Dodano dnia 14.06.2022, 12:26
Sucha Beskidzka: Uwaga! Przejazd kolejowy na ul. Przemysłowej zamknięty
Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie, które na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe prowadzi prace remontowe na linii kolejowej Sucha Beskidzka – Chabówka poinformowało, że w związku z realizowaną inwestycją w dniach od 14 czerwca do 21 czerwca do godz. 22.00 zamknięty dla ruchu kołowego będzie przejazd kolejowy w ciągu ul. Przemysłowej. Dzisiaj przed godziną 12:00 rozpoczęły się prace.
Na czas przebudowy przejazdu wytyczony zostanie objazd, który poprowadzi ulicami Mickiewicza, Beniowskiego i Batalionów Chłopskich. Korzystać z niego mogą jednak wyłącznie kierowcy poruszający się pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) nie przekraczającej 10 ton.

Ograniczenie wynika z faktu, że na ul. Przemysłowej znajduje się most o takim właśnie tonażu. Z tego względu od 14 do 21 czerwca dojazd samochodami ciężarowymi do firm położonych przy ul. Przemysłowej (pomiędzy przejazdem kolejowym a mostem na Stryszawce) będzie niemożliwy.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image