Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Bezpłatne treningi z Suską Grupą Biegową! Kolejny już dziś o 18:00 na stadionie w Suchej Beskidzkiej

Zapraszamy na treningi prowadzone przez Suską Grupą Biegową na stadionie sportowym „Babia Góra” w Suchej Beskidzkiej, w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18:00. Zajęcia organizowane są w ramach projektu „Pozytywnie zabiegani”, który został dofinansowany  ze środków programu grantowego FIO Małopolska Lokalnie, wspierającego organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne i samopomocowe.
Dzięki udzielonemu wparciu finansowemu uczestnictwo w treningach jest całkowicie bezpłatne, a udział może w nich wziąć każdy – niezależnie od poziomu zaawansowania i przygotowania sportowego. Gwarantujemy miłą atmosferę, świetną zabawę i masę pozytywnej energii oraz oczywiście profesjonalny trening biegowy obejmujący także porządną rozgrzewkę i ćwiczenia uzupełniające. Warto dodać, że zajęcia prowadzi licencjonowany trener Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a także znany suski biegacz Marek Witkowski.

Grupa biegowa funkcjonuje od lipca 2019 r. i jej działalność opiera się przede wszystkim na wspólnym bieganiu - zarówno rekreacyjnym, jak i trochę bardziej profesjonalnym, w tym także udział w zawodach biegowych.

Link do dzisiejszego wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/647269389213897/

Fanpage grupy: https://www.facebook.com/Suskagrupabiegowa

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/sucha-beskidzka/bezplatne-treningi-z-suska-grupa-biegowa-kolejny-juz-dzis-o-18-00-na-stadionie-w-suchej-beskidzkiej/p1o