Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Dotacja w wysokości 47 000, 00 zł z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Biblioteki i Ośrodka Animacji Kultury Gminy Budzów

Informujemy czytelników Bibliotek Publicznych Gminy Budzów, że  Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów otrzymała  dotację na zakup nowości wydawniczych w wysokości  47 000, 00 zł.
Dotację  otrzymano w ramach  Programu “Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”  realizowanego w ramach Programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”.


Celem Programu jest poprawa stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmocnienie roli bibliotek publicznych, jako lokalnych ośrodków życia społecznego stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy.

źródło: UG Budzów

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/budzow/dotacja-w-wysokosci-47-000-00-zl-z-ministerstwa-kultury-i-dziedzictwa-narodowego-dla-biblioteki-i-osrodka-animacji-kultury-gminy-budzow/pnn