Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Sucha Beskidzka: Uwaga! Przejazd kolejowy na ul. Przemysłowej zamknięty

Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie, które na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe prowadzi prace remontowe na linii kolejowej Sucha Beskidzka – Chabówka poinformowało, że w związku z realizowaną inwestycją w dniach od 14 czerwca do 21 czerwca do godz. 22.00 zamknięty dla ruchu kołowego będzie przejazd kolejowy w ciągu ul. Przemysłowej. Dzisiaj przed godziną 12:00 rozpoczęły się prace.
Na czas przebudowy przejazdu wytyczony zostanie objazd, który poprowadzi ulicami Mickiewicza, Beniowskiego i Batalionów Chłopskich. Korzystać z niego mogą jednak wyłącznie kierowcy poruszający się pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) nie przekraczającej 10 ton.

Ograniczenie wynika z faktu, że na ul. Przemysłowej znajduje się most o takim właśnie tonażu. Z tego względu od 14 do 21 czerwca dojazd samochodami ciężarowymi do firm położonych przy ul. Przemysłowej (pomiędzy przejazdem kolejowym a mostem na Stryszawce) będzie niemożliwy.

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/sucha-beskidzka/sucha-beskidzka-uwaga-przejazd-kolejowy-na-ul-przemyslowej-zamkniety/jt3