Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

OSP Zembrzyce: Odznaczenia na Dzień Strażaka

Uroczystą oprawę miały w Zembrzycach tegoroczne obchody Dnia Strażaka.

Tuż po specjalnej Mszy św. w imieniu Ochotniczej Straży Pożarnej w kościele Parafialnym w Zembrzycach, na nowo otwartym placu widowiskowym przy Centrum Rekreacji i Wypoczynku odbył się apel związany z Jubileuszem 105-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Zembrzycach.

Podczas apelu między innymi wręczono liczne wyróżnienia, odznaczenia i serdeczne podziękowania dla zasłużonych członków OSP w Gminie Zembrzyce, władzom Gminy jak i wyróżniającym się młodym osobom z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Uchwałą Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego ZOSPR RP w Zembrzycach Brązową Odznaką „Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza” zostali odznaczeni:

Dh Natalia Nizińska

Dh Nikola Michalska

Dh Marcin Rezler

Dh Tomasz Rezler

Dh Dawid Pluta

Dh Szymon Zając

Dh Dawid Miśkowiec

Dh Patryk Oleksy

 

Uchwałą Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego ZOSPR RP w Zembrzycach Złotą Odznaką „Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza” została odznaczona:

Dh Aleksandra Nieciąg

 

Uchwałą Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego ZOSPR RP w Zembrzycach Odznaką „Wysługa Lat” wyróżnieni zostali:

Odznaką 20 lat

Dh Marcin Mucha

Odznaką 25 lat

Dh Adam Kubielas

 

Uchwałą Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSPR RP woj. małopolskiego Srebrnym Medalem za zasługi dla pożarnictwa zostali odznaczeni:

Dh. Marcin Mucha

Dh. Sławomir Suwada


źródło: bobos11.blogspot.com

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/zembrzyce/osp-zembrzyce-odznaczenia-na-dzien-strazaka/85s