Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

„Jasełka” w Miejskim Przedszkolu Samorządowym w Suchej Beskidzkiej

Z okazji Świat Bożego Narodzenia dzieci z grupy „Biedronki” z Miejskiego Przedszkola Samorządowego w Suchej Beskidzkiej przygotowały dla swoich rodziców „Jasełka”.
Dziewczynki z radością wcieliły się w role Aniołków, a chłopcy znakomicie zaprezentowali się jako Pastuszkowie. Oczywiście nie mogło zabraknąć Maryi i Józefa, którzy czule zaopiekowali się narodzonym  Dzieciątkiem. Całość przedstawienia została ubarwiona piosenkami świątecznymi i nastrojowymi kolędami. Liczne próby, tworzenie dekoracji, przygotowywanie strojów wspólnie z rodzicami, z pewnością przybliżyły dzieciom cudowne wydarzenie, jakim było Narodzenie Jezusa oraz wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Przedstawienie zostało nagrane i z pewnością będzie wielokrotnie odtwarzane w domach przedszkolaków.
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/sucha-beskidzka/jaselka-w-miejskim-przedszkolu-samorzadowym-w-suchej-beskidzkiej/j7j