Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Jak wykorzystać bon turystyczny w Rabkolandzie?

Ludzie w każdym wieku uwielbiają parki rozrywki i wesołe miasteczka, w których całe rodziny mogą wspólnie się bawić na wymyślnych atrakcjach. Najmłodsi to jednak grupa, która zdecydowanie najbardziej entuzjastycznie podchodzi do tego typu miejsc, gdyż oferują im one niezapomniane przeżycia. Jak radzi sobie z tym Rabkoland i jak wykorzystać tam bon turystyczny?

Zanim wybierzecie się do danego centrum rozrywki, konieczne będzie dokładne zapoznanie się z ofertą atrakcji na miejscu. Wszystko to w celu upewnienia się, że wybrany park rozrywki dla dzieci oferuje wyłącznie najlepszej jakości usługi. Na szczęście w Polsce jest kilka takich miejsc, które przez lata wyrobiły sobie odpowiednią markę i bezsprzecznie należą do liderów rynku. Rabkoland jest jednym z nich i od lat już zachęca przyjezdnych atrakcyjną ofertą rozrywkową.

 

Czy w Rabkolandzie można realizować bon turystyczny?

Park rozrywki w Rabce jest jednym z miejsc, w których polskie rodziny mogą bez kłopotu wykorzystać bon turystyczny. Konieczne jest tylko wypełnienie formularza „Umowy o udział w imprezie turystycznej”, która jest podstawą wykorzystania środków z bonu i pokazanie go na miejscu.

 

Elektroniczna wersja dokumentu jest dostępna na stronie internetowej parku Rabkoland, ale konieczne jest złożenie jego podpisanej fizycznej wersji. Całości nie trzeba jednak wypełniać wcześniej, gdyż w okienku również bez problemu powinny być one dostępne. Odpowiednio wypisane dokumenty przedstawić należy w Biurze Obsługi przy głównym wejściu do Rabkolandu.

 

Czym jest bon turystyczny?

Bon turystyczny jest jedną z form wsparcia, jaką od rządu w czasie pandemii otrzymały rodziny z dziećmi. To jednorazowe świadczenie o wysokości 500 złotych, które przysługuje każdemu Polakowi do 18 roku życia. Jego założenie jest takie, że pieniądze te mogą zostać bezpośrednio wykorzystane jako środek płatności w hotelach czy właśnie podczas imprez turystycznych w Polsce. Stąd też powyższy wymóg wypisania umowy i przedstawienia jej w Rabkolandzie, bo bon nie przyjmuje żadnej fizycznej postaci pieniężnej.

 

Co ważne, bon turystyczny traci ważność z końcem marca 2022, dlatego warto jest pamiętać o wykorzystaniu go, zanim będzie za późno.

 

Atrakcje Rabkolandu dla najmłodszych

W zależności od wieku i preferencji dziecka, w Rabkolandzie dostępnych jest do wyboru aż 5 stref, z których każda charakteryzuje się innymi i wyjątkowymi atrakcjami:

 Artykuł Partnera

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/jak-wykorzystac-bon-turystyczny-w-rabkolandzie/jrs