Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Powołano nowego Dyrektora Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej

W kwietniu 2021 r. komisja powołana Zrządzeniem Burmistrza Miasta, przeprowadziła  konkurs na stanowisko dyrektora Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej. Ofertę w wyznaczonym terminie, który upłynął w dniu 6 kwietnia br. złożyło trzech kandydatów.
W wyniku sprawdzenia załączonych dokumentów, komisja do drugiego etapu zakwalifikowała ofertę złożoną przez Pana Andrzeja Pecia, która spełniała wszystkie wymogi formalne.  Po zapoznaniu się z programem autorskim kandydata, jego merytorycznej ocenie oraz przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej, komisja zarekomendowała Burmistrzowi Miasta kandydaturę Pana Andrzeja Pecia na stanowisko dyrektora Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej.

Burmistrz Miasta zarządzeniem z dnia 30 kwietnia 2021 roku powołał Pana Andrzeja Pecia na stanowisko Dyrektora Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej na okres pięciu lat. Nowy dyrektor obejmie swoje obowiązki od dnia 11 maja 2021 r.
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/sucha-beskidzka/powolano-nowego-dyrektora-muzeum-miejskiego-suchej-beskidzkiej/vkj