Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Dzień Dziecka w Miejskim Przedszkolu Samorządowym w Suchej Beskidzkiej

Jak zwykle wyjątkowy Dzień Dziecka spędziły dzieci z Miejskiego Przedszkola Samorządowego w Suchej Beskidzkiej.
 - Dzień Dziecka w naszym  przedszkolu to jedna z przedniejszych uroczystości! Dokładamy wszelkich starań, by co roku obfitował on w inne atrakcje. W tym roku dzieci witało kolorowo udekorowane przedszkole, muzyka  oraz myszka Miki, która częstowała dzieci pysznym batonikiem; tym bardziej pysznym, że zjadamy słodycze w przedszkolu bardzo rzadko. Dzieci mogły sobie zrobić też zdjęcie pamiątkowe w specjalnie przygotowanym stojaku. W tym roku bawiliśmy się świetnie z „Mrówką”, która obdarowała przedszkolaków słodyczami i wieloma zabawkami. „Mrówka” nigdy nie odmawia nam współpracy i jest hojna dla naszych przedszkolaków – mówi dyrektorka Izabela Juszczak. Atrakcją dla przedszkolaków były też pyszne lody, ale najbardziej ekscytowało ich wyjście do nowopowstałego kina na film „Skąd się biorą sny” – dzieci bardzo mocno przeżywały wizytę w kinie oraz zapewniały, że chciałyby je znowu odwiedzić, komentuje dalej dyrektorka. Dalej zapewnia, że „wizyty w kinie wpiszą się na stałe w kalendarz przedszkolnych wydarzeń”.

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/sucha-beskidzka/dzien-dziecka-w-miejskim-przedszkolu-samorzadowym-w-suchej-beskidzkiej/vbd