Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Zmarła lek. med. Dorota Kołodziejczyk

Dyrekcja i pracownicy Zespołu Opieki Zdrowotnej Suchej Beskidzkiej z głębokim żalem zawiadamiają, że w dniu 09 stycznia 2019 r. w wieku 62 lat, zmarła lekarz Dorota Kołodziejczyk.

 

Lekarz Dorota Kołodziejczyk - Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie – rocznik 1982, pediatra i specjalista w dziedzinie chorób zakaźnych. Wieloletni pracownik Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej,ordynator Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego Szpitala im. ks. dr Stanisława Czartoryskiego w Makowie Podhalańskim w latach 1994-2017. Ostatnio zajmowała się profilaktyką, kontrolą i zwalczaniem zakażeń szpitalnych oraz polityką antybiotykową. Znany i ceniony lekarz. Dobro  chorego było dla Niej zawsze sprawą nadrzędną. Niosła pomoc pacjentom przez 36 lat.

 

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w sobotę 12 stycznia 2019 r. o godz. 11:00 w Kościele Parafialnym w Suchej Beskidzkiej.

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/powiat/zmarla-lek-med-dorota-kolodziejczyk/885