Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Kojszówka: Zderzenie dwóch pojazdów

13 czerwca 2022 o godzinie 10:40 dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego otrzymał zgłoszenie z WCPR-u, że na drodze krajowej 28 w miejscowości Kojszówka doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce zostały zadysponowane zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej oraz z Ochotniczej Straży Pożarnej w Białce.

 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali zderzenie dwóch pojazdów osobowych, jeden pas jezdni zablokowany. Uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane.

 

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Osobom poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazano przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego. Na czas prowadzenia czynności policyjnych kierowano ruchem drogowym. Następne usunięto pojazd i pozostałości pokolizyjne przywracając ruch na drodze w obu kierunkach.

 

W działaniach udział brały 2 zastępów, 9 strażaków.


żródło: KPPSP w Suchej Beskidzkiej

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/magazyn-112/kojszowka-zderzenie-dwoch-pojazdow/jt8