Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

ARTur Moon - Koncert w ciemności.

o sukcesie międzynarodowej trasy oraz serii koncertów ARTur Moon zaprasza na niespotykane wydarzenie muzyczne: Koncert w Ciemności. To unikalny performance łączący widowisko, muzykoterapię i artystyczny przekaz, zbierający już tysiące wielbicieli na świecie.

WIELODOZNANIOWE WYDARZENIE MUZYCZNE

Autorski projekt awangardowego kompozytora młodej generacji to twórczość, jakiej wielu widzów nie miało jeszcze okazji poznać. Jest to wydarzenie wielowymiarowe, które angażuje wszystkie zmysły swoich odbiorców. Stwarzana jest przestrzeń, która umożliwia smakowanie dźwięków, widzenie emocji, a także doznania zagłębienia się we własny, niezwykle obfity świat emocji i uczuć.

Koncert w Ciemności to niezwykły projekt muzyczny, który proponuje nową estetykę słuchania. Muzykę słyszymy, czujemy oraz widzimy.

A co by się stało, jakbyśmy wyłączyli zmysł widzenia i zaczęli polegać tylko na zmyśle  słuchu, który całkowicie oddałby się muzyce? 

Na te i wiele innych rodzących się pytań odpowiedzą sobie uczestnicy koncertu będąc częścią Koncertu w Ciemności.

PODRÓŻ W GŁĄB

Wibracje tkane klawiszami fortepianu przypominają o tym, że sztuka faktycznie uzdrawia.

Koncert w Ciemności jest zaproszeniem do niesamowitej przygody wewnętrznej, która może stać się remedium na wyzwania codzienności.

Uwolnij się od stanów apatii, rezygnacji, depresji  przygnębienia.

Odzyskaj harmonię.

 

Bilety do na nabycia w Makowskim Centrum Kultury, a wkrótce także na stronie internetowej 

koncertwciemnosci.pl(kliknij logo): 


Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/makow-podhalanski/artur-moon-koncert-w-ciemnosci/4hw