Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Grzegorz Kostycz tryumfuje w Memoriale Edwarda Szklarczyka - foto

18 czerwca na stadionie MCSiR w Suchej Beskidzkiej odbył się mityng lekkoatletyczne. Były to zarazem pierwsze na takim poziomie zawody lekkoatletyczne na nowym obiekcie.
W zawodach uczestniczyli zawodnicy z piętnastu klubuów z województwa małopolskiego i śląskiego. Nie zabrakło również lekkoatletów z UKS Bieganie Stryszawa.

Puchar Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka, który był nagrodą za wygraną w I Memoriałowym Biegu im. Edwarda Szklarczyka otrzymał Grzegorz Kostycz z AWF Kraków, który z czasem 4:03:22 wygrał bieg na 1500 m.

Oprócz memoriałowego biegu zawodnicy startowali w następującyh konkurencjach:

- Kobiety: biegi na dystansach 100, 200, 400 i 800 metrów oraz skok w dal, trójskok, skok wzwyż, pchnięcie kulą i rzut oszczepem,

- Mężczyźni:  biegi na dystansach  100, 200, 400, 1500 metrów oraz skok w dal, trójskok, skok wzwyż, pchnięcie kulą i rzut oszczepem.

Komplet wyników niedzielnych zawodów dostępny tutaj.


Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/sport/inne/grzegorz-kostycz-tryumfuje-w-memoriale-edwarda-szklarczyka-foto/3g8