Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 18.01.2023, 09:19
Budzów, Palcza: Miejsca pod specjalnym nadzorem policji
Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej informuje o miejscach  realizacji planu działania priorytetowego w okresie od 01.01.2023r. do 30.06.2023r. na terenie gminy Budzów.
Są to działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie:
-Grupowanie się osób popełniających wykroczenia porządkowe tj. spożywanie alkoholu oraz palenie wyrobów tytoniowych w miejscu objętym zakazem, zaśmiecających miejsca publiczne na terenie miejscowości Budzów w rejonie stadionu sportowego LKS Strzelec -Budzów w godzinach 07.00-01.00

-Grupowanie się osób popełniających wykroczenia porządkowe polegające na spożywaniu alkoholu, paleniu wyrobów tytoniowych  w miejscach objętych zakazem, zaśmiecanie miejsc publicznych  w rejonie przystanku komunikacji publicznej w miejscowości Palcza, znajdującego się bezpośrednio przy Drodze Wojewódzkiej nr 956, w bliskiej odległości od sklepu spożywczego „Wizan” oznaczonego numerem Palcza 307 w godzinach 07.00-01.00.

W przypadku uzyskania informacji mogących się bezpośrednio przyczynić do wyeliminowania zagrożenie policja zwraca się  z prośbą o nawiązaniu bezpośredniego kontaktu z dzielnicowym danego rejonu ( Palcza - sierż.szt. Mateusz Sroka, Budzów - mł.asp. Krzysztof Wójciga)
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image