Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Sterowniki Salus - firma warta twojej uwagi!

Podczas budowania lub remontu naszego domu, mieszkania czy jakiekolwiek budynku ważnym etapem będzie odpowiedni wybór systemu ogrzewania. To właśnie komfort cieplny będzie wpływać na komfort mieszkania czy przebywania w danym miejscu. Jeśli będzie nam za ciepło lub za zimno będzie to wpływać na nasze samopoczucie, lub nawet zdrowie. Przy wyborze ogrzewania równie istotną kwestią będzie wybór odpowiednie systemu sterowania ogrzewaniem. Decydując się na konkretny system sterowania, warto wybrać odpowiedniego producenta sterowników, bo to właśnie on będzie gwarancja jakości i trwałości sprzętu.

Sterowniki firmy Salus - gwarancja najwyższej jakości

Firma Salus, a właściwie Salus Controls,  jest częścią grupy Computime Group Limited. Grupa ta jest słynna między innymi z odkrywczych i oryginalnych projektów badawczych nad elektroniką sterującą. To właśnie bogate doświadczenie oraz najwyższa jakość wyróżnia firmę Salus Controls na tle konkurencji. Od lat przyciąga to uwagę klientów, którzy zadowoleni ze sterowników i regulatorów temperatury Salus chętnie polecają te produkty dalej. 

 

Firma istnieje na rynku już od 1974, dostarczając rozwiązania konsumentom, a także oferując swoje produkty na rynkach przemysłowych. Salus Controls specjalizuje się w urządzeniach zajmujących się sterowanie energia cieplną oraz odnawialną. Wśród szerokiej gamy zadowolonych klientów znajdziemy osoby z różnych zakątków świata takich jak Azja, Ameryka Północna i Europa. Sieć dystrybucyjna firmy rozwinięte jest na aż 40 państw! Przy tym w samej Polsce zatrudnione jest ponad 2500 instalatorów firmy. Na całym świecie mieści się 18 biur firmy Salus Controls. Decydując się na sterowniki firmy Salus możemy więc być pewni wysokiej jakości urządzeń. Potwierdzeniem tego jest również liczba ukontentowanych klientów, którzy skorzystali z tych produktów - na ten moment jest to już 3 miliony osób, a liczba ta stale rośnie. 

 

 

Szeroka oferta firmy Salus Controls

Kolejną cechą, która wyróżnia firmę Salus Controls i jej produkty jest niezależne i osobiste podejście do swoich klientów i ich potrzeb. Firma ta współpracuje z różnym typem odbiorców. Pierwszym z nich są użytkowników produktów, którzy mogą zapoznać się z szeroką ofertą firmy i wybrać odpowiedni dla siebie produkt kategorii sterowników i smart home. Możemy wyróżnić też instalatorów, którzy dzięki powiązaniu swoich działań z firmą mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa dotyczącego wyboru i montowania urządzeń Salus. Ponadto instalatorzy mogą również liczyć na szkolenia i wsparcie techniczne od firmy. Z konkurencyjnych sterowników Salus skorzystać mogą także deweloperzy. Decydując się na zastosowanie inteligentnych rozwiązań w budynkach, znacznie podnosimy ich wartość, a także atrakcyjność.  Tak więc każdy korzysta na sterownikach i rozwiązaniach Salus Controls.

 

Sterowniki Salus to sterowniki do sterowania ogrzewaniem podłogowym, ogrzewaniem grzejnikowym, sterowaniem kotłem i pompą, sterowniki zarządzające system smart home. Oprócz tego w tej bogatej ofercie znajdziemy także regulatory do solarów czy programatorów czasowych. Szeroka gama sterowników pozwala nam wybrać rozwiązania bezprzewodowe jak i przewodowe, które będą najbardziej odpowiadać naszym potrzebom. Znajdziemy tutaj też bramki internetowe jak i również czujniki temperatury.

 

Sterowniki Salus - jak dobrać i ustawić optymalną temperaturę?

Gdy już zdecydujemy się na sterownik odpowiadający naszym preferencjom, istotną kwestią będzie dobór odpowiedniej temperatury.  Dużo będzie zależeć od indywidualnych upodobań, jedni będą woleć cieplejsze wnętrze a drudzy zimniejsze. Jednak możemy znaleźć wskazów pomagające nam ustalenie temperatury w konkretnym pomieszczeniu. Pomieszczenia lub pokoje dzienne, w których spędzamy znaczną ilość czasu, powinny mieć temperaturę około 20 stopni Celsjusza. Kuchnia i sypialnia powinny charakteryzować się niższą temperatury okolicy 17 stopni. Wynika to z tego, że w sypialni przebywamy głównie podczas snu, a ten najlepszy jest gdy jest nam w nocy chłodniej niż za dnia. Ciało człowieka również obniża swoją temperaturę w nocy, więc nie dojdzie do przegrzania i niespokojnego snu.

 

Tak samo sytuacja wygląda w przypadku kuchni, ponieważ to właśnie tam unoszą się wszystkie opary z gotowania, lepiej, żeby ta temperatura była niższa niż w pokoju dziennym. Miejsce w domu, które według specjalistów powinno być cieplejsze, jest łazienka. Tutaj najlepiej, żeby temperatura mieściła się w okolicy 24 stopni. W tym pomieszczeniu najczęściej bierzemy kąpiel nago lub wykonujemy poranną toaletę w piżamie, a przecież nikt nie chce myć zębów i trząś się z zimna.

 

Decydując się na sterowniki Salus możemy być spokojni, że temperatura w naszym domu lub budynku będzie utrzymana, a my nie będziemy musieli się tym zamartwiać. Korzystając z rozwiązań bezprzewodowych, możemy z łatwością zmienić ustawienia sterowników za pomocą pulpitów sterowniczych, a nawet możemy, w przypadku niektórych produktów, zrobić to przez aplikacje w telefonie. Jednocześnie możemy być pewni wysokiej jakości oraz niezawodności produktów.

 

Artykuł Partnera

 

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/sterowniki-salus-firma-warta-twojej-uwagi/v06