Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Poszukiwany za kradzież z włamaniem trafił do więzienia.

Dzielnicowi z jordanowskiego komisariatu Policji, zatrzymali 44-letniego mieszkańca powiatu suskiego, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Wadowicach. Mężczyzna zgodnie z wydanym nakazem sądowym za kradzież z włamaniem najbliższy rok i 4 miesiące spędzi w zakładzie karnym.

24 stycznia wieczorem, dzielnicowi z Komisariatu Policji w Jordanowie w związku z otrzymanym nakazem sądowym udali się do jednej z miejscowości pod Jordanowem. Na miejscu zastali 44-letniego mężczyznę, który był  osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Wadowicach celem odbycia kary jednego roku i czterech miesięcy za przestępstwo kradzieży z włamaniem. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który trafił do zakładu karnego  w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.
Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. 
poszukiwani.policja.pl/


Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.


Źródło: KPP Sucha Beskidzka
Więcej informacji regionu znajdziesz tutaj (kliknij logo):

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/magazyn-112/poszukiwany-za-kradziez-z-wlamaniem-trafil-do-wiezienia/456