Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Ile można zaoszczędzić korzystając z kodów rabatowych?

Każdy z nas kocha zakupy, szczególnie gdy uda nam się ustrzelić jakąś niebywałą okazję. Korzystamy z sezonowych wyprzedaży, outletów z kodów rabatowych czy kuponów promocyjnych.

Internet daje nam nieograniczone możliwości, żeby łapać wyjątkowe okazje. Mamy dostęp do wszystkich e-sklepów, aplikacji zakupowych i zniżkowych, które ułatwiają nam poszukiwanie najatrakcyjniejszych ofert. Takie zakupowe szaleństwo to czysta przyjemność.

Akcje promocyjne sklepów

Najczęściej na stronach poszczególnych sklepów znajdziemy informację, że w danym dniu przy zakupach dostępne są kody rabatowe, które wpisujemy w odpowiednią rubrykę przy zakończeniu transakcji. Często dzięki takim akcjom możemy zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych, gdyż zniżki sięgają poziomu 20-30 %.

Aby nie przegapić takich superpromocji najlepiej jest się zapisać do newsletterów ulubionych sklepów, które będą nas informować o aktualnych wyprzedażach. Już przy samym zapisaniu się otrzymujemy najczęściej kody rabatowe zachęcające nas do wykonania pierwszych zakupów. Wiele sieci oferuje również możliwość zapisania się do klubu, dzięki czemu zbieramy punkty, które później można wymieniać na rabaty.

Jednocześnie jako stali użytkownicy otrzymujemy kupony promocyjne. Czasem dotyczą one wybranych kolekcji lub konkretnych produktów, kupony można wykorzystać przy kolejnych zakupach, dzięki czemu zapłacimy mniej. Bardzo często sklepy dopuszczają możliwość łączenia promocji, co pozwala na zakupienie produktu za nawet połowę jego ceny.

Oczywiście takie super rabaty warto sprawdzić w kilku sklepach, bo często może się okazać, że w innym znajdziemy je w jeszcze niższej cenie. Dlatego z promocji warto korzystać z głową, by nie dać się oszukać.

Aplikacje zakupowe

Coraz więcej dużych sieci spożywczych i kosmetycznych posiada własne aplikacje zakupowe, które pozwalają klientom na osiąganie dużych korzyści rabatowych. Najczęściej wygląda to tak, że w sklepie stacjonarnym przy zakupach musimy pamiętać o zeskanowaniu karty z aplikacji.

Ważne jest również, by wszystkie kody rabatowe i kupony promocyjne były aktywowane, w przeciwnym razie nie naliczy nam się zniżka. Dzięki takim akcjom promocyjnym klienci każdego dnia oszczędzają kilka lub kilkanaście złotych na zakupach podstawowych produktów spożywczych.

Sieci kosmetyczne bardzo często organizują akcje, w których kupujemy kilka produktów a kolejne otrzymujemy w gratisie. Panie przy zakupach kosmetyków kolorowych jednorazowo oszczędzają nawet kilkadziesiąt złotych.

Dostępne są również aplikacje, które umożliwiają zbieranie punktów w różnych sieciach sklepowych i na stacjach paliw. W nich również dostępne są kupony promocyjne, które pozwalają na tańszy zakup lub większą ilość punktów do zebrania.

Takie rozwiązanie również pozwala na oszczędności, ale daje także dodatkowe korzyści w postaci nagród, które można odebrać z programu. Dzięki robieniu zwyczajnych codziennych zakupów jesteśmy jeszcze dodatkowo nagradzani, także korzystajmy gdzie się da z dostępnych zniżek i nagród.

Kody rabatowe i kupony promocyjne znajdziesz na stronie KUPLIO.pl

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/ile-mozna-zaoszczedzic-korzystajac-z-kodow-rabatowych/8dr