Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Budzów, Palcza: Miejsca pod specjalnym nadzorem policji

Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej informuje o miejscach  realizacji planu działania priorytetowego w okresie od 01.01.2023r. do 30.06.2023r. na terenie gminy Budzów.
Są to działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie:
-Grupowanie się osób popełniających wykroczenia porządkowe tj. spożywanie alkoholu oraz palenie wyrobów tytoniowych w miejscu objętym zakazem, zaśmiecających miejsca publiczne na terenie miejscowości Budzów w rejonie stadionu sportowego LKS Strzelec -Budzów w godzinach 07.00-01.00

-Grupowanie się osób popełniających wykroczenia porządkowe polegające na spożywaniu alkoholu, paleniu wyrobów tytoniowych  w miejscach objętych zakazem, zaśmiecanie miejsc publicznych  w rejonie przystanku komunikacji publicznej w miejscowości Palcza, znajdującego się bezpośrednio przy Drodze Wojewódzkiej nr 956, w bliskiej odległości od sklepu spożywczego „Wizan” oznaczonego numerem Palcza 307 w godzinach 07.00-01.00.

W przypadku uzyskania informacji mogących się bezpośrednio przyczynić do wyeliminowania zagrożenie policja zwraca się  z prośbą o nawiązaniu bezpośredniego kontaktu z dzielnicowym danego rejonu ( Palcza - sierż.szt. Mateusz Sroka, Budzów - mł.asp. Krzysztof Wójciga)
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/budzow/budzow-palcza-miejsca-pod-specjalnym-nadzorem-policji/ulh