Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Food trucki zjadą się do Suchej Beskidzkiej

Już w najbliższy weekend restauracje na kółkach zagoszczą na Palcu Targowym w Suchej Beskidzkiej.
Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników dobrego jedzenia na walentynki z Foodtruckami. To pierwszy zlot food trucków w Suchej Beskidzkiej. Food trucki, jak przystało na ich koncepcję zaoferują duży wybór dań z różnych stron świata.

15 i 16 lutego od godziny 12.00 do godziny 20.00 (sobota, niedziela) suski Plac Targowy „kusić” będzie mieszkańców Suchej Beskidzkiej i okolic zapachami wspaniałych potraw przyrządzanych przez prawdziwych pasjonatów kulinariów. To najlepsze zaproszenie do ucztowania w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją będą restauracje na kółkach czyli food trucki - auta specjalnie przystosowane do przygotowywania i wydawania posiłków.

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od wyjątkowych meksykańskich buritto, poprzez azjatyckie dania z woka i oryginalne burgery, aż po słodkie hiszpańskie churrosy. Bogata oferta kulinarna zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa. Organizatorzy, oprócz dobrego jedzenia zapewniają także konkursy, atrakcje dla dzieci i wyśmienity klimat.
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/sucha-beskidzka/food-trucki-zjada-sie-do-suchej-beskidzkiej/pun