Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Sucha Beskidzka: Nowy repertuar kina na marzec

Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej przygotowało nowy repertuar kinowy od 8 do 26 marca. A co w nim ciekawego?
W propozycjach znalazło się aż 12 filmów! Wśród nich nie mogło zabraknąć największego hitu - "Heaven in hell", czyli miłosna opowieść o tym, jak trudno zdefiniować uczucia i jakże często życie w sferze emocjonalnej płata nam figle. Ten polski film pokazuje historię dwójki osób z różnych światów, którzy widzą w drugiej osobie dokładnie to, czego im najbardziej brakuje. Film urzekający, angażujący, zmuszający do refleksji.

Pojawił się również przebój zza oceanu "Wieloryb" - film opisujący życie Charliego, który zmaga się z chorobliwą otyłością. Z powodu jego przypadłości stracił kontakt nie tylko z rodziną, ale i rzeczywistością. "Wieloryb" to produkcja o heroicznej próbie powrotu na dawne tory i trudnej sztuce zmagania się z własną przeszłością. Z pewnością utkwi Wam w pamięci.

Trzecim filmem, na który należy zwrócić uwagę, to kontynuacja horrorów osadzonych w Woodsboro. Będzie to już szósta odsłona kultowego "Krzyku". Tym razem bohaterowie przeprowadzają się do Nowego Jorku, by rozpocząć nowe życie. Jednakże dawne zbrodnie podążą ich śladem i nie dadzą zaznać spokoju.

Suskie kino zaprasza również na filmy familijne dla całej rodziny - "Wróżka Zębuszka" oraz "Co w trawie gra". Oba te filmy dedykowane są już dla dzieci powyżej 7 lat.

- W aktualnym repertuarze nie pojawiły się filmy w 3D. Obiecujemy jednak, że jeśli premierę będzie miała produkcja, którą warto wyświetlić w 3D, to znajdziecie ją Państwo w kolejnych repertuarach - informuje Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej.

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/sucha-beskidzka/sucha-beskidzka-nowy-repertuar-kina-na-marzec/uat