 0005 0060 3533 2000 0010 w tytule należy podać nazwę i datę wydarzenia: Warsztaty na Zamku dd-mm-rrrr.

6. Każdy opiekun prawny dziecka biorącego udział w wydarzeniu musi podpisać zgodę na pozostawienie dziecka pod opieką pracowników muzeum na okres trwania wydarzenia i niezwłocznie je odebrać po zakończeniu warsztatów. Zgody do podpisu znajdują się w kasie muzeum oraz na stronie internetowej muzeum (do druku).

7. Nie dozwolone jest odłączenie się uczestnika od grupy. Należy poruszać się po trasie wyznaczonej przez przewodnika i tylko w jego towarzystwie.

 


Regulamin i zgoda na warsztaty (do druku)


źródło: Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkej.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj (kliknij w logo):
malopolskainfo24.pl

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/sucha-beskidzka/warsztaty-na-zamku-edycja-bozonarodzeniowa/48e