Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Bystra-Sidzina: Rusza aplikacja z powiadomieniami

Bystra – Sidzina jest kolejną gmina, która po Suchej Beskidzkiej zdecydowała się na dołączenie do systemu sisms.pl. Od listopada mieszkańcy, którzy zainstalują aplikację w swoich telefonach będą mogli otrzymywać powiadomienia i informacje z Urzędu Gminy za pomocą sms lub wiadomości sieciowych.

System służy do bezpośredniego ostrzegania i informowania mieszkańców poprzez wysyłanie wiadomości na telefony komórkowe. Użytkownicy aplikacji Blisko otrzymywać będą informacje o aktualnych sprawach dotyczących zagrożeń i niebezpieczeństw, istotnych utrudnieniach i awariach oraz imprezach kulturalnych i sportowych na terenie Gminy Bystra - Sidzina. Wystarczy wpisać miejscowość w serwisie sisms.pl , wyświetlić Bystrą - Sidzinę jako nadawcę i kliknąć „pobierz”. Dodatkowo można wybrać dogodną formę powiadamiania: poprzez e-mail, SMS lub wiadomości z aplikacji.
Szczegóły na www.sisms.pl

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/bystra-sidzina/bystra-sidzina-rusza-aplikacja-z-powiadomieniami/3oe