Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Maków Podhalański: Wieczór podziękowań dla sponsorów

W piątkowy wieczór 8 grudnia Burmistrz Makowa Podhalańskiego oraz Dyrekcja i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej - Domu Kultury w Makowie Podhalańskim spotkali się w Restauracji "Zielona Przystań" w Makowie Podhalańskim z przedstawicielami firm, które w 2017 roku wsparły finansowo i rzeczowo działania kulturalne i sportowe organizowane na terenie gminy Maków Podhalański.

25 darczyńcom, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w tę działalność Burmistrz Makowa Podhalańskiego wręczył statuetki – makówki ze zmienionym designem, z napisem "Sponsor roku 2017". Otrzymali je:

           
Szklane statuetki "Przyjaciela Makowskiej Kultury"  Burmistrz przekazał następującym osobom i przedstawicielom firm:


Wieczór wszystkim uczestnikom muzycznie umiliła młodzież uczęszczająca na zajęcia nauki gry na instrumentach ze świetlic w Makowie Podhalańskim, Grzechyni i Żarnówce, którym przewodził ich nauczyciel  Mieszko Krzyś.

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/makow-podhalanski/makow-podhalanski-wieczor-podziekowan-dla-sponsorow/x3i