Dodano dnia 14.06.2022, 09:30
Kojszówka: Zderzenie dwóch pojazdów
13 czerwca 2022 o godzinie 10:40 dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego otrzymał zgłoszenie z WCPR-u, że na drodze krajowej 28 w miejscowości Kojszówka doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce zostały zadysponowane zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej oraz z Ochotniczej Straży Pożarnej w Białce.

 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali zderzenie dwóch pojazdów osobowych, jeden pas jezdni zablokowany. Uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane.

 

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Osobom poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazano przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego. Na czas prowadzenia czynności policyjnych kierowano ruchem drogowym. Następne usunięto pojazd i pozostałości pokolizyjne przywracając ruch na drodze w obu kierunkach.

 

W działaniach udział brały 2 zastępów, 9 strażaków.


żródło: KPPSP w Suchej Beskidzkiej

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image