Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Ewa Wachowicz z wizytą w stryszawskiej winnicy

Od kilku lat w Stryszawie funkcjonuje winnica, która jest wizytówką regionu. W ostatnim czasie miejsce to odwiedziła sama Ewa Wachowicz, która przed kamerą pokazała co można przygotować przy zastosowaniu wina SZAWAPIER

Ewa Wachowicz to znana polska producentka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Zadebiutowała jako Miss Polonia w 1992 roku. W późniejszym czasie pracowała jako rzeczniczka prasowa rządu Waldemara Pawlaka w latach 1993–1995.Szerszej publiczności znana jest jako prowadząca popularny program kulinarny „Ewa Gotuje”. W kolejnym odcinku Ewa odwiedziła rodzinną winnicę Szawapier w Stryszawie. Po powrocie do kuchni zrobiła przystawkę – grillowany ser camembert. Na danie główne były podudzia kurczaka duszone w czerwonym winie. Z kolei po obiedzie podała jabłecznik z budyniem – tym razem na winie białym.

Emisja programu miała miejsce w minioną sobotę, jednak osoby, które chcą zobaczyć ten odcinek, mogą to zrobić za pomocą platformy internetowej ipla.tv.

Link do odcinka: http://ewawachowicz.pl/programy,417.html


Winnica Szawapier
http://www.winnica-szawapier.com
Zadzwoń +48 660 989 323
office@winnica-szawapier.comArtykuł sponsorowany

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/ewa-wachowicz-z-wizyta-w-stryszawskiej-winnicy/prz