Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 16.09.2022, 15:40
Sucha Beskidzka: Nowy repertuar kina na drugą połowę września i początek października
Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej przygotowało nowy repertuar kinowy od 16 września do 9 października.
Będzie można obejrzeć głośnią premierę "Johnny" - biograficzny film o życiu i działalności księdza Jana Kaczkowskiego.
Wrzesień to również miesiąc, w którym upamiętniamy niemiecką i radziecką agresję na Polskę. Centrum Kultury i Filmu zaprasza na historyczny film "Orlęta. Grodno ′39" - produkcję opisującą bohaterską obronę Grodna przed radzieckim najeźdźcą. Jest to doskonała propozycja dla młodzieży, by pogłębić wiedzę z zakresu II wojny światowej.
W repertuarze nie brakuje oczywiście bajek i filmów familijnych - "Guliwer" oraz "Pies w rozmiarze XXL" - obie propozycje to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny.
Dodatkowo, aby wyostrzyć apetyty przed wielką grudniową premierą filmu "Avatar 2", Centrum Kultury i Filmu zaprasza na emisję pierwszej części kultowego filmu "Avatar" z 2009 roku. Zrealizowana z epickim rozmachem produkcja z pewnością zrobi wrażenie na wielkim ekranie.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image