Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Sucha Beskidzka: Nowy repertuar kina na drugą połowę września i początek października

Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej przygotowało nowy repertuar kinowy od 16 września do 9 października.
Będzie można obejrzeć głośnią premierę "Johnny" - biograficzny film o życiu i działalności księdza Jana Kaczkowskiego.
Wrzesień to również miesiąc, w którym upamiętniamy niemiecką i radziecką agresję na Polskę. Centrum Kultury i Filmu zaprasza na historyczny film "Orlęta. Grodno ′39" - produkcję opisującą bohaterską obronę Grodna przed radzieckim najeźdźcą. Jest to doskonała propozycja dla młodzieży, by pogłębić wiedzę z zakresu II wojny światowej.
W repertuarze nie brakuje oczywiście bajek i filmów familijnych - "Guliwer" oraz "Pies w rozmiarze XXL" - obie propozycje to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny.
Dodatkowo, aby wyostrzyć apetyty przed wielką grudniową premierą filmu "Avatar 2", Centrum Kultury i Filmu zaprasza na emisję pierwszej części kultowego filmu "Avatar" z 2009 roku. Zrealizowana z epickim rozmachem produkcja z pewnością zrobi wrażenie na wielkim ekranie.

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/sucha-beskidzka/sucha-beskidzka-nowy-repertuar-kina-na-druga-polowe-wrzesnia-i-poczatek-pazdziernika/ur4