Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Umowa na przebudowę kompleksu sportowego w Osielcu została podpisana

Stowarzyszenie Erudio podpisało z wykonawcą umowę na przebudowę kompleksu sportowego w Osielcu. Środki pochodzą z PROW oraz budżetu gminy Jordanów.
Przebudowie będzie podlegać istniejący kompleks, który mieści w sobie boisko sportowe wielofunkcyjne, bieżnię rekreacyjną oraz skocznie do skoku w dal. Całość zostanie podzielona na dwa boiska w tym jedno do piłki ręcznej i koszykówki, a drugie do piłki siatkowej z możliwością wykorzystania do gry w tenisa ziemnego.

W ramach inwestycji zostanie przebudowana istniejąca bieżnia rekreacyjna wokół boisk. Ponadto będzie wykonane nowe odwodnienie drenażowe. Zmagazynowane wody w zbiornikach retencyjno-odparowujących posłużą do bieżącego utrzymania zieleńców i trawników. Prace będą obejmowały również utwardzenie terenu oraz modernizację ogrodzenia.

źródło: UG Jordanów
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/jordanow/umowa-na-przebudowe-kompleksu-sportowego-w-osielcu-zostala-podpisana/pgn