Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Dlaczego kobiety decydują się na powiększanie ust

Duże usta uznawane są za zmysłowe i atrakcyjne. Oczywiście wszystko powinno być wykonywane z umiarem, ponieważ nienaturalnie wyglądające, a wręcz przerośnięte wargi mogą wywoływać różne reakcje i mieszane uczucia wśród innych osób. Należy jednak pamiętać, że to, jakie twarze uznajemy za piękne, wiąże się z indywidualnymi preferencjami danej osoby. Najważniejsze jest, aby kobieta decydująca się na zabieg powiększania ust, była świadoma swojego wyboru i ostatecznie zadowolona z uzyskanych efektów.

ATRAKCYJNY WYGLĄD


Praktycznie każda kobieta dąży do tego, aby wyglądać perfekcyjnie i hipnotyzować wszystkich swoim wdziękiem. Chociaż idealne rysy twarzy nie istnieją, to w spełnieniu marzeń o nieskazitelnym wyglądzie, pomóc mogą zabiegi medycyny estetycznej. Dzięki drobnym poprawkom, można zakryć wiele niedoskonałości. Przecież to właśnie o to chodzi, aby kobieta czuła się świetnie w swoim ciele, prawda?

W ostatnim czasie wiele celebrytek odznacza się dużymi, perfekcyjnymi wargami, które przyciągają wzrok zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Idealne usta wprawiają wiele osób w kompleksy, dlatego też dużo ludzi decyduje się na ich powiększenie.ASYMETRIE


Asymetria to często spotykany problem, który niejednej osobie przysparza kompleksów. Niesymetryczne usta mogą być wywołane przez czynniki uwarunkowane genetycznie, a także różnego rodzaju zaburzenia pracy mięśni, blizny, wady zgryzu, efekt udaru oraz wiele innych problematycznych czynników. Codzienne wyrównywanie ust makijażem, jest czasochłonne i często nie przynosi oczekiwanych efektów. Osoby z asymetrią, nierzadko decydują się na zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, aby pozbyć się niedoskonałości.METODY I ZALETY POWIĘKSZANIA UST


Wykonywanie zabiegów przez profesjonalnie przeszkolony personel, nie tylko przynosi wspaniałe efekty, ale również jest bardzo bezpieczny. Przedstawiamy najczęściej stosowane metody powiększania ust. Z pewnością każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.


Wykorzystanie kwasu hialuronowego jako wypełniacza do ust, pozwala na szybkie, zaledwie kilkunastominutowe skorygowanie nieatrakcyjnego kształtu. Sam zabieg jest praktycznie nieinwazyjny, a jego efekty utrzymują się na wargach średnio od sześciu do dwunastu miesięcy. Ilość wykorzystywanego specyfiku jest niewielka, wynosi bowiem od 0,5 ml do 1 ml.


Wśród półtrwałych zabiegów, oprócz wypełniania ust kwasem hialuronowym, występuje również metoda wypełniania ust tłuszczem pacjenta. Substancje, które w naturalny sposób występują w ciele człowieka, są zdecydowanie bezpieczniejsze, niż wypełniacze o pochodzeniu syntetycznym. Zabieg ten, polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z miejsca, gdzie występuje jej nadmiar (brzuch, uda, biodra), przerobieniu jej w odpowiednio do tego przeznaczonym urządzeniu, a następnie wstrzyknięciu w usta. Lipofilling to odpowiednia metoda dla osób, które cenią sobie naturalne substancje.


Optycznego powiększania ust, można dokonać również poprzez wykonanie makijażu permanentnego. To przepis na piękne i kształtne wargi, jednak nie daje on efektu zwiększonej objętości czy też wrażenia lekkiej opuchlizny.


Istnieją także metody chirurgiczne, jednak są one stosowane z reguły w ciężkich sytuacjach, głównie przy problemach z asymetrią.

Artykuł powstał we współpracy merytorycznej z https://mediderm.com.pl/

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/dlaczego-kobiety-decyduja-sie-na-powiekszanie-ust/pyo